کاغذ دیواری کلاسیک

نمایش 1–24 از 377 نتیجه

کاغذ دیواری‌های سبک کلاسیک

کاغذ دیواری‌هایی که به سبک کلاسیک در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است.

کلاسیسیسم جنبش هنری و فرهنگی ویژه نیمه دوم قرن هفدهم در اروپاست. این جنبش مبتنی بر آفرینش آثار هنری و ادبی با الهام از هنر باستان یونان و روم، و بازگشت به اصول و ارزش‌های زیبایی‌شناسی آنان است.

ما در اکستریم والز این سبک پرطرفدار را بر روی کاغذ‌دیواری آورده‌ایم تا تنوع کاغذدیواری‌ها با هر سلیقه‌ای همخوانی داشته‌باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای محل کار، پذیرایی، اتاق خواب، ورودی و هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه‌ای می‌توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری‌هایی که به سبک کلاسیک است، بهتر است به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل‌تر و مناسب‌تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می‌گردد که کاغذ دیواری‌های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند؛ از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.

کاغذ دیواری کلاسیک، تقریباً در طرح‌های منحصر به فرد، با گزینه‌هایی متناسب با طیف وسیعی از الگوها، پالت‌های رنگی و مناسب برای انواع فضاها عرضه می‌شود. برای مشاهده هر کد به همراه ویژگی‌های آن، تنها کافی است روی آنها کلیک نمایید و درخشش و تاثیر آنها در فضاهای مختلف را مقایسه نمایید.