کاغذ دیواری نقره‌ای

نمایش 1–24 از 209 نتیجه

کاغذ دیواری های رنگ نقره‌ای

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ نقره‌ای در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجود دارد، در این بخش قرار‌گرفته است. رنگ نقره‌ای تشابه خیلی زیادی با رنگ خاکستری دارد و همانند رنگ خاکستری می‌توان گفت که به هرگونه طیف از رنگ‌های میان سیاه و سفید ، نقره‌ای می‌گویند. کاغذ دیواری نقره‌ای جزو رنگ‌ها خنثی است که در دکوراسیون داخلی باعث لوکس و خاص بودن فضا می‌شود.

این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک پست مدرن، مدرن و کلاسیک بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب هستند. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود معمولاً طرح‌های پتینه است. معمولاً این کاغذ دیواری‌ها مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب، محل کار یا هال هستند. البته به صورت سلیقه‌ای می‌توان آن‌ها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.
استفاده از کاغذ دیواری‌هایی به رنگ نقره ای بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب‌تری را ایجاد کرد. اکیداً توصیه می‌گردد که کاغذ دیواری‌های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.
کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم هستند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.