کاغذ دیواری طلایی

نمایش 1–24 از 166 نتیجه

کاغذ دیواری‌های رنگ طلایی

رنگ طلایی یکی از رنگ‌های پرطرفدار از سری رنگ‌های لوکس است. کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ طلایی در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌ گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌ داد که این رنگ چه معجزه‌ای در طراحی منزل شما خواهد‌ کرد.

رنگ طلایی، نماد ثروت، قدرت و انرژی می‌باشد. استفاده از آن در دکوراسیون باعث لوکس شدن فضای داخلی شما می‌شود. کاغذ دیواری‌های رنگ طلایی در انواع طرح‌های مختلفی می‌باشد. همین موضوع باعث می‌شود شما بتوانید در تمامی فضا‌ها و سبک‌ها از آن استفاده کتید.
این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک پست مدرن و کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می‌باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود، طرح‌های بافت، پتینه، راه‌راه، رونده، ساده ، گلدار و ترکیبی می‌باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای محل کار، پذیرایی، اتاق خواب، ورودی و هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه‌ای می‌توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری‌هایی به رنگ طلایی بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل‌تر و مناسب‌تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می‌گردد که کاغذ دیواری‌های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.

کاغذ دیواری طلایی، تقریباً در انواع طرح‌های لاکچری، با گزینه‌هایی متناسب با طیف وسیعی از الگوها، سبک‌ها و مناسب برای فضاهای مختلف عرضه می‌شود. برای مشاهده هر کد به همراه ویژگی‌های آن، تنها کافی است روی آنها کلیک نمایید و درخشش و تاثیر آنها در فضاهای مختلف را مقایسه نمایید.