انواع کاغذ دیواری پذیرایی

نمایش 1–24 از 529 نتیجه

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری‌ها از دیرباز تاکنون، انتخابی همیشه محبوب در طراحی دکوراسیون داخلی بوده‌اند. کاغذ دیواری، گزینه‌ای عالی برای افرادی است که به دنبال افزودن سریع بافت و شخصیت به فضای پذیرایی خانه خود هستند. کاغذ دیواری‌ها همچنین، احساسی از گرما و راحتی را به پذیرایی خانه شما بخشیده و محیطی صمیمی را برای شما و مهمانانتان به ارمغان می‌آورند.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری در پذیرایی یا اتاق نشیمن

کاغذ دیواری پذیرایی در طراحی داخلی، در واقع یکی از عناصری است که اگر به درستی انتخاب نشود، تصویری کاملا اشتباه از فضا را ارائه می‌دهد. انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی می بایست بسته به سبک اجرا شده در دکوراسیون داخلی و سایر جزییات و المان‌های طراحی اتاق انجام گیرد تا هارمونی و تعادل بین اجزای مختلف فضای پذیرایی برقرار شود.

 • یکی از مهم‌ترین مزیت های استفاده از کاغذ دیواری در فضای سالن پذیرایی و اتاق نشمین، افزودن سبک و شخصیت به این اتاق است. کاغذ دیواری به صاحبان خانه این امکان را می‌دهد که سبک و سلیقه خود را در محیط زندگی‌شان به نمایش گذاشته و علایق خود را در فضا منعکس کنند.
 • ایجاد جذابیت ظاهری در پذیرایی، از دیگر تاثیرات مثبت استفاده از کاغذ دیواری پذیرایی است. دیوارهای خالی از کاغذ دیواری ممکن است کسل کننده و یکنواخت به نظر برسند، اما کاغذ دیواری‌ پذیرایی توانایی افزودن جذابیت بصری به هر فضایی را داشته و استفاده از آن‌ها می‌تواند ظاهر هر محیطی را به نحو احسن دگرگون کند.
 • کاغذ دیواری پذیرایی قابلیت ایجاد یک نقطه کانونی و ایجاد جلب توجه به منطقه خاصی از اتاق را داشته و باعث بولد و برجسته‌تر نشان دادن سایر عناصر و المان‌های موجود در محیط می‌شود.

انواع طرح کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری، به عنوان عنصری کلیدی در دکوراسیون پذیرایی، می‌تواند نقشی اساسی در ایجاد حس و حال و زیبایی این فضا ایفا کند. تنوع طرح و رنگ در کاغذ دیواری‌ها، انتخابی بی‌نظیر برای سلیقه‌ها و سبک‌های مختلف دکوراسیون ارائه می‌دهد. محبوب ترین طرح های کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی عبارتند از:

 • کاغذ دیواری طرح‌دار پذیرایی: این نوع کاغذ دیواری با طرح‌های متنوع مانند گل‌دار، داماسک، هندسی فضایی خاص و چشم‌نواز به پذیرایی شما می‌بخشد.
 • کاغذ دیواری ساده پذیرایی: اگر به دنبال فضایی ساده و مینیمال هستید، کاغذ دیواری ساده با رنگ‌های خنثی مانند سفید، بژ یا خاکستری انتخابی ایده‌آل خواهد بود.
 • کاغذ دیواری سه‌بعدی پذیرایی: این نوع کاغذ دیواری با ایجاد توهم عمق، فضایی دراماتیک و چشمگیر به پذیرایی شما می‌بخشد.
 • کاغذ دیواری پذیرایی برجسته: این نوع کاغذ دیواری با بافت و برجستگی‌های خود، حس و حالی خاص و دلنشین به پذیرایی شما می‌بخشد.

از جذاب‌ترین و جدیدترین کاغذ دیواری‌های متناسب با فضای سالن پذیرایی می‌توان به کاغذ دیواری‌های طرح بافت، الگوهای هندسی و گرافیکی، طرح‌های پتینه، نقش و نگار و… اشاره کرد.

انواع سبک کاغذ دیواری پذیرایی

 • کاغذ دیواری مدرن پذیرایی: برای داشتن یک پذیرایی با حالتی آرام و خنثی، از کاغذ دیواری‌های مدرن و مینیمال در رنگ‌های ساده‌ای همچون کرم، خاکستری، سفید، بژ استفاده کنید.
 • کاغذ دیواری کلاسیک پذیرایی: کاغذ دیواری کلاسیک با نقش و نگارهای سنتی، رنگ‌های گرم و شکوه و تجمل خود، حس و حالی نوستالژیک و مجلل به پذیرایی شما می‌بخشد. این سبک از کاغذ دیواری برای فضاهای بزرگ و پذیرایی‌هایی با دکوراسیون کلاسیک ایده‌آل است.
 • کاغذ دیواری لاکچری پذیرایی: برای داشتن یک پذیرایی با ظاهر لوکس و مجلل، کاغذ دیواری‌های  لاکچری را برگزینید.

بهترین رنگ برای کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری‌هایی با رنگ‌های ملایم، محیطی آرامش بخش را در فضا ایجاد کرده در حالی که کاغذ دیواری‌هایی با رنگ‌‌های پر جنب و جوش، می‌توانند به فضای کار یا اتاق نشیمن شما انرژی و انگیزه ببخشند. مناسب ترین رنگ ها برای کاغذ دیواری پذیرایی عبارتند از:

 • سفید: رنگی خنثی و روشن که فضا را بزرگ‌تر و دلبازتر نشان می‌دهد. این رنگ به خصوص برای پذیرایی‌های کوچک مناسب است.
 • بژ: رنگی خنثی و گرم که حس و حال آرامش و صمیمیت را به فضا می‌بخشد. این رنگ برای پذیرایی‌هایی با دکوراسیون کلاسیک و سنتی مناسب است. همچنین، رنگ بژ به خوبی با رنگ‌های دیگر هماهنگ می‌شود و فضایی متعادل و دلنشین خلق می‌کند.
 • خاکستری: رنگی خنثی و مدرن که فضایی شیک و امروزی خلق می‌کند. این رنگ برای پذیرایی‌هایی با دکوراسیون مدرن و مینیمال مناسب است. همچنین، رنگ خاکستری به خوبی با رنگ‌های دیگر، به خصوص رنگ‌های روشن، هماهنگ می‌شود.
 • طلایی: رنگی مجلل و باشکوه که فضایی لوکس و سلطنتی خلق می‌کند. این رنگ به خصوص برای پذیرایی‌های بزرگ و مجلل مناسب است. همچنین، رنگ طلایی می‌تواند به عنوان نقطه‌ای کانونی در دکوراسیون شما استفاده شود.

کاغذ دیواری پذیرایی کوچک

 توصیه می‌شود برای پذیرایی‌هایی با فضای کوچک و محدود از طرح‌های بزرگ و درشت و رنگ‌های تیره استفاده نکنید. کاغذ دیواری‌های روشن با طرح‌های ساده و مینیمال فضای پذیرایی خانه شما را روشن‌تر و دلبازتر نشان می‌دهند. همچنین اگر می‌خواهید عمق و بعد بصری بیشتری به فضای پذیرایی بیفزایید از کاغذ دیواری‌های راه راه افقی استفاده کنید، کاغذ دیواری‌های راه راه عمودی به طول پذیرایی شما افزوده و سقف را بلندتر نشان می‌دهند.

 • کاغذ دیواری رنگ روشن: رنگ‌های روشن مانند سفید، کرم، شیری، آبی آسمانی و سبز روشن، انعکاس نور را در فضا افزایش می‌دهند و باعث می‌شوند پذیرایی شما بزرگ‌تر و دلبازتر به نظر برسد. از این رنگ‌ها می‌توانید برای تمام سطوح پذیرایی خصوصا فضاهایی که نور طبیعی کمی به آن‌ها می‌رسد، استفاده کنید.
 • کاغذ دیواری سه بعدی: کاغذ دیواری‌های سه بعدی قابلیت افزودن عمق به تمامی فضاها را دارند و باعث بزرگترن نشان دادن فضا در سالن پذیرایی می شوند.
 • کاغذ دیواری با طرح‌های خلوت: طرح‌های شلوغ و پرنقش و نگار، فضا را کوچک‌تر و گرفته‌تر نشان می‌دهند. به جای این طرح‌ها، از کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های خلوت و ساده مانند راه راه‌های عمودی یا افقی، اشکال هندسی ظریف یا گل‌های ریز می توان استفاده کرد.

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی بزرگ

برای منازلی که سالن پذیرایی نسبتا بزرگی دارند، دست شما برای انتخاب کاغذ دیواری بازتر بوده و راحت‌تر می‌توانید کاغذ دیواری مورد علاقه خود را انتخاب کنید؛ نکته قابل توجه در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی این است که به سبک اجرا شده در دکوراسیون پذیرایی‌تان توجه کرده و کاغذ دیواری را مطابق با همان سبک انتخاب کنید تا هارمونی و تعادل بصری دکوراسیون خانه‌تان به هم نریزد. بطور مثال اگر دکوراسیون پذیرایی شما بر اساس سبک کلاسیک دیزاین و طراحی شده است از کاغذ دیواری کلاسیک استفاده کنید.

کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی

اگر می خواهید در سالن پذیرایی خود از جدیدترین و به روز ترین کاغذ دیواری استفاده کنید، بهتر است سراغ کاغذ دیواری هایی با سبک مدرن و طراحی ساده بروید. کاغذ دیواری های جدید که در رنگ بندی متنوع و الگویی ساده تولید می شوند، سالن پذیرایی شما را دلباز تر نشان می دهند. کاغذ دیواری های مدرن در طرح های مختلفی مثل پتینه، انتزاعی، هندسی و … در بازار وجود دارند؛ بنابراین هر شخص با هر سلیقه ای می تواند کاغذ دیواری جدید و مناسبی را برای منزل خود تهیه کند. استفاده از کاغذ دیواری جدید در پذیرایی، به شما کمک می کند تا بدون صرف هزینه ای هنگفت برای تغییر دکوراسیون، فقط با تغییر کاغذ دیواری، سالن پذیرایی خود را مدرن و جذاب کنید.

آلبوم کاغذ دیواری مناسب پذیرایی

برند معتبر اکستریم والز، کاغذ دیواری های متنوعی را در آلبوم های مختلف، به سراسر ایران عرضه می کند. آلبوم کربن در سه جلد و آلبوم H2O از جدید ترین آلبوم های این برند هستند. . اگر سالن پذیرایی کوچکی دارید، می توانید در آلبوم هاش دو او، انواع کاغذ دیواری های ساده و مینیمال مناسب برای پذیرایی را مشاهده کنید. در این آلبوم، انواع کاغذ دیواری های مینیمال با رگه های طلایی، نقره ای و تماما سفید، وجود دارند، که انتخاب بسیار مناسبی برای همه خانه ها خصوصا خانه هایی با متراژ کم محسوب می شوند. علاوه بر آلبوم هاش دو او، کاغذ دیواری های مدرن و جذابی را در آلبوم کربن نیز می توانید پیدا کنید. آلبوم کربن در سه جلد در بازار وجود دارد؛ و با وجود کاغذ دیواری های متنوع پاسخگوی همه سلیقه ها است.

نحوه خرید و قیمت کاغذ دیواری پذیرایی اکستریم والز

شما می‌توانید جهت مشاهده و انتخاب کاغذ دیواری‌های اکستریم والز به فهرست اصلی سایت مراجعه کرده و از کاتالوگ تمامی آلبوم‌های دیجیتال ما دیدن فرمایید و پس از انتخاب طرح مد نظر و مورد پسندتان، با مراجعه حضوری به فروشگاه‌های معتبر کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی سراسر کشور، کاغذ دیواری مورد علاقه خود را خریداری نمایید. همچنین جهت دریافت هرگونه مشاوره در ارتباط با نحوه خرید و سفارش کاغذ دیواری اکستریم والز با شماره 02192001955 تماس بگیرید.