کاغذ دیواری پست مدرن

نمایش 1–24 از 249 نتیجه

کاغذ دیواری سبک پست مدرن

کاغذ دیواری پست مدرن، دیوارپوشی محبوب و پرطرفدار برای طراحی و تزیین دیوارها و ایجاد فضایی شیک و مدرن در منزل است. کاغذ دیواری پست مدرن، با طرح‌ها و الگوهای جذاب و متنوع خود، شخصیت و جذابیتی بی حد و حصر را به دکوراسیون فضای خانه شما می‌افزاید.

انواع طرح‌ های کاغذ دیواری پست مدرن

طرح‌هایی که با الهام گرفتن از نقوش گذشته و دستکاری آنها با ترکیبات جدید پدید می‌آیند در دسته کاغذ دیواری‌های پست مدرن قرار می‌گیرند. به عنوان مثال شاخه گل‌هایی که بر روی زمینه پتینه شده قرار می‌گیرند و یا داماسک‌هایی که بصورت پتینه شده بر روی کاغذ دیواری نقش بسته‌اند، همگی از طرح‌های پست مدرن محسوب می‌شوند.

کاغذ دیواری پست مدرن از طرح و الگوهای بی نظیر و فراوانی برخوردار است. از طرح‌های هندسی و ژئومتریک گرفته تا طرح‌های انتزاعی و الگوهای گل‌دار و نقش و نگار، امکان انتخاب کاغذ دیواری را برای تمامی سلیقه‌ها فراهم کرده‌اند. با توجه به طرح و رنگ‌بندی‌های فراوان، کاغذ دیواری پست مدرن گزینه‌ای عالی برای تزیین دکوراسیون داخلی منزل و سایر فضاهای داخلی محسوب می‌شود. کاغذ دیواری پست مدرن با طرح‌های ساده و آرامش‌بخش خود، از خستگی چشم‌ها جلوگیری کرده و تمامی نگاه‌ها را به سمت خود جلب می‌کند. پالت رنگی مورد استفاده در طراحی کاغذ دیواری‌های پست مدرن، شامل رنگ‌های خنثی و ساده‌ای است که در کاغذ دیواری مدرن و مینیمال نیز به چشم می‌خورند.

کاغذ دیواری پست مدرن مناسب چه فضاهایی است؟

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای محل کار،  سالن پذیرایی و هال ، اتاق خواب  می‌باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری هایی که به سبک پست مدرن است، بهتر است به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می گردد که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.