کاغذ دیواری کرم

نمایش 1–24 از 458 نتیجه

کاغذ دیواری های رنگ کرم

رنگ کرم یکی از رنگ‌های پرطرفدار از سری رنگ‌های روشن است.کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ کرم در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجود دارد، در این بخش قرار‌ گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌ داد که این رنگ چه معجزه‌ای در طراحی منزل شما خواهد‌ کرد.
این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک پست مدرن و کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می‌باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود، طرح‌های بافت، پتینه، راه‌راه، رونده، ساده و گلدار می‌باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای محل کار، پذیرایی، اتاق خواب، ورودی و هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه‌ای می‌توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری‌هایی به رنگ کرم بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل‌تر و مناسب‌تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می‌گردد که کاغذ دیواری‌های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

فضاهایی که با رنگ‌های روشن دکوراسیون می‌شوند اتاق‌هایی هستند که بزرگ‌تر و دلبازتر نشان می‌دهند. کاغذ دیواری کرم رنگ، چون با هر دکوراسیونی می‌تواند هماهنگ شود همواره به شما کمک می‌کند تا فضایی دلباز را داشته باشید و در تنظیم نور نیز تاثیرگذار خواهد بود.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.

کاغذ دیواری کرم، تقریباً در انواع طرح‌های منحصر به فرد، با گزینه‌هایی متناسب با طیف وسیعی از الگوها، سبک‌های مختلف و مناسب برای انواع فضاها عرضه می‌شود. برای مشاهده هر کد به همراه ویژگی‌های آن، تنها کافی است روی آنها کلیک نمایید و درخشش و تاثیر آنها در فضاهای مختلف را مقایسه نمایید.