کاغذ دیواری طرح حیوانات

در حال نمایش 6 نتیجه

کاغذ دیواری طرح حیوانات

کاغذ دیواری‌هایی که به طرح حیوانات در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجود دارد، در این بخش قرار‌ گرفته است. کاغذ دیواری‌های طرح حیوانات به آن دسته از کاغذ دیواری ‌ها می‌گویند که در نقوش خود از آناتومی حیوانات الهام گرفته اند.

در گذشته این دسته از کاغذ دیواری‌ها که بیشتر شامل ترکیب حیواناتی مثل پرندگان در میان گل و گیاه بوده است محبوبیت خاصی داشته‌اند، اما امروزه می‌توان هرگونه حیوانی را بر روی کاغذ دیواری‌های طرح حیوانات مشاهده کرد و به یک ترکیب ایده آل و خاص در دکوراسیون داخلی دست پیدا کرد.

این دسته از کاغذ دیواری‌ها عمدتا در دسته سبک‌های پست مدرن و لاکچری قرار می‌گیرند. اگر به دنبال کاغذ دیواری‌های خاص‌تر می‌گردید این دسته‌بندی می‌تواند دست شما را برای انتخاب نهایی باز بگذارد.

اگر انتخاب شما کاغذ دیواری‌های طرح حیوانات می‌باشد توصیه می‌کنیم که از آنها برای داخل قاب یا نهایتا دیوار شاخص استفاده کنید و برای سایر دیوارها از کاغذ دیواری‌های ساده‌تری همچون بافت و پتینه بهره بگیرید.

کدهایی که در این رده بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم و پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.