کاغذ دیواری سفید

نمایش 1–24 از 260 نتیجه

کاغذ دیواری های رنگ سفید

کاغذ دیواری سفید بیشتر در چیدمان و سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک کاربرد دارد و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب است. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود، طرح‌های بافت، داماسک، پتینه، ساده و نقش‌و‌نگار است.

کاغذدیواری‌های سفید معمولا” مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب، ورودی و هال هستند. البته به صورت سلیقه‌ای می‌توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

رنگ سفید از آن دسته از رنگ‌هایی است که همیشه مورد پسند همه بوده و هیچ وقت از مد نمی‌افتد، و باعث خسته شدن افراد از این رنگ نمی‌شود. رنگ سفید می‌تواند دکوراسیون شما را دلباز و روشن کند و حس خوبی به افراد ببخشد.

انواع کاغذ دیواری سفید در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجود دارد، در این بخش قرار‌ گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌ داد که این رنگ چه معجزه‌ای در طراحی منزل شما خواهد‌ کرد.

استفاده از کاغذ دیواری‌هایی به رنگ سفید بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل‌تر و مناسب‌تری را دریافت کرد.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم هستند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده فرمایید.

کاغذ دیواری سفید در دکوراسیون داخلی

طرفداران سبک مینیمالیست، علاقه زیادی به استفاده از رنگ سفید در طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی خود دارند. رنگ سفید، فضایی تازه همراه با سادگی و زیبایی خالص را ایجاد می‌کند. این رنگ کاغذ دیواری، فوق العاده همه کاره است و در انعکاس نور بسیار تاثیرگذار است. همچنین از آنجایی که کاغذ دیواری سفید، با هر رنگ و دکوراسیونی هماهنگ می‌شود؛ لذا برای تمامی فضاها کارساز و مناسب است. کاغذ دیواری سفید، در ترکیب با الگوهای رنگارنگ یا ساختارهای سه بعدی، جلوه و جذابیت اینگونه طرح‌ها را دوچندان می‌کند. در زیر انواع کاغذ دیواری‌های رنگ سفید در طرح‌ها و سبک‌های مختلف را در مجموعه اکستریم والز مشاهده می‌کنید.