داماسک

نمایش 1–24 از 122 نتیجه

کاغذ دیواری های طرح داماسک

کاغذ دیواری‌هایی که به طرح داماسک در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. تولید داماسک از مراکز بافندگی بیزانس و اسلامی آغاز شد، نام داماسک از کلمه شهر دمشق گرفته شده است.

در سالهای دور صنعت‌بافندگی در دمشق رونق داشت که در آن روی زمینه‌ای که رنگ‌سنگینی داشت با ابریشم‌نقشی را میبافتند. نقشی که کار میشد نقشی تکرار شونده و قرینه ازتصاویر گلها و گیاهان بود.

هنگامی که این طرح و  سبک به اروپا صادر شد با محبوبیت بالایی مواجه شد و بخاطر خواستگاهش (دمشق) به داماسک معروف شد. ما در اکستریم والز این طرح پرطرفدار را بر روی کاغذ‌دیواری آورده‌ایم تا تنوع کاغذدیواری‌ها با هر سلیقه‌ای همخوانی داشته‌باشد.

 به شما نمایش خواهیم‌داد که این طرح چه معجزه‌ای در طراحی منزل شما خواهد‌کرد.

کاغذ‌دیواری‌های داماسک بیشتر به سبک کلاسیک بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب و هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری هایی که به طرح داماسک است، بهتر است به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می گردد که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.