کاغذ دیواری ساده

حتما شنیده‌اید که زیبایی در سادگی است این موضوع در عرصه کاغذ دیواری هم صدق می‌کند! یکی از محبوب‌ترین و پرکاربرد‌ترین دیوارپوش‌ها، کاغذ دیواری ساده است. جدا از قیمت مقرون به صرفه‌اش، بهترین جایگزین به جای رنگ و دیگر دیوارپوش‌ها می‌باشد. کاغذ دیواری‌های ساده، مناسب با هر فضا و مکانی هستند و به راحتی با هر نوع دکوراسیونی ست می‌شوند. با توجه به تنوع رنگی، از ترکیب‌ بندی گرم و شاد گرفته تا سرد و خنثی؛ این نوع کاغذ دیواری برای محیط‌های مختلف اداری، اتاق خواب، پشت تلویزیون، نشیمن و پذیرایی و حتی سقف مناسب است. در این مطلب شما را با رنگ‌ها و ست کردن این طرح از کاغذ دیواری با فضا‌های مختلف آشنا خواهیم کرد.

 

ویدئو کاربرد کاغذ دیواری ساده در فضا

کاغذ دیواری طرح ساده

انتخاب طرح کاغذدیواری برای بعضی افراد آن‌چنان ساده نیست و به همین دلیل رنگ‌آمیزی دیوارها را به تصور اینکه راه ساده‌تریست انتخاب می‌کنند. نصب کاغذ دیواری یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌حل‌ها برای تغییر دکوراسیون منزل است. در عین حال که کاغذ دیواری طرح ساده هزینه بالایی را به شما متحمل نمی‌کند فراتر از آنچه که انتظارش را دارید طراحی داخلی فضای شما را متحول می‌کند. اما پیشنهاد ما به شما نصب کاغذ دیواری طرح ساده است. از مزایای نصب کاغذ دیواری ساده این است که نسبت به نقاشی دیوار سریع‌تر نصب می‌گردد و در عین حال خبری از بوی آزاردهنده و تمیزکاری‌های اجباری نیست.

کاغذ دیواری ساده
کاغذ دیواری‌هایی که به صورت ساده طراحی می‌شوند را می‌توان در تمامی‌ فضاها مورد استفاده قرار داد.

انواع کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری ساده شامل رنگی، طرح‌دار و بدون طرح می‌باشد. کاغذدیواری ساده رنگی مناسب هر مکانی است. برای تغییر در فضای مد نظر خود از کاغذ دیواری ساده‌ی رنگی هم به صورت تک و هم با مکمل طرح‌دار آن می‌توانید استفاده کنید. کاغذ دیواری‌های ساده‌ی طرح‌دار که دارای طرح‌های ریز است نیز در پذیرایی، محیط‌های اداری و اتاق خواب بسیار کاربرد دارد. کاغذ دیواری‌های ساده بدون طرح دارای بافت بسیار ریز است و در رنگ‌های مختلف عرضه می‌شوند.

کاغذ دیواری ساده
انواع کاغذ دیواری ساده مناسب برای هر سبک دکوراسیون

نکات کلیدی برای انتخاب کاغذ دیواری ساده

یکی از سبک‌های کاغذ دیواری که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و طرفداران بسیاری دارد؛ کاغذ دیواری‌های طرح ساده است. در زیر به چند نکته مهم برای انتخاب درست کاغذ دیواری ساده میپرازیم:

  •  کاغذدیواری طرح ساده را هم می‌توان در دکوراسیون سبک مینیمال و مدرن نصب نمود، و هم می‌توان از آن در دیوارهای غیرشاخص به عنوان کاغذ دیواری مکمل در کنار کاغذ دیواری طرح‌دار استفاده کرد.
  • کاغذ دیواری‌های طرح ساده به علت داشتن کمترین نقش و طرح؛ آرامش بیشتری را در فضا ایجاد می‌کنند.
  • مهم‌ترین مزیت استفاده از کاغذ دیواری با طرح ساده این است که هرگز از مد نمی‌افتد و برای مدت طولانی می‌توان از آن استفاده کرد، از نظر برخی افراد بهتر است تمام دیوارها با کاغذ دیواری ساده پوشانده نشود و به عنوان مکمل در کنار طرح‌های گل‌دار، داماسک، انتزاعی و… استفاده شود.
  • انتخاب رنگ کاغذ دیواری طرح ساده هماهنگ با دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت است.
  • این طرح، در تمامی فضاها و در تمامی مکان‌ها کاربرد دارد.
کاغذدیواری ساده
کاغذ دیواری ساده برای تمامی فضاها کاربرد دارد.

 

طرح ساده پرفروش‌ترین کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ساده یکی از محصولات پرفروش کاغذ دیواری است. این کاغذدیواری ویژگی‌های خاص خود را دارد که آن را به پرفروش‌ترین کاغذ دیواری تبدیل کرده است. این کاغذدیواری می‌تواند به خوبی هم در سبک مدرن و هم در سبک کلاسیک کاربرد داشته‌ باشد. کاغذ دیواری‌های ساده معمولا در بزرگ‌تر نشان داده شدن فضای شما موثر هستند و بخوبی برای تغییر دکوراسیون چند سال آینده همراه شما خواهند بود. 

کاغذ دیواری ساده با تم سبز
رنگ سبز به دلیل حس آرامش‌بخشی که به افراد می‌دهد می‌تواند مناسب استفاده در فضا باشد.

استفاده همزمان از کاغذ دیواری ساده و طرح دار

با پیشرفت تکنولوژی و تولید کاغذ دیواری‌ها و طرح‌های بی‌نظیری که هر روزه وارد بازار می‌شوند، مقاومت کردن در برابر انتخاب کاغذ دیواری کار دشواری است. بسیاری از طرح‌های کاغذ دیواری برای کامل‌تر شدن و چشم‌گیرتر شدن نیازمند کدهای مکملی بعنوان کاغذدیواری ساده هستند.

استفاده از کاغذ دیواری
طرح‌های ساده در فضای اتاق خواب

بطور کلی قرارگیری کاغذ دیواری طرح‌دار در کنار ساده باعث می‌شود که طرح‌های کاغذ دیواری بهتر نشان داده شود. معمولاً کاغذدیواری‌های طرح‌دار را بر روی دیوارهای شاخص یا تک دیوارهایی که همه نگاه‌ها به آن جلب می‌شود قرار می‌دهند و طرح‌های مکمل ساده را بر روی دیوارهای مجاور قرار می‌دهند.

  راهنمای استفاده از کاغذ دیواری آبی در فضا
کاغذ دیواری
طرح‌های ساده در کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری ساده

تفاوتی که در مورد قیمت کاغذ دیواری طرح ساده وجود دارد مربوط به کیفیت کاغذ و نوع بافت آن است. انواع بافت‌های برجسته و یا ظریف در طرح‌های این مدل کاغذ دیواری وجود دارد که هم ویژگی سادگی کاغذ دیواری را دارد و هم اینکه به دیوار‌ها عمق و زیبایی می‌بخشد.

قیمت گذاری کاغذ دیواری ساده
قیمت تمام شده برای کاغذ دیواری بسته به جنس، طرح و مقدار به کار رفته متغیر است.

 

استفاده از کاغذ دیواری ساده برای پذیرایی

یکی از طرح‌های مناسب برای پذیرایی و همچنین اتاق نشیمن استفاده از کاغذ دیواری با طرح‌های ساده است. مناسب‌ترین دیوارهایی که برای جلوه بهتر قاب‌ها و تابلوها در نظر گرفته می‌شود، دیوارهایی است که با کاغذ دیواری ساده پوشیده شده است. استفاده از کاغذ دیواری‌های ساده در کنار کاغذ دیواری پر نقش و نگار، محیط سالن پذیرایی را شکیل‌تر می‌کند. کاغذ دیواری‌های ساده به راحتی با دکوراسیون محیط ست می‌شوند و به دلیل سادگی، آرامش بخش محیط سالن پذیرایی می‌باشند. از دیگر ویژگی‌های این مدل از کاغذ دیواری‌ها استفاده از آن‌ها به جای رنگ است. از این بابت که هم قیمت بهتری نسبت به رنگ دارد و هم در مدت زمان کمتری فضای سالن پذیرایی شما را به رنگ دلخواه‌تان در می‌آورد.

کاغذ دیواری ساده برای سالن پذیرایی
یکی از محبوب‌ترین طرح‌های کاغذ دیواری، طرح‌های ساده با رنگ بندی روشن است.

 

کاغذ دیواری ساده در اتاق خواب

اگر دوست دارید یک اتاق خواب متفاوت داشته باشید بهترین راه استفاده از کاغذ دیواریست، چرا که با انجام یک کار تغییر زیادی را بوجود می‌آورید. در اتاق خواب رنگ‌ها و طرح‌های ساده باعث آرامش‌بخشیدن به فضا می‌شود. می‌توانید این دکوراسیون را با اضافه کردن اکسسوری‌های کمی‌ طرح‌دارتر تکمیل کنید.

کاغذ دیواری ساده
کاغذ دیواری‌های رنگی با طرح ساده می‌تواند اتاق خواب شما را زیبا کند.

کاغذ دیواری ساده پشت تلویزیون

با رعایت برخی نکات در انتخاب کاغذدیواری مناسب برای پشت تلویزیون می‌توانید فضای بهتری در دکوراسیون داخلی و دیوار پشت تلویزیون ایجاد کنید. طرح و رنگ کاغذدیواری مناسب برای دیوار پشت TV در انتخاب درست کاغذدیواری برای این فضا بسیار اثرگذار است تا چشم از دیدن تلویزیون در مدت طولانی خسته نشود و توجه بیشتر به تلویزیون جلب شود. استفاده از کاغذدیواری با طرح‌های شلوغ برای نصب در این فضا توصیه نمی‌شود و بهتر است دیزاین دیوار‌های اطراف تلویزیون را با کاغذدیواری‌هایی با طرح‌های شلوغ انجام دهید. با توجه به موارد گفته شده کاغذدیواری‌های ساده با رنگ‌هایی نظیر سفید، خاکستری و کرم از بهترین گزینه‌ها برای نصب بر روی دیوار پشت LCD می‌باشند. همچنین استفاده از کاغذدیواری‌های ساده و تیره در استتار قاب تلوزیون اثرگذار است و فضای اتاق نشیمن شما را سینمایی می‌کند.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون ساده
دکوراسیون فضای اطراف تلویزیون بسیار مهم است. چراکه نقطه کانونی است.

محبوب‌ترین رنگ‌ها در کاغذ دیواری ساده

پر‌مصرف‌ترین رنگ این مدل کاغذدیواری‌ها رنگ‌های سفید، طوسی، کرم و شیری هستند. این رنگ‌ها بدلیل اینکه جز رنگ‌های خنثی بشمار می‌روند، به خوبی با طرح‌ها و رنگ‌های دیگر کاغذ دیواری‌ها ست می‌شوند. کاغذدیواری‌های طرح ساده با رنگ‌های شاد، معمولا برای اتاق خواب استفاده می‌شوند. طرح ساده بنفش، آبی و صورتی از رنگ‌های پر‌طرفدار طرح ساده با رنگ‌های شاد در اتاق خواب هستند.

کاغذ دیواری ساده
رنگ سفید، طوسی و شیری از محبوب‌ترین رنگ‌ها در کاغذ دیواری است.

کاغذ دیواری ساده رنگی

کاغذدیواری ساده رنگی با طیف گسترده از رنگ‌های سرد و گرم در بازار ارائه شده‌اند که برحسب رنگ و سبک دکوراسیون هر فضای داخلی می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در این میان محبوب‌ترین رنگ‌ها که دارای  پتانسیل ترکیبی بالایی هستند و به آسودگی با هر فضایی ست می‌شوند؛ سفید، خاکستری، آبی، سبز، بژ و طلایی است. از کاغذدیواری‌های ساده هم به منظور تزیین یک یا دو تا از دیوار‌های یک فضای داخلی در کنار کاغذدیواری‌های طرح‌دار استفاده می‌شود و فضای دلنشینی به‌وجود می‌آورد و هم می‌توان تمام دیوارها را با این طرح کاغذدیواری به جای رنگ پوشش داد.

کاغذ دیواری ساده رنگی
کاغذ دیواری رنگی، بهترین گزینه به جای رنگ آمیزی است.

کاغذ دیواری ساده سفید

کاغذدیواری ساده سفید، یک انتخاب مد طراحان ماندگار است که به همان اندازه‌ای که برای طرفداران سبک کلاسیک جایگاه ویژه‌ای دارد، در دکوراسیون مدرن هم در عین سادگی می‌درخشد. پوشش دیوار سفید، برای فضاهای مینیمالیست هم بسیار مناسب است.این طرح کاغذ دیواری، الگوها، بافت‌ها و شاین‌های جذاب، فضا را چشم نواز می‌کنند، و در کنار سادگی با ظرافت درخشانی که فقط رنگ سفید می‌تواند القا کند، زینت بخش همه فضاهای منزلتان خواهد بود. نمونه‌هایی از طرح‌های کاغذ دیواری سفید اکستریم والز را می‌توانید در زیر مشاهده نمایید.

  پوستر دیواری چهره

 

 

کاغذ دیواری ساده طوسی

رنگ طوسی، یکی از رنگ‌های ترند و موردعلاقه بسیاری از افراد در این سال‌های اخیر است. اگر شما هم جز طرفداران سبک مدرن و مینیمال هستید، کاغذ دیواری ساده طوسی؛ بهترین گزینه و ایده برای شماست. از آنجایی که کاغذ دیواری طوسی؛ هم ساده است و هم دارای رنگ خنثی؛ لذا با بسیاری از لوازم خانه از جمله پرده، مبلمان و فرش با رنگ‌های مختلف ست می‌شود.

 

کاغذ دیواری ساده در دکوراسیون

کاغذ دیواری‌های ساده در رنگ‌های مختلف عرضه می‌شوند و شما با ست کردن رنگ‌های مختلف کاغذ دیواری برای دیوارهای متفاوت می‌توانید دکوراسیون شیک و مدرنی ایجاد کنید. طرح ساده نسبت به کاغذدیواری‌های طرح‌دار ممکن است ارزان‌تر باشند. با نصب کاغذ دیواری طرح ساده شما همیشه مد روز هستید. چرا که کاغذدیواری ساده همیشه مورد استفاده قرار گرفته و وابسته به سبک و مد هیچ زمانی نیست.

یکی از ترفندهای نحوه استفاده از کاغذدیواری ساده در فضا بکارگیری یک طرح شلوغ‌تر یا رنگی برای یکی از دیوارهاست. این‌گونه سادگی فضا کمتر به چشم می‌آید و زیبایی هر دو طرح کامل می‌شود. طرح‌ پتینه یکی از طرح‌هایی است که می‌توان برای فضای خانه یا محل کار مورد استفاده قرار داد.

بسیاری از افراد علاقمند هستند که تمام فضای اتاق خود، یا یک دیوار خود را به کمک کاغذ دیواری‌های ساده یا پتینه طراحی کنند.

کاغذ دیواری طرح پتینه را با رنگ‌های مختلف می‌توان برای هر فضایی استفاده کرد.

نحوه استفاده از کاغذ دیواری ساده در فضا

کاغذدیواری‌های ساده چون کمتر چشم را درگیر می‌کنند باعث نمایش بزرگ‌تر فضای یک اتاق کوچک می‌شوند. طرح‌های ساده‌ای که رنگ‌های تیره‌تر دارند می‌توانند در فضاهای بزرگ‌تر مورد استفاده قرار گیرند.

نحوه استفاده از کاغذ دیواری ساده در فضا، مانند طرح پتینه، ست کردن آن‌ها با  کاغذ دیواری‌های طرح‌دار است.

کاغذدیواری طرح چوب هم از طرح‌های ساده بشمار می‌رود.

فضای خود را روشن‌تر کنید

هنگام استفاده از کاغذ دیواری ساده یا پتینه به دنبال رنگ‌های روشن باشید. اگر می‌خواهید اتاق بزرگ‌تر به نظر برسد، از انتخاب کاغذ دیواری‌هایی که در آن‌ها از رنگ‌های تیره استفاده شده است، اجتناب کنید.

برای مثال، ممکن است بخواهید به یک راهرو کم‌ نور یا اتاقی که بدون پنجره یا رو به شمال است، کاغذ دیواری اضافه کنید، اگر در این مورد از کاغذ دیواری‌های تیره استفاده کنید، کل فضای شما روشنایی خود را از دست خواهد داد.

انتخاب طرح ساده
طرح‌های ساده در اتاق نشیمن

کاغذ دیواری ساده روشن

کاغذدیواری‌های ساده و روشن از تنوع رنگی بالایی برخوردار است. این کاغذدیواری‌ها به سبب سادگی و رنگ روشنی که دارند در بزرگ‌تر نمایان شدن یک فضای داخلی به صورت بصری و بدون ایجاد تغییر در معماری فضای داخلی می‌شود. کاغذدیواری ساده با طیف رنگی روشن مناسب نصب در هر فضایی است. مخصوصا در فضاهایی که نورگیری خوبی ندارند این کاغذدیواری‌ها سبب روشن‌تر نشان داده شدن فضای داخلی می‌شود. از مناسب‌ترین مکان‌ها برای استفاده از کاغذدیواری ساده‌ی روشن نصب آن بر روی دیوار اتاق خواب کودکان است. این کاغذدیواری‌ها با تزریق روحیه و شادابی در فضای داخلی سبب ایجاد شادابی و روحیه در افراد نیز می‌شوند.

کاغذ دیواری ساده روشن
کاغذ دیواری ساده روشن، فضا را بزرگتر از آنچه که هست نشان می‌دهد.

کاغذ دیواری ساده اکلیلی

کاغذدیواری‌های ساده و اکلیلی ظاهری پر زرق و برق در فضای داخلی ایجاد می‌کند. در خانه‌های کلاسیک استفاده از کاغذدیواری‌های ساده در کنار کاغذدیواری طرح‌دار و مکمل آن درخشش سبک کلاسیک را بیشتر به نمایش می گذارد. همچنین در سبک مدرن یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای دیوار شاخص استفاده از کاغذدیواری ساده‌ی اکلیلی است تا جلب توجه بیشتری داشته باشد و فضایی لوکس به ارمغان آورد. همچنین قابل ذکر است که اکثر کاغذ دیواری‌های نسل جدید  شاین‌دار و اکلیلی هستند و در شب به زیبایی می‌درخشند.

کاغذ دیواری ساده شاین دار
کاغذ دیواری اکلیلی ساده مدرن، درخشش کمتری نسبت به مدل‌های کلاسیک طرح دار دارد.

پتینه‌هایی با الگوهای بزرگ‌تر یا کوچکتر ؟

برای ظاهری رسمی‌تر اما صمیمی‌، پتینه‌هایی با طرح‌هایی در مقیاس بزرگ را انتخاب کنید. طرح‌هایی که الگوهایی در مقیاس بزرگ‌تر دارند، به اتاق‌هایی با وسیله کمتر، کمک می‌کند تا کامل‌تر به نظر برسد.

  کاغذ دیواری فیروزه ای رنگ در دکوراسیون

الگوهای کوچک در رنگ‌های روشن و سرد اتاق را به صورت بصری بزرگ‌تر نشان می‌دهند. به عنوان مثال، پتینه‌هایی با سایه‌های روشن آبی، سبز، بنفش، یا خاکستری سرد را استفاده کنید و نتیجه را ببینید.

اگر می‌خواهید اتاق کوچک‌تر به نظر برسد، از یک الگوی در مقیاس بزرگ با رنگ گرم و تیره استفاده کنید. به عنوان مثال، طرح‌هایی با سایه‌های تیره قرمز، نارنجی و زرد.

طرح و رنگ فعلی اتاق را در نظر بگیرید

اگر نمی‌خواهید دکوراسیون کل اتاق را تغییر دهید، مبلمان، پوشش کف و دکوراسیون کلی را در نظر بگیرید، اگر اتاق شما با رنگ‌های تیره و پر‌رنگ‌تر تزئین شده است، از استفاده از کاغذ دیواری‌های شلوغ خودداری کنید.

اگر دکوراسیون فعلی شما دارای رنگ‌های خنثی برای قطعات اصلی مانند مبلمان است، می‌توانید یک کاغذدیواری با الگوی شلوغ انتخاب کنید. به عنوان مثال، یک مبل با طرح چهارخانه به خوبی با کاغذ دیواری‌های پتینه تیره رنگ و طرح‌دار هماهنگ نمی‌شود.

می‌توانید رنگ کاغذدیواری خود را با مبلمان خود هماهنگ کنید.

نحوه استفاده از کاغذ دیواری ساده در فضای پر از طرح

تقریباً هر رنگی با کفپوش‌های گردویی رنگ به خوبی ست‌ می‌شود، در حالی که انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق‌هایی که با کف‌پوش‌های روشن‌تر پوشانده‌ شده است، ممکن‌ است انتخاب را کمی‌ پیچیده‌تر کند. اگر کف اتاق شما با فرش‌های طرح‌دار و شلوغ پوشانده شده است باید از رنگ‌های خنثی برای کاغذدیواری فضا بهره ببرید.

برای فضاهای شلوغ حتما از طرح ساده استفاده کنید.

نحوه استفاده از کاغذ دیواری ساده در فضا: طرح را روی دیوار امتحان کنید!

یکی دیگر از ترفندهای نحوه استفاده از طرح‌های ساده در فضا امتحان کردن آن روی بخشی از دیوار است. سعی کنید قبل از آنکه کاغذدیواری را انتخاب کرده و بخرید، طرح آن را امتحان کنید. برای این‌کار می‌توانید یک رول خریداری کنید و آن را بر روی دیوار خود امتحان کنید یا این‌که عکس کاغذدیواری را بر روی اتاق خود تجسم کنید.

گاهی خرید کاغذ دیواری بدون اینکه تجسمی‌ از طراحی فضای داخلی خود داشته باشید کار بسیار سختی است و امکان دارد طرح و رنگ آن با دکوراسیون فضای شما هماهنگ نباشد.

کاغذ دیواری
استفاده از طرح‌های ساده در کنار طرح‌های کلاسیک

کاغذ دیواری طرح پتینه

کاغذدیواری طرح پتینه در دسته‌ی کاغذدیواری‌های طرح ساده و به روز قرار می‌گیرد. این گروه از کاغذدیواری با طرح‌های انتزاعی که دارد ظاهری شیک در فضای داخلی ایجاد می‌کند و رنگ خود را به شکلی زیبا و مجلل بر روی دیوارها نمایان می‌کند. کاغذدیواری پتینه محدودیت نصب در فضاهای داخلی با دکوراسیون متفاوت نظیر کلاسیک و مدرن را ندارد و قابل نصب بر روی دیوار هر فضای داخلی با هر سبکی است.

کاغذ دیواری پتینه ساده
کاغذ دیواری پتینه ساده، مناسب با هر فضا و سبک دکوراسیونی است.

نحوه استفاده از طرح‌های ساده یا پتینه در فضا بعنوان طرح‌های مکمل

خیلی کم پیش می‌آید که طراحان دکوراسیون داخلی به شما پیشنهاد بدهند که یک طرح ساده را برای کل فضای اتاق خود استفاده کنید.

معمولاً یک کاغذدیواری طرح‌دار شاخص را بر روی دیوارهای شاخص فضا نصب می‌کنند و سپس از کاغذ دیواری‌های طرح ساده بر روی دیوارهای غیرشاخص مجاور بهره می‌برند. این کار باعث می‌شود که طرح شما پخته‌تر و زیباتر به نظر برسد.

با طرح‌های ساده به راحتی با هر چیزی هماهنگ می‌شود.

 

نحوه شستن کاغذدیواری ساده

کاغذدیواری‌های ساده با جنس وینیل قابلیت شستشو دارند و از مقاومت بیشتری نسبت به جنس‌های مختلف کاغذدیواری برخوردارند. قدم اول برای تمیز‌کردن کاغذدیواری ساده گرفتن گرد و غبار روی آن با یک دستمال تمیز و خشک است. بعد از این مرحله با استفاده از یک دستمال مرطوب می‌توانید هر نوع لکه‌ای که بر روی کاغذدیواری ایجاد شده است را از بین ببرید.

 شستن کاغذ دیواری ساده
کاغذ دیواری ساده وینیلی به راحتی پاکسازی می‌شوند.

کاغذ دیواری ساده ارزان

این موضوع درست است که قیمت کاغذدیواری برحسب طرح دچار تغییر است اما جنس کاغذدیواری نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. کاغذدیواری‌های نسل جدید با جنس فوق العاده خود از قیمت مقرون به صرفه‌ای برخوردار هستند و تا چندین سال زیبایی خود را مثل روز اول حفظ می‌کنند. اگر به دنبال کاغذدیواری ساده ارزان با جنس مرغوب و با کیفیت می‌گردید به صفحه محصولات اکستریم والز سری بزنید و از محصولات ما دیدن فرمایید.

کاغذ دیواری ساده ارزان
کاغذ دیواری‌های نسل جدید قابل شستشو اکستریم والز، بسیار به صرفه و باکیفیت است.

 

به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.