بنر البوم کاغذ دیواری اتم
آلبوم اتم
atom6
atom2
600

بهار صنعت کاغذ دیواری‌ در آلبوم مدرن اتم، تحولی که در‌ دل تاریخ  به یادگار می‌ماند.محصول جدید و متفاوتی از برند اکستریم والز که توانسته است دنیای کاغذ دیواری‌ مدرن را دگرگون کند.

مجموعه اکستریم والز پس از درخشش فوق العاده در آلبوم کلاسیک هیدروژن این بار با خلق آلبوم اتم آغازگر انقلابی بزرگ در صنعت کاغذ دیواری‌ مدرن خواهد بود.

پیشرفت چشمگیر سبک مدرن در دنیای طراحی داخلی موجب شده تا تیم اکستریم والز با رعایت تمام اصول در طراحی مدرن، آلبومی را آماده کند که تمام علاقمندان به این سبک را شگفت زده کند.

آلبوم اتم | اکستریم والز

بهار صنعت کاغذ دیواری‌ در آلبوم مدرن اتم، تحولی که در‌ دل تاریخ  به یادگار می‌ماند.

محصول جدید و متفاوتی از برند اکستریم والز که توانسته است دنیای کاغذ دیواری‌ مدرن را دگرگون کند.

مجموعه اکستریم والز پس از درخشش فوق العاده در آلبوم کلاسیک هیدروژن این بار با خلق آلبوم اتم آغازگر انقلابی بزرگ در صنعت کاغذ دیواری‌ مدرن خواهد بود.

پیشرفت چشمگیر سبک مدرن در دنیای طراحی داخلی موجب شده تا تیم اکستریم والز با رعایت تمام اصول در طراحی مدرن، آلبومی را آماده کند که تمام علاقمندان به این سبک را شگفت زده کند. تیم اکستریم والز با تکیه بر سه اصل صداقت، مشتری مداری و خلاقیت در تولید محصول جدید خود به کیفیت، تنوع در طرح و رنگ نیز بسیار اهمیت داده است.

شما می‌‌توانید در تمام محیط ‌های مسکونی، تجاری و اداری با توجه به اصول طراحی مدرن سبک متفاوتی را تجربه کنید و انتخاب کاغذ دیواری مدرن می‌تواند جلوه بصری سبک شما را چنیدن برابر کند. قابل شست و شو بودن، ضد الکتریسیته ساکن، عدم جذب دوده و گرد و غبار، ضد آلرژی بودن از دیگر ویژگی‌های تمام محصولات اِکستریم والز می‌باشد. همچنین تکنولوژی به کار رفته در طراحی و تولید کدهای این آلبوم توسط مدرن‌ترین دستگاه‌ها در کشور چین و تحت نظارت کامل شرکت اِکستریم والز انجام شده است.

آلبوم اتم
atom6
atom2
600
image
تیم اکستریم والز با تکیه بر سه اصل صداقت، مشتری مداری و خلاقیت در تولید محصول جدید خود به کیفیت، تنوع در طرح و رنگ نیز بسیار اهمیت داده است.
شما می‌‌توانید در تمام محیط‌های مسکونی، تجاری و اداری با توجه به اصول طراحی مدرن سبک متفاوتی را تجربه کنید و انتخاب کاغذ دیواری مدرن می‌تواند جلوه بصری سبک شما را چنیدن برابر کند. قابل شست و شو بودن، ضد الکتریسیته ساکن، عدم جذب دوده و گرد و غبار، ضد آلرژی بودن از دیگر ویژگی‌های تمام محصولات اِکستریم والز می‌باشد. همچنین تکنولوژی به کار رفته در طراحی و تولید کدهای این آلبوم توسط مدرن‌ترین دستگاه‌ها در کشور چین و تحت نظارت کامل شرکت اِکستریم والز انجام شده است.تیم اکستریم والز با تکیه بر سه اصل صداقت، مشتری مداری و خلاقیت در تولید محصول جدید خود به کیفیت، تنوع در طرح و رنگ نیز بسیار اهمیت داده است.
کاتالوگ اصلی البوم اتم
بنر کاتالوگ نسخه موبایل