کرم

کاغذ دیواری های رنگ کرم

رنگ کرم یکی از رنگ های پرطرفدار از سری رنگ های روشن است.کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ کرم در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌داد که این رنگ چه معجزه‌ای در طراحی منزل شما خواهد‌کرد.
این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک پست مدرن و کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود، طرح‌های بافت، پتینه، راه‌راه، رونده، ساده و گلدار می‌باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای محل کار، پذیرایی، اتاق خواب، ورودی و هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ کرم بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می گردد که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

فضاهایی که با رنگ‌های روشن دکوراسیون می‌شوند اتاق‌هایی هستند که بزرگ‌تر و دلبازتر نشان می‌دهند.کاغذ دیواری کرم رنگ چون هر دکوراسیونی می تواند هماهنگ شود همواره به شما کمک می کند تا فضایی دلباز را داشته باشید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.

نمایش 1–24 از 271 نتیجه