کاغذ دیواری قرمز

در حال نمایش 5 نتیجه

کاغذ دیواری‌های رنگ قرمز

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ قرمز در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌ گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌ داد که چگونه کاغذ دیواری رنگ قرمز اگر در جای مناسب استفاده شود می‌تواند فضای خانه را از رخوت خارج کند.
رنگ قرمز یا سرخ در کنار زرد و آبی یکی از سه رنگ اصلی است. قرمز رنگی است که با شور و احساسات در آمیخته، باعث می‌شود فضا در ذهنتان باقی بماند. احساسات با این رنگ پرشور و گیرا برانگیخته می‌شوند. رنگ قرمز بسیار گرم و پرشور است. برای ایجاد یک فضای پذیرا و جدی در کتابخانه یا طراحی اتاق غذاخوری شیک در خانه، رنگ‌های قرمز تیره‌تر توصیه می‌شوند. از سوی دیگر رنگ‌های قرمز مایل به صورتی گزینه‌های مناسبی برای فضاهای زنانه و روشن هستند.
استفاده از این رنگ برای کاغذ دیواری باید با احتیاط صورت گیرد تا تعادل محیط برهم نخورد. اگر بتوانید در جای مناسب از این رنگ پر شور در طراحی داخلی استفاده کنید به نتایج درخشانی خواهید رسید که فقط با این رنگ قابل دست‌یابی است.
قرمز یا سرخ همچنین به عنوان نماد شهوت، هوس، عشق و زیبایی نیز به کار می‌رود. رابطه بین قرمز با عشق و زیبایی تا حدودی به استفاده از گل سرخ به عنوان نماد عشق نیز وابسته است. باید اشاره کرد که هر دو فرهنگ یونانی و یهودی سرخ را به عنوان نماد عشق و فداکاری می‌شناسند.
کدهایی که در این رده بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم و پلوتونیوم می باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.