کاغذ دیواری بنفش

نمایش 1–24 از 25 نتیجه

کاغذ دیواری های رنگ بنفش

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ بنفش در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌داد که این رنگ چه معجزه‌ای در طراحی منزل شما خواهد‌کرد. رنگ بنفش طیف های یاسی ، ارغوانی ، لاجوردی ، نیلی را در در خود دارد.

کاغذ دیواری های رنگ بنفش همواره می توانند فضایی شیک و مدرنی را برای دکوراسیون شما ایجاد کند و باعث خسته و کسل شدن فضا نمی شود.

این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می رود معمولاً طرح های آبرنگی، رونده و گل دار می‌باشد. معمولاً این کاغذ دیواری ها مناسب فضای اتاق خواب یا هال می باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ بنفش بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. پیشنهاد می کنیم که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.