سفید

کاغذ دیواری های رنگ سفید

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ سفید در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌داد که این رنگ چه معجزه‌ای در طراحی منزل شما خواهد‌کرد.
این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک مدرن و کلاسیک بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود، طرح‌های بافت،  داماسک، پتینه، ،ساده و نقش‌و‌نگار می‌باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب، ورودی و هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

رنگ سفید از آن دسته از رنگ هایی است که همیشه مورد پسند همه بوده و هیچ وقت  از مد نمی افتد و باعث خسته شدن افراد از این رنگ نمیشود. رنگ سفید می توانید دکوراسیون شما را دلباز و روشن کند و حس خوبی به افراد ببخشد.

استفاده از کاغذ دیواری‌هایی به رنگ سفید بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.

نمایش 1–24 از 146 نتیجه