کاغذ دیواری سرمه‌ای

در حال نمایش 18 نتیجه

کاغذ دیواری های رنگ سرمه‌ای

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ سرمه‌ای در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجود دارد، در این بخش قرار‌گرفته است. رنگ سرمه‌ای رنگ بسیار شیک و جذابی است که دارای ابهت است و افراد کمتری جسارت انتخاب کردن این رنگ را دارند.

این رنگ کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر در سبک کلاسیک و مدرن کاربرد دارد، و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب است. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود معمولاً طرح های پتینه، داماسک، رونده و گل دار می‌باشد. معمولاً این کاغذ دیواری ها مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب یا هال هستند. شما می‌توانید از این کاغذ دیواری باشکوه و جذاب برای دیگر فضاهای خود استفاده کنید و فضای خاصی را برای منزل خود ایجاد کنید.

استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ سرمه‌ای بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب‌تری را دریافت کرد. توصیه‌ی ما به شما این است که از کاغذ دیواری‌های تک رنگ به صورت تکی استفاده نکنید و حتما از مکمل آن برای زیبا شدن دکور خود استفاده کنید.

این کاغذ دیواری مخصوص افرادی است که می‌خواهند دکوراسیونشان خاص، شیک و تک دیده شود.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.