کاغذ دیواری کلاسیک

نمایش 1–24 از 377 نتیجه

کاغذ دیواری سبک کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک یکی از دیوارپوش‌های محبوب و پرطرفدار در تزیین دیوارها و ایجاد فضایی شیک و مجلل در منزل است. کاغذ دیواری کلاسیک با طرح‌ها و الگوهای خاص و منحصر به فرد خود، ظاهری لوکس و تحسین برانگیز را به دکوراسیون خانه شما می‌بخشد. کاغذ دیواری‌های کلاسیک هرگز از مد نیفتاده و تلفیق آن‌ها با خصوصیاتی از سبک‌های مدرن و امروزی در دکوراسیون داخلی، جذابیت بی نظیری را در ظاهر بصری فضا شکل می‌دهند.

مزایای کاغذ دیواری های کلاسیک

  • طرح‌های مجلل: لوکس بودن و کیفیت درجه یک در تعداد بیشماری از کاغذ دیواری‌های کلاسیک دیده می‌شود و از ویژگی‌های اصلی آنها به شمار می‌‌آید. استفاده از بهترین الیاف ابریشمی و کتان باکیفیت در این نوع از کاغذ دیواری‌های کلاسیک مرسوم می‌باشد. از این مدل کاغذ دیواری می‌توان مدل‌های مجلل باروک یا آرت دکو را نام برد.

  • نوستالوژی و زیبایی: کاغذ دیواری‌های کلاسیک همانند دیوار اتاق نشیمن مادربزرگ خاطرات را زنده می‌کنند و حس اصالت را به ما هدیه می‌دهند، کاغذ دیواری‌های کلاسیک قدرت بی‌نظیری برای درخشش فضای داخلی ما دارند.

انواع کاغذ دیواری کلاسیک

امروزه کاغذ دیواری‌های کلاسیک براساس طرح‌های قدیمی‌ همانند مدل‌های تاریخی و عتیقه‌های به جا مانده از دل تاریخ طراحی می‌شوند. کاغذ دیواری‌های کلاسیک (قدیمی) با ایجاد فضایی معتبر و اصیل خاطرات را بیدار کرده و ما را به یک دوره‌ی خاص از تاریخ، ارجاع می‌دهند. کاغذ دیواری‌های کلاسیک به راستی هارمونی فضای شما را جذاب‌تر می‌کند. نکته جالبی که این روزها بکار گرفته می‌شود تلفیق سبک مدرن و کلاسیک است. سبک کلاسیک مخالفتی با دنیای مدرن ندارد.

  • کاغذ دیواری‌های تاریخی

کاغذ دیواری‌های تاریخی مانند گنجینه‌ای ارزشمند در آرشیو موزه‌های مختلف از جمله در موزه کاغذ دیواری فیلادلفیا و موزه هنرهای تزیینی آمریکا (واقع در واشنگتن) وجود دارند. این کاغذ دیواری‌ها به دلیل قدمتی که دارند بسیار حساس هستند و در معرض اکسیژن و هوا واکنش نشان می‌دهند. به همین دلیل نگهداری کاغذ دیواری‌های قدیمی‌ تحت شرایط خاصی بوده و سعی در باز تولید آن‌ها دارند. از دوره‌های موثر بر طراحی کاغذ دیواری‌های کلاسیک می‌توان باروک، روکوکو، بیدر مایر، آرت دکو یا باهاوس را نام برد که آثار آن‌ها در اکثر سبک‌های کلاسیک به چشم می‌خورد.

  • کاغذ دیواری کلاسیک راه راه

الگوی راه راه از مدل‌های متداول در کاغذ دیواری کلاسیک هستند که بصورت نوارهایی با خطوط موازی طراحی می‌شوند. در الگوهای تاریخی، این خطوط به همراه تلفیقی از پرندگان دلربا و گل‌های عاشقانه است. این طرح‌ها از نظر رنگی با رنگ‌های طلایی، رز، قهوه‌ای، کرم و همچنین سیاه و سفید بیشتر مورد تقاضا هستند.

  • کاغذ دیواری کلاسیک گلدار 

گل‌ها همواره ابزار قابل‌توجهی در دوره‌های هنری مختلف و نوعی بیان در سبک رمانتیسم بوده‌اند. یکسری از نقش‌ها مانند گل آبی یا سوسن نشانه‌های سنتی یک خانواده هستند. طرح گل‌های تاریخی و دسته‌گل‌ در کاغذ دیواری‌های کلاسیک همواره دیده‌ می‌شوند.

  • کاغذ دیواری طرح پرنده‌

درست مانند گل‌ها، پرندگان هم نشان از رمانتیک بودن دارند. در قرن‌های هفدهم و هجدهم، پرندگان عجیب‌و‌غریب قاره‌های دیگر، در دادگاه اشراف اروپایی مرسوم بوده‌اند و تصاویر پرندگان استوایی از همین طریق به نقاشی‌های تزئینی و در نهایت به طرح‌های کلاسیک، راه پیدا کردند.

انواع طرح‌های کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک شامل طرح‌های زیادی همچون کاغذ دیواری راه راه، نقوش هنری و نقاشی کلاسیک، طرح‌ گل و پرندگان، تصاویر برگرفته از زیورآلات عتیقه و آنتیک سنتی و… است. هر کدام از این الگوها ظرافتی جاودانه را به فضای خانه شما بخشیده و حس و حال نوستالژی و سنتی را در کنار زیبایی و جذابیت لوکس و لاکچری به ارمغان می‌آورند.

محبوب‌ ترین طرح‌ کاغذ دیواری کلاسیک

الگوی راه راه از متداول‌ترین طرح‌های پرطرفدار در کاغذ دیواری کلاسیک است که به صورت نوارهایی با خطوط موازی، در رنگ‌بندی‌های متنوع طراحی می‌شود.

انواع رنگ‌های کاغذ دیواری کلاسیک

پالت رنگی غالب در کاغذ دیواری‌هایی به سبک کلاسیک؛ شامل طیف‌ها و سایه‌های غنی و گرمی همچون طلایی، قهوه‌ای، بژ، کرم، سیاه و سفید می‌باشد. تنوع رنگی در طرح و رنگ‌های کاغذ دیواری کلاسیک، باعث می‌شود تا فضای داخلی شما درخششی باور نکردنی داشته باشد.

چه چیزی باعث محبوبیت کاغذ دیواری کلاسیک می‌شود؟

کاغذ دیواری کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتد. برعکس بسته به سبک طراحی معاصر، می‌تواند بصورت تلفیق با مدرن استفاده‌ شود و حس و حال نوستالژی، و زیبا بودن را با هم عرضه‌ کند. مردمان بسیاری در سرتاسر جهان به دنبال کمال و زیبایی هستند، سبک کلاسیک همان حس کمالی است که سبک و چیدمان شما نیاز دارد تا تحسین‌‌بر‌انگیز و خاص باشد. ظرافتی که همیشه در کاغذ دیواری کلاسیک وجود دارد، بدلیل تطبیق با انتخاب‌ها، حالات و روندهای شخصی است. سبک‌های مختلف این کاغذ دیواری‌های، طیف وسیعی از سلیقه‌های فردی را در‌برمی‌گیرند. این الگوها می‌توانند مجلل، آراسته و هوشیار باشند.

معرفی چند طرح از کاغذ دیواری‌های کلاسیک اکستریم والز

کاغذ دیواری کد 7076 کرم-طلایی رنگ آلبوم پلوتونیوم از شرکت اکستریم والز با طرح داماسک و کاغذ دیواری کد 7124 این آلبوم با رنگ کرم-زیتونی و طرح گل‌دار دو نمونه از کاغذ دیواری‌های کلاسیک بی شمار کمپانی اکستریم والز هستند. شما می‌توانید تمامی کاغذ دیواری‌های سبک جذاب کلاسیک را در سایت اکستریم والز مشاهده نمایید.

جنس کاغذ دیواری کلاسیک اکستریم والز

کیفیت درجه یک و متریال مرغوب در طراحی کاغذ دیواری‌های کلاسیک اکستریم والز، سبب محبوبیت این مدل از کاغذ دیواری شده است. استفاده از بهترین الیاف غنی و با کیفیت در این نوع از کاغذ دیواری‌ها، خواصی همچون قابلیت شستشو و ضد آب بودن را به همراه دارد.

قیمت و خرید کاغذ دیواری کلاسیک

شما می‌توانید کاغذ دیواری کلاسیک مورد علاقه خود را از میان انبوهی از طرح و نقش‌های کاغذ دیواری کلاسیک اکستریم والز یافته و جهت مشاهده، انتخاب و خریداری این کاغذ دیواری‌های به فروشگاه‌های معتبر کاغذ دیواری در سراسر کشور مراجعه نمایید.