آلبوم پاور
آلبوم پاور
آلبوم پاور
آلبوم پاور

معرفی آلبوم

آلبوم پاور با دارا بودن ۱۰۸ کد یکی دیگر از آلبوم های انحصاری کاغذ دیواری مجموعه اِکستریم والز می باشد.

رنگ سازی و سیلندرسازی انحصاری در کنار تنوع بی نظیر طرح این آلبوم را تبدیل به یکی از مجموعه های ماندگار و تاثیرگذار کاغذ دیواری در بازار ایران کرده است. رنگ ها و ترکیب طرح هایی که برای اولین بار توسط این آلبوم به بازار کاغذ دیواری ایران معرفی شد، باعث بوجود آمدن کپی های زیادی از این آلبوم در بازار گشت.

در این آلبوم برای پاسخ گویی به اکثر سلیقه ها بیش از ۲۰ طرح در چهار طیف رنگی مختلف وجود دارد تا اکثر افراد بتوانند طرح مورد نظر خود را از این آلبوم انتخاب کنند.

ویدئوهای آلبوم

کاغذ دیواری گل دار
کاغذ دیواری طرح جدید

راهنمای استفاده از طرح های آلبوم

اکثر طرح های این آلبوم از نظر سبک در دسته کلاسیک قرار می گیرند، اما نباید از طرح های مدرن و پست مدرن این آلبوم هم غافل شد.

از نظر دسته بندی طرح ها هم شاهد انواع طرح ها در دسته های داماسک، گل دار، ساده، بافت، رونده، پتینه، راه راه و حتی آبرنگی هم هستیم.

طرح های گل دار این آلبوم جزو پر فروش ترین طرح های کاغذ دیواری در بازار ایران بوده و هست. کدهایی مانند ۳۱۰۶، ۳۰۸۴، ۳۰۶۶، ۳۰۳۱، ۳۰۰۲ که هر کدام در چهار طیف رنگی چشم نواز طراحی و تولید شده اند مثال هایی از این طرح ها هستند.

قبل و بعد فضاهای طراحی شده با آلبوم

بعد آلبوم پاور بعد
قبل آلبوم پاور قبل
بعد آلبوم بعد
قبل

کدهای پیشنهادی

کد آبرنگی بی نظیر این آلبوم که نمی توان از تماشای آن گذشت کد ۳۰۴۵ به همراه کد مکمل آن یعنی ۳۰۴۶ که در چهار طیف رنگی آبی، صورتی، بنفش و یاسی طراحی شده اند می باشد.

همچنین در این آلبوم ۱۶ کد پتینه وجود دارد که بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند از کاغذ دیواری به عنوان یک بافت پس زمینه در محیط استفاده کنند.

نمی توان از این آلبوم گفت اما به طرح های داماسک و کلاسیک آن اشاره ای نکرد. کدهای ۳۰۹۸، ۳۰۴۲، ۳۰۱۳ که در چهار طیف رنگی پر طرفدار کرم، سفید، نقره ای و طلایی تولید شده‌اند، شاهکارهایی در زمینه کاغذ دیواری کلاسیک هستند که تماشای آنها برای افرادی که عاشق دکوراسیون کلاسیک و نئوکلاسیک هستند، حتما پیشنهاد می شود. نکته ای که می تواند دست شما را برای چرخاندن کاغذ دیواری در دیوارهای مختلف خانه باز بگذارد وجود ۲ کد مکمل ساده و راه راه برای کدهای ذکر شده است.

شاین ها و متدهای حکاکی تمامی کدهای این آلبوم با وسواس خاصی طراحی و تولید شده است، و همین موضوع باعث شده خروجی ای که در نهایت از کار شده کاغذ دیواری در محیط بدست می آید تبدیل به یک اثر هنری پر جزییات باشد.

Power Album Catalog

  دانلود کاتالوگ جامع آلبوم

آلبوم پاور
کاغذ-دیواری-داماسک-1
آلبوم کاغذ دیواری پاور
کاغذ-دیواری-گل-دار

کاتالوگ پاور

کاغذ دیواری هایی که می توان در اکستریم والز پیدا کرد شامل آلبوم های جنرال ، پاور و اورانیوم است این کاغذ دیواری ها می تواند بسیار گسترده تر شده و شامل کاغذ دیواری های دیگری نیز شود. در این سه آلبوم تاکنون سیصد و دو کد وجود دارد که شامل طرح های مختلفی از جمله طرح داماسک ، داماسک الون، نقش و نگار، آبرنگی، گلدار، ترکیبی، ساده، قواره ای، رونده، پتینه، راه راه، سه بعدی و هندسی می شود. کاغذ دیواری اکستریم والز قصد دارد به زودی به طرح های خود اضافه کرده و کدهای بیشماری به کدهای موجود اضافه خواهد شد.

خانهمحصولاتEnglish Siteاینستاگرامتماس با ما