نئوکلاسیک

نمایش 1–24 از 37 نتیجه

کاغذ دیواری‌های طرح نئوکلاسیک

کاغذ دیواری‌هایی که به سبک نئوکلاسیک در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌ گرفته است.
به طور خلاصه اگر جزو علاقه‌مندان به سبک کلاسیک در طراحی داخلی هستید اما می‌خواهید به روز بودن خود را هم نشان دهید، بهتر است به دنبال نئوکلاسیک بروید. زرق و برق‌های مختصر، رنگ‌های کرم، طلایی و سفید و استفاده مختصر از تزیینات، عناصر اصلی در طراحی داخلی به سبک نئوکلاسیک است، که می‌تواند آرامش را همزمان با مقداری حرارت برای‌تان به ارمغان بیاورد.
در سبک نئوکلاسیک، فضاهای داخلی از تزئینات بیش از حد به سمت تقارن و طرح‌های کم‌ رنگ حرکت کردند. به همین دلیل است که جزئیات کمتر تزئینی و معماری، مانند ستون‌ها و قرنیزهای دقیق، در مرکز توجه قرار گرفتند. دگرگونی‌های طراحی نئوکلاسیک همچنین دارای تاچ‌هایی از سبک معاصر هستند که فضاها را لوکس می‌سازد.
کاغذ دیواری‌های سبک نئوکلاسیک هم که در این دسته‌بندی برایتان آورده‌ایم از همین اصول پیروی می‌کنند تا از پوشش دیوارها در این سبک خیالتان راحت و دستتان در انتخاب باز باشد. کمپانی اِکستریم والز یکی از تمرکزهای اساسی خود را در طراحی و تولید این سبک از کاغذ دیواری‌ها گذاشته است، بنابراین تماشای آنها خالی از لطف نیست.
کدهایی که در این رده بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم و پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.