هال

نمایش 1–24 از 647 نتیجه

کاغذ دیواری فضای هال

کاغذدیواری‌هایی که مناسب هال است و در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌ گرفته است.

یکی از فضاهایی که شما بیشتر وقت روزانه خود را در آن صرف می کنید، محیط هال است. این فضا از آن جهت که مورد‌ استفاده همه افراد خانواده قرار می‌گیرد، باید به نحوی طراحی‌ شود که موردپسند همه واقع‌ باشد.

از این‌رو نمی‌توان کاغذدیواری آنرا مطابق سلیق ه‌شخصی یک فرد خاص انتخاب کرد و باید نظر‌ همه در هنگام‌ خرید مورد توجه قرار یرد. کاغذدیواری نشیمن می‌تواند طیف بسیار مختلفی از طرح‌های موجود را در بربگیرد. اما از آن جهت که این فضا به ایجاد آرامش و ثبات نیازمند است، بایستی نکاتی را در انتخاب نوع کاغذ دیواری آن رعایت کنید.

برای مثال: کاغذدیواری هال باید از طرح های نسبتاً ساده تر و خلوت تری انتخاب شود، این بدان معناست که اگر کاغذدیواری شما الگوی خاصی دارد، بهتر است الگوی آشفته ای نباشد تا ذهن را درگیر کند.
این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک پست مدرن و کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد.

نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود، طرح‌های بافت، پتینه، ترکیبی، داماسک، داماسک‌الون، راه‌راه، رونده، ساده، سه‌بعدی، قواره‌ای، گلدار و نقش‌و‌نگار می‌باشد.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.