کاغذ دیواری پست مدرن

نمایش 1–24 از 179 نتیجه

کاغذ دیواری های طرح پست مدرن

کاغذ دیواری‌هایی که به طرح پست مدرن در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است.

پسامدرنیسم، پسانوگرایی یا پُست‌مدرنیسم به سیر تحولات گسترده‌ای در نگرش انتقادی، فلسفه، معماری، هنر، ادبیات و فرهنگ می‌گویند که از بطن نوگرایی (مدرنیسم) و در واکنش به آن، یا به‌عنوان جانشین آن پدید آمد. پست‌مدرنیسم مفهومی تاریخی ـ جامعه‌شناختی است که به دوران تاریخیِ بعد از مدرنیسم اطلاق می‌شود.

طرح‌هایی که با الهام گرفتن از نقوش گذشته و دستکاری آنها با ترکیبات جدید پدید می‌آیند در دسته کاغذ دیواری‌های پست مدرن قرار می‌گیرند. به عنوان مثال شاخه گل‌هایی که بر روی زمینه پتینه شده قرار می‌گیرند و یا داماسک‌هایی که بصورت پتینه شده بر روی کاغذ دیواری نقش بسته‌اند، همگی از طرح‌های پست مدرن محسوب می‌شوند.

ما در اکستریم والز این طرح پرطرفدار را بر روی کاغذ‌دیواری آورده‌ایم تا تنوع کاغذدیواری‌ها با هر سلیقه‌ای همخوانی داشته‌باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای محل کار، پذیرایی، اتاق خواب و هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری هایی که به سبک پست مدرن است، بهتر است به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می گردد که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.