آلبوم جنرال

معرفی آلبوم

آلبوم جنرال یکی دیگر از محصولات پر فروش مجموعه اِکستریم والز است. این آلبوم با دارا بودن تنوع بی نظیر در طرح در کنار قیمت اقتصادی تبدیل به یکی از پر فروش ترین آلبوم های کاغذ دیواری در بازار ایران شده است. از طرح های ساده، پتینه و بافت گرفته تا طرح های کلاسیک و مدرن و حتی سه بعدی در این آلبوم وجود دارد.

در این آلبوم تقریبا برای تمامی فضاها و محیط ها اعم از مسکونی و تجاری تا پذیرایی و اتاق خواب طرح و نقش وجود دارد. به جرات می توان گفت در هیچ فروشگاه معتبر دکوراسیون داخلی در ایران نیست که این آلبوم قدرتمند وجود نداشته‌باشد. ضمن اینکه تمامی کدهای این آلبوم بصورت صد در صد فول شارژ موجود می باشد.

این آلبوم محبوب دارای ۸۶ کد در طرح و رنگ‌های مختلف است. سخت پسندترین افراد نیز می توانند طرح مود نظرشان را از این آلبوم پیدا کنند.

تکنولوژی به کار رفته در طراحی و تولید این آلبوم توسط مدرن ترین دستگاه ها در کشور چین و تحت نظارت کامل شرکت اِکستریم والز انجام شده است.

ویدئوهای آلبوم جنرال

آلبوم جنرال
آلبوم جنرال

راهنمای استفاده از طرح های آلبوم

اگر دکوراسیون منزل شما کلاسیک است و رنگ قالب وسایل خنثی و سفید و طوسی است، پیشنهاد ما به شما ست کردن کدهای ۲۰۱، ۲۰۲، ۲۰۴، ۲۰۷ و ۲۰۸ به انتخاب خودتان است،  همچنین کدهای ۲۱۶، ۲۱۵، ۲۵۶، ۲۵۸ هم می تواند انتخاب های هوشمندانه ای باشد. اما اگر تم رنگ منزل شما طلایی و سبک دکوراسیون شما نئوکلاسیک و پر زرق و برق است، انتخاب از بین کدهای ۲۱۸، ۲۱۹، ۲۲۷، ۲۲۸، ۲۳۹، ۲۴۰، ۲۴۹، ۲۵۰، ۲۶۵، ۲۶۶، ۲۸۰، ۲۸۱ پیشنهاد های ما به شما هستند.

اما نمی توان از کدهای گل دار این آلبوم جهان شمول غافل شد، اگر وسایل خانه شما اعم از روکش مبل ها، پرده ها، کوسن ها و … دارای طرح های گل دار است ما به شما کدهای زیر را برای انتخاب پیشنهاد می دهیم: کد ۲۱۱ با گل های رز به رنگ زیتونی و طلایی، و در ادامه همین طرح در دو پالت رنگی دیگر یعنی کدهای ۲۱۰ و ۲۱۴، همچنین کدهای ۲۲۲، ۲۲۴، ۲۲۶ با گل های بنفش، یاسی، گلبهی و صورتی انتخاب های پر احساسی هستند. همچنین کدهای ۲۶۴، ۲۶۲ و ۲۶۰ کدهای گل دار به همراه طرح زمینه پتینه هستند که انتخاب هایی جسورانه تر به شمار می آیند، حتما از این کدها در سایت بازدید کنید و آنها را در فضای خانه خودتان تجسم کنید.

قبل و بعد فضاهای طراحی شده با آلبوم جنرال

بعد آلبوم جنرال بعد
قبل آلبوم جنرال قبل
بعد آلبوم جنرال بعد
قبل آلبوم جنرال قبل

کدهای پیشنهادی

کدهای ۲۷۵، ۲۷۷ و ۲۷۹ هم یکی از چشم نوازترین طرح های گل دار کاغذ دیواری برای اتاق خواب هستند. خصوصا اگر آنها را با پرده و روتختی اتاق ست کنید، همچنین شما را دعوت می کنیم به تماشای شاه بیت های آلبوم جنرال یعنی کدهای سبک آبرنگی ۲۴۶ و ۲۴۸، با این کدها می توانید رویایی ترین فضاها را در خانه خود رقم بزنید.

و اما اگر در پی ساختن فضای مدرن و پست مدرن در خانه خود هستید پیشنهاد ما به شما بازدید از کدهای ۲۳۶، ۲۳۷، ۲۸۴، ۲۸۵، ۲۵۷، ۲۲۹ می باشد.

عاشقان پتینه هم قطعا از این آلبوم بی نسیب نخواهند بود، در کدهای ۲۴۷، ۲۴۵، ۲۵۹، ۲۶۳، ۲۷۰، ۲۲۱ شاهد اوج هنرنمایی طراحان مجموعه اِکستریم والز در ساخت طرح های پتینه هستیم.

در آخر می توانید با دانلود کاتالوگ دیجیتال آلبوم جنرال در فرمت پی دی اف به تماشای یکجای این آلبوم دوست داشتنی و محبوب بپردازید.

General Album Catalog

دانلود کاتالوگ جامع آلبوم جنرال

آلبوم جنرال
آلبوم جنرال
آلبوم جنرال
جنرال
جنرال
بک جنرال

کاتالوگ جنرال

کاغذ دیواری هایی که می توان در اکستریم والز پیدا کرد شامل آلبوم های جنرال ، پاور و اورانیوم است این کاغذ دیواری ها می تواند بسیار گسترده تر شده و شامل کاغذ دیواری های دیگری نیز شود. در این سه آلبوم تاکنون سیصد و دو کد وجود دارد که شامل طرح های مختلفی از جمله طرح داماسک ، داماسک الون، نقش و نگار، آبرنگی، گلدار، ترکیبی، ساده، قواره ای، رونده، پتینه، راه راه، سه بعدی و هندسی می شود. کاغذ دیواری اکستریم والز قصد دارد به زودی به طرح های خود اضافه کرده و کدهای بیشماری به کدهای موجود اضافه خواهد شد.

خانهمحصولاتEnglish Siteاینستاگرامتماس با ما