کاغذ دیواری لاکچری

نمایش 1–24 از 27 نتیجه

کاغذ دیواری های سبک لاکچری

کاغذ دیواری‌هایی که به سبک لاکچری در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است.

کالای تجملی یا لاکچری کالایی است که درصد تغییرات تقاضا برای آن بیش از درصد تغییرات درآمد است. یعنی با افزایش درآمد تقاضا برای آن هم افزایش می یابد اما بیش از تغییرات درآمد و در تضاد با کالای ضروری است که درصد تغییرات تقاضا برای آن کمتر از درصد تغییرات درآمد است. کالای تجملی اغلب معادل کالای ممتاز است.

آلمان، فرانسه و ایتالیا کشورهایی با بیشترین کالاهای لوکس هستند.

ما در اکستریم والز این سبک پرطرفدار را بر روی کاغذ‌دیواری آورده‌ایم تا تنوع کاغذدیواری‌ها با هر سلیقه‌ای همخوانی داشته‌باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای محل کار، پذیرایی، اتاق خواب، ورودی و هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری هایی که به سبک لاکچری است، بهتر است به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می گردد که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.