کاغذ دیواری اشپزخانه

امروزه کاغذ دیواری‌ها در رنگ‌بندی، طرح و الگوهای بسیار متنوع و گسترده‌ای طراحی، تولید و روانه‌ی بازار شده و متناسب با هر سبکی از طراحی داخلی یافت می‌شوند، تنوع فراوان طرح و نقش‌های کاغذ دیواری، این دیوارپوش را به قدری محبوب و فراگیر کرده که این روزها، استفاده از آن در تمامی فضاهای داخلی حتی آشپزخانه‌ها نیز رواج پیدا کرده است. در این مطلب از اکستریم والز به معرفی 15 مدل از جدیدترین طرح‌های ترند کاغذ دیواری آشپزخانه می‌پردازیم .

 

 

15 مدل از بهترین طرح های کاغذ دیواری آشپزخانه

انتخاب طرح کاغذ دیواری آشپزخانه، بسته به سلیقه و سبک مد نظر شما متفاوت است و همچنین به عواملی مانند متراژ آشپزخانه، نورپردازی و… در محیط نیز وابسته است؛ اما در این میان، برخی از طرح‌ها را می‌توان به عنوان محبوب‌ترین گزینه‌های مناسب برای انتخاب کاغذ دیواری آشپزخانه نام برد:

 • کاغذ دیواری آشپزخانه طرح گل‌دار: کاغذ دیواری گل‌دار یکی از محبوب ترین الگوهایی است که متناسب با هر فضای داخلی همچون اتاق نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه بکار می‌رود. این طرح‌ها با لطافت و ظرافتی که به فضا می‌بخشند، وسعت بصری آشپزخانه شما را دوچندان کرده و محیط آشپزخانه را برای شما لذت‌بخش و دلباز جلوه می‌دهند. توصیه می‌شود برای انتخاب کاغذ دیواری آشپزخانه، الگوهای گل‌دار با گل‌های ریز و ظریف در رنگ‌های روشن و پاستلی را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری آشپزخانه

 

پیشنهاد اکستریم والز: کاغذ دیواری کد 7140 آلبوم پلوتونیوم دیوارپوشی گل‌دار با گل‌های ظریف در سبک کلاسیک است که شما می‌توانید آن را برای انواع فضاهای منزل خود استفاده کنید.

 

 

کاغذ دیواری اکستریم والز

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 7140 آلبوم پلوتونیوم مناسب فضای آشپزخانه 

 

 

 • کاغذ دیواری آشپزخانه طرح هندسی: کاغذ دیواری طرح هندسی، با الگوهای ژئومتریک و خطوط صاف و منظم خود، فضایی شیک و مدرن را به هر فضایی بخشیده و متناسب با هر متراژی یافت می‌شود. شما می‌توانید نمونه‌های فراوانی از کاغذ دیواری هندسی اکستریم والز را در سایت ما مشاهده نمایید.

15 مدل از بهترین طرح های کاغذ دیواری آشپزخانه

اتاق خواب

 

 

پیشنهاد اکستریم والز: کاغذ دیواری کد 6043 آلبوم اتم با رنگ خاکستری و کد 6121 از همین آلبوم به رنگ قهوه‌ای، دو نمونه از جذاب‌ترین کاغذ دیواری‌های طرح هندسی مناسب فضای آشپزخانه هستند. کاغذ دیواری کد 8034 آلبوم راکتور نیز با رنگ مشکی-طلایی خود می‌تواند فضایی لوکس و مدرن را در آشپزخانه شما ایجاد کند.

 

 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 6043 آلبوم اتم

کاغذ دیواری

کاغد دیواری اکستریم والز کد 6121 آلبوم اتم

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 8034 آلبوم راکتور

 

 

 • کاغذ دیواری آشپزخانه طرح آجر: اگر به دنبال فضایی گرم و دلنشین در فضای آشپزخانه خود هستید، کاغذ دیواری طرح آجر، می‌تواند پیشنهادی ایده‌آل برای فضای آشپزخانه شما باشد. کاغذ دیواری طرح آجر، حس و حالی همچون سبک روستیک و سنتی را به آشپزخانه می‌بخشد.

بهترین مدل های کاغذ دیواری آشپزخانه

 

 

پیشنهاد اکستریم والز: کاغذ دیواری کد 6064 آلبوم اتم، دیوارپوشی با طرح آجری به رنگ طوسی در سبک مدرن است که می‌توان از آن در فضای آشپزخانه استفاده کرد.

 

 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 6064 آلبوم اتم

 

 

 • کاغذ دیواری آشپزخانه طرح سه بعدی: کاغذ دیواری‌هایی با الگوهای سه بعدی، با توهم ایجاد فضایی بیشتر، محیط مد نظر شما را بزرگ‌ و وسیع‌تر از آنچه هست نشان داده و گزینه‌ای عالی به ویژه برای آشپزخانه‌های کوچک و کم نور محسوب می‌شوند.

بهترین کاغذ دیواری های آشپزخانه

پتینه

 

 

 • کاغذ دیواری آشپزخانه طرح ساده و مینیمال: کاغذ دیواری ساده و مینیمال، یکی از آن دسته دیوارپوش‌هایی است که با هر سبکی از دکوراسیون داخلی تطبیق یافته و در تمامی فضاها استفاده می‌شوند، این کاغذ دیواری‌ها قابلیت افزودن ابعاد و وسعت بصری به فضا را داشته و آشپزخانه شما را روشن و دلباز نمایان می‌کنند.

بهترین مدل های کاغذ دیواری آشپزخانه

 

 

پیشنهاد اکستریم والز: اکستریم والز با ارائه‌‌ی جدیدترین محصولات خود به نام آلبوم کاغذ دیواری “کربن” و آلبوم کاغذ دیواری “H2O انقلابی عظیم در صنعت کاغذ دیواری‌های ساده‌، مدرن و مینیمال ایجاد کرده است؛ کاغذ دیواری کد G 919  و G931 به رنگ طوسی دو نمونه از کاغذ دیواری‌های متناسب با فضای آشپزخانه از آلبوم “H2O” ؛ و کاغذ دیواری کد 10082 (دیوارپوشی مدرن به رنگ طوسی ) نمونه‌ای از محصولات آلبوم کربن است.

 

 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 919G آلبوم H2O

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 931G آلبوم H2O

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 10082 آلبوم کربن

 

 • کاغذ دیواری آشپزخانه طرح پوستری: کاغذ دیواری‌های پوستری هم به‌ خوبی در میان مردم شناخته‌ شده و جای خود را در میان مدل‌های دیگر باز کرده‌اند. این کاغذ دیواری‌ها قابلیت این را دارند که با اجرا در هر فضایی تغییرات بسیار چشمگیر و خاصی در محیط آنجا بوجود بیاورند. کاغذ دیواری‌های پوستری در واقع یک تصویر بزرگ برچسب‌دار هستند که روی‌ سطح موردنظر شما نصب‌شده و ظاهر یکدست و یکپارچه‌ای از آن تصویر ایجاد می‌کنند.

بهترین مدل های کاغذ دیواری آشپزخانه

 

 • کاغذ دیواری آشپزخانه با طرح‌های میوه: طرح‌های مدرن کاغذ دیواری آشپزخانه با الگوهای میوه‌ای، جلوه‌ای جذاب به آشپزخانه بخشیده و علاوه‌بر این، استفاده از پوسترهایی با طرح میوه در مقیاس بزرگ، ظاهر آشپزخانه شما را شاد و باطراوت‌تر نشان خواهد داد.

بهترین کاغذ دیواری های آشپزخانه

 

 

 • کاغذ دیواری آشپزخانه با طرح‌ و تم گیاهان: استفاده از کاغذ دیواری‌هایی با طرح گیاهان در آشپزخانه راهی خلاقانه برای تقویت روحیه و افزایش انرژی در این فضا است. دیوارپوش‌هایی با طرح گیاهان بیش از اندازه به سرزندگی فضای خانه کمک کرده و گرما و انرژی مثبت زیادی را نیز به فضا ارائه می‌دهند.

بهترین مدل های کاغذ دیواری آشپزخانه

 

 

پیشنهاد اکستریم والز: کاغذ دیواری کد 7058 آلبوم پلوتونیوم با طرح گلدار و الگوهای شاخ و برگ، فضای آشپزخانه شما را شاد، سبز و با طراوت نشان می‌دهد.

 

 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 7058 آلبوم پلوتونیوم

 

 

 • کاغذ دیواری آشپزخانه طرح راه راه: از میان طرح‌های کاغذ دیواری که برای فضای آشپزخانه مناسب بنظر می‌رسند، می‌توان کاغذ دیواری راه راه را نیز پیشنهاد کرد. طرح‌های راه راه هم عموما به فضای خاصی تعلق ندارند و کاربرد آن‌ها در همه فضاها دیده می‌شود. این طرح‌ها جذاب و شیک هستند و می‌توانند آشپزخانه شما را بسیار متفاوت و منحصربفرد جلوه بدهند. طرح‌های راه راه در مدل‌های مختلفی وجود دارند و رنگ‌های متعددی را نیز برای انتخاب ارائه می‌دهند. می‌توانید رنگ برخی از خطوط آن‌ها را با کابینت‌ها یا دیگر قسمت‌های آشپزخانه ست کنید.

بهترین مدل های کاغذ دیواری آشپزخانه

 

 

پیشنهاد اکستریم والز: کاغذ دیواری کد 10182 آلبوم کاغذ دیواری کربن، دیوارپوشی مدرن با طرح راه راه نقره‌ای است که متناسب با فضای آشپزخانه نیز بکار می‌رود.

 

 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 10182 آلبوم کربن

 

 

 • کاغذ دیواری آشپزخانه طرح کاشی: از دیگر طرح‌هایی که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه بسیار پرطرفدار است و معمولا تنها برای آشپزخانه کاربرد دارد، طرح کاشی است. طرح‌ کاشی به نوعی ایجاد شده که بعد از اجرا دقیقا همان حالتی را به دکور آشپزخانه شما می‌دهد که کاشی خواهد داد. این طرح‌ها مخصوص فضای آشپزخانه تدارک دیده‌ می‌شوند و به‌ همین خاطر یک انتخاب خوب به‌ شمار می‌روند. برخی از طرح‌ها که دارای برجستگی نیز هستند، حالت ظاهری کاشی را خیلی بهتر تشکیل می‌دهند. دقیقا مثل این هستند که دیوارهای آشپزخانه را با کاشی پوشش داده‌ باشید.

کاغذ دیواری آشپزخانه

ست کاغذ دیواری آشپزخانه با کابینت نقره‌ای

رنگ نقره‌ای، که در واقع همان طوسی درخشان است، به واسطه جذابیت و انعطاف‌پذیری‌اش، در کنار هر دکوراسیونی می‌درخشد. این رنگ در سبک مدرن، جلوه‌ای خیره‌کننده به آشپزخانه بخشیده و فضایی خاص و روشن خلق می‌کند. ترکیب کابینت‌های نقره‌ای با کاغذ دیواری‌های تیره مانند مشکی، آبی و قهوه‌ای، هارمونی رنگی چشم‌نوازی را به وجود می‌آورد. در مقابل، کاغذ دیواری‌های روشن نیز مثل سفید، کرم و استخوانی، در کنار این کابینت‌ها، فضایی درخشان و بی‌نظیر را رقم می‌زنند. رنگ نقره‌ای، رنگی خاص و مدرن است که با خلاقیت شما، آشپزخانه‌ای منحصر به فرد را به ارمغان می‌آورد.

کاغذ دیواری آشپزخانه

 

پیشنهاد اکستریم والز: کاغذ دیواری کد 10308 آلبوم کربن، دیوارپوشی نقره‌ای با طرح پتینه و سبک مدرن است که جلوه‌ای لوکس را به آشپزخانه شما می‌‌افزاید. برای مشاهده سایر کاغذ دیواری‌های نقره ای اکستریم والز کلیک کنید.

 

 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 10308 آلبوم کربن

ست کاغذ دیواری آشپزخانه با کابینت سفید

رنگ سفید، عضوی از خانواده‌ی رنگ‌های خنثی، در کنار هر رنگی که قرار بگیرد، درخشش خود را حفظ می‌کند. این رنگ به دلیل خاصیت آشکارسازی هرگونه کثیفی و آلودگی، انتخابی ایده‌آل برای آشپزخانه‌ای است که بهداشت آن نقشی اساسی در سلامتی دارد. کابینت‌های سفید، به دلیل انعطاف‌پذیری فوق‌العاده، با هر طرح و رنگی از کاغذ دیواری ست می‌شوند. در میان تنوع کاغذ دیواری‌ها، نقره‌ای، سفید طلایی و مشکی، به دلیل خلق فضاهایی روشن، لوکس و مدرن، از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای ترکیب با کابینت‌های سفید هستند. با انتخاب رنگ سفید برای کابینت‌ها، بوم نقاشی آشپزخانه را در اختیار خود قرار دهید و با خلاقیتتان، فضایی منحصر به فرد و چشم‌نواز خلق کنید.

کاغذ دیواری آشپزخانه

انتخاب کاغذ دیواری برای آشپزخانه کوچک

در انتخاب کاغذ دیواری برای آشپزخانه کوچک، باید حواسمان باشد که فضا را کوچکتر نشان ندهیم. طرح‌های درشت و شلوغ، دشمن آشپزخانه‌های کم‌مساحت هستند و باعث کوچک‌ و دلگیر به نظر رسیدن آن می‌شوند. بهترین انتخاب برای این فضاها، کاغذ دیواری‌های ساده با رنگ‌های روشن است که به بزرگ‌تر نشان دادن محیط کمک می‌کنند. اگر به کاغذ دیواری طرح‌دار علاقه دارید، می‌توانید از آن‌ها در فضای بین کابینت‌ها استفاده کنید و برای بقیه دیوارها، سراغ طرح‌های ساده بروید.

آشپزخانه ساده

انتخاب کاغذ دیواری برای آشپزخانه بزرگ

در آشپزخانه‌های بزرگ، دنیایی از رنگ و طرح در انتظار شماست! می‌توانید بدون هیچ محدودیتی، از کاغذ دیواری‌های شلوغ و درشت با طرح‌های درخت و درختچه، هندسی و استوایی استفاده کنید و فضایی شاداب و سرزنده به آشپزخانه خود ببخشید. البته، اگر به دنبال آرامش و سادگی هستید، کاغذ دیواری‌های ساده نیز گزینه‌ای ایده‌آل برای آشپزخانه‌های بزرگ، به خصوص در سبک مینیمال، به شمار می‌روند. با انتخاب کاغذ دیواری مناسب، آشپزخانه‌ی خود را به انعکاسی از سلیقه و ذوقتان تبدیل کنید.

کاغذ دیواری آشپزخانه

نکات کلیدی در انتخاب کاغذ دیواری آشپزخانه

 1. دوام و مقاومت بالا: به دلیل پخت و پز، کاغذ دیواری باید در برابر رطوبت و حرارت مقاوم باشد تا در گذر زمان زیبایی خود را حفظ کند.
 2. قابلیت شستشو: انتخاب کاغذ دیواری قابل شستشو به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی لکه‌ها و کثیفی‌ها را از روی آن پاک کنید.
 3. هماهنگی با سبک اجرا شده در طراحی آشپزخانه: طرح و رنگ کاغذ دیواری باید با سبک کلی دکوراسیون آشپزخانه شما همخوانی داشته باشد.
 4. تناسب طرح‌های کاغذ دیواری با متراژ: برای فضاهای کوچک، از طرح‌های روشن و خلوت استفاده کنید تا فضا بزرگ‌تر به نظر برسد.
 5. کیفیت و برند: به دنبال کاغذ دیواری با برند معتبر و کیفیت بالا باشید تا از زیبایی و ماندگاری آن در گذر زمان اطمینان حاصل کنید. جهت هرگونه ارتباط با کاغذ دیواری اکستریم والز با شماره 02192001955 تماس بگیرید.

کاغذ دیواری آشپزخانه

کاغذ دیواری آشپزخانه

کاغذ دیواری آشپزخانه

به اشتراک بگذارید

4 دیدگاه

 • به نظرم برای آشپزخانه کاشی و سرامیک بهتره
  آخه کاغذ دیواری خیس میشه یا امکان داره حرارت بخوره و بسوزه

  • سلام کاربر گرامی
   بله فرمایش شما صحیح است. ولی تنوع کاغذ دیواری قابل شستشو PVC، بسیار بالاست و هر خریداری با هر سلیقه ای را راضی خواهد نمود.

 • سلام باید طرح کاغذ دیواری نزدیک به سرامیک آشپزخونه باشه؟

  • سلام ودرود
   بله بسته به سلیقه شما باید هم خوانی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *