کاغذ دیواری آبی

نمایش 1–24 از 51 نتیجه

کاغذ دیواری‌های رنگ آبی

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ آبی در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجود دارد، در این بخش قرار‌گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌داد که چگونه کاغذ دیواری رنگ آبی باعث با شکوه شدن دکوراسیون منزل شما خواهد‌کرد.

رنگ آبی همواره نماد آرامش ، لطافت می باشد. استفاده از این رنگ برای فضای اتاق خواب شما را خسته نمی کند و حس آرامش را به محیط می بخشد.

این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می رود معمولاً طرح های پتینه، داماسک، رونده و گل دار می‌باشد. معمولاً این کاغذ دیواری ها مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب یا هال می باشند. شما می توانید از این کاغذ دیواری باشکوه و جذاب برای دیگر فضاهای خود استفاده کنید و فضای خاصی را برای منزل خود ایجاد کنید.

استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ آبی بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. توصیه ی ما به شما این است که از کاغذ دیواری های تک رنگ به صورت تکی استفاده نکنید و حتما از مکمل آن برای زیبا شدن دکور خود استفاده کنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.