کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل

یکی از محبوب‌ترین انواع کاغذ دیواری سه بعدی در بین ایرانیان، کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل است. جنگل و سرسبزی همیشه برای ایرانی‌ها با شادی و خوشی معادل است. در واقع جنگل یادآور روزهای خوبی است که در گردش و سفرهایمان گذرانده‌ایم. بنابراین خرید کاغذ دیواری سه بعدی در بین مشتریان ایرانی رواج زیادی دارد. اگر شما هم به خرید کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل علاقه دارید؛ برای داشتن بهترین انتخاب، با این مقاله اکستریم والز همراه شوید.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی | بعد سوم را به منزل بیاورید!

کاغذ دیواری سه بعدی در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. عینیت بخشیدن به طرح‌ها و تداعی حس زنده بودن فضا باعث می‌شود که افراد بسیاری به خرید کاغذ دیواری سه بعدی روی آورند. اگر می‌خواهید از نصب کاغذ دیواری سه بعدی به نتیجه خوبی دست پیدا کنید، بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.

کار نصب کاغذ دیواری سه بعدی چندان آسان نیست. اگر نکات نصب کاغذ دیواری سه بعدی به خوبی رعایت نشود، ممکن است نتیجه دلخواه را به دست نیاورید. توجه به کیفیت و مرغوبیت مواد سازنده کاغذ دیواری نیز نکته مهمی است. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی باکیفیت باید به خوبی کنار هم قرار داده شوند تا حس زندگی را انتقال دهند. همراه با انواع کاغذ دیواری اکستریم والز می‌توانید طرح و نقش دلخواه خود را انتخاب و پویایی بی‌نظیری را به خانه خود وارد کنید.

انواع طرح های کاغذ دیواری سه بعدی

انواع طرح‌های کاغذ دیواری سه بعدی | طرح‌های زیبا و متنوع برای شما!

کاغذ دیواری سه بعدی به هیچ عنوان محدودیتی در طرح و رنگ ندارد. تولیدکنندگان کاغذ دیواری‌های سه بعدی هیچ فرصتی را برای چاپ طرح‌های متنوع از دست نمی‌دهند تا سلیقه تمامی مشتریان را پوشش بدهند.

برخی از طرح‌های کاغذ دیواری‌های سه بعدی ساده و برخی پیچیده‌تر است. بعضی از طرح‌ها صرفا موتیف یا تکرار طرح خاصی محسوب می‌شوند. برخی دیگر نیز منظره یا پرتره‌ای را در خودشان جای می‌دهند. انتخاب طرح کاغذ دیواری سه بعدی امر بسیار مهمی است. زیرا تاثیر زیادی بر روی حال و هوای محیط می‌گذارد. بهتر است تمامی دیوارها را با کاغذ دیواری سه بعدی نپوشانید؛ چون حس شلوغی را منتقل می‌کند. مگر اینکه کاغذ دیواری مورد نظر طرح‌های بسیار ساده‌ای داشته باشد؛ مثلا طرحی شبیه به دیوار که با رنگ‌های خنثی چاپ شده است.

از طرفی در برخی اماکن استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح‌های شلوغ در تمامی فضا امری خودخواسته است. زیرا فرد یا افراد متصدی قصد دارند که مفهوم خاصی را منتقل کنند؛ مثلا دیوار راهروی مهد کودک‌ها یکی از این اماکن محسوب می‌شوند.

کاغذ دیواری طرح جنگل و طبیعت

کاغذ دیواری طرح جنگل | طبیعدت سرسبز در اطراف شما!

غوغا، هیاهو و آلودگی صوتی شهرها به‌خصوص کلان‌شهرها باعث شده که اکثر افراد به دنبال آرامش باشند. سفر کردن به طبیعت و جنگل یکی از روش‌های بازیابی آرامش است؛ اما همیشه فرصت سفر برای هر کسی وجود ندارد. بنابراین باید طبیعت را به منزل خود بیاوریم. طرح‌های سه بعدی با روش‌های مختلف بر روی کاغذ دیواری چاپ می‌شوند. اگر طرح‌ها از جنس طبیعت مثل جنگل، درخت، گل و گیاه، رودخانه، آبشار، آسمان شب و غیره باشد؛ فضایی آرام و دلنشین را فراهم می‌کند.

از طرفی کاغذ دیواری طرح طبیعت صرفا برای منزل مسکونی نیست. فضاهایی مثل سالن ماساژ، کتابخوانه، سالن جلسات محل خوبی برای نصب کاغذ دیواری طرح طبیعت و جنگل به شمار است. یکی دیگر از فضاهایی که محل خوبی برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل محسوب می‌شود، اتاق کودکان و نوجوانان است. هرچه محیط اطراف کودکان آرامش بیشتری داشته باشد، رفتارهای بهتری از خود بروز می‌دهند. همچنین شخصیتشان نیز بهتر شکل می‌گیرد. بنابراین استفاده از کاغذ دیواری‌های طرح جنگل، رودخانه و غیره در اتاق کودکان بسیار اثربخش است.

از کجا کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل بخرم؟

از کجا کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل بخرم؟ از طراحان اکستریم والز کمک بگیرید!

در این مقاله درباره کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل صحبت کردیم. به طور کلی طرح‌ها بر روی کاغذ دیواری سه بعدی، همانطور که از نامش مشخص است، به صورت سه بعدی چاپ می‌شوند. به طوری که وقتی طرح‌ها را بر روی دیوار می‌بینید، تصور واقعی بودنشان به ذهنتان خطور می‌کند. کاغذ دیواری‌های سه بعدی باید با دوام، با کیفیت، قابل شست‌وشو، ضد لک و ضد گرد و غبار باشند. در غیر این صورت هزینه‌ای که برایشان صرف می‌شود، به هدر می‌رود.

یکی از کاغذ دیواری‌های سه بعدی محبوب بین مشتریان کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل است که نصبش در هر فضایی آرامش طبیعت را به همراه دارد. هرچند یادتان باشد که استفاده از کاغذ دیواری طرح طبیعت در همه فضاها نیز مناسب نیست. اگر قصد خرید کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل دارید و به دنبال جدیدترین و باکیفیت‌ترین نوع کاغذ دیواری می‌گردید؛ می‌توانید به فروشگاه های معتبر دکوراسیون داخلی مراجعه کنید.

کاغذ دیواری اکستریم والز با بهترین و مرغوب‌ترین مواد سازنده و با کیفیت بالا در کشورهای خارجی تولید می‌شود. سپس برای فروش به ایرانیان در اختیار نمایندگی‌های منحصربه‌فرد داخلی و فروشگاه‌ها قرار داده می‌شود. هرچند اکستریم والز بخش فروش خارجی نیز دارد. پس از مشاهده و انتخاب کاغذ دیواری لازم است که نام آلبوم و کد محصول را یادداشت کنید. سپس می‌توانید به فروشگاه‌های نزدیک محل زندگی خود مراجعه و کاغذ دیواری منتخب خود از برند اکستریم والز را خریداری کنید. همراه با اکستریم والز زیبایی را به خانه خود بیاورید.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل 2

سوالات متداول

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی که چند سالی است بین مردم پرطرفدار شده، همانطور که از نامش پیداست، طرح‌هایی سه بعدی و شبیه به واقعیت دارد. کاغذ دیواری سه بعدی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در بازار ارائه می‌شود.

محبوب‌ترین طرح‌های کاغذ دیواری سه بعدی کدامند؟

معمولا محبوب‌ترین طرح‌های کاغذ دیواری سه بعدی شامل طرح‌های طبیعت مثل جنگل، رودخانه، دریاچه، آسمان مهتابی و غیره است.

آیا خودمان می‌توانیم کاغذ دیواری سه بعدی را نصب کنیم؟

بهتر است برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل از متخصص کمک بگیرید یا اینکه حداقل بیشتر از یک نفر برای نصب اقدام کنند. چون با ایجاد کوچک‌ترین مشکلی در نصب کاغذ دیواری‌های سه بعدی، طرح به اصطلاح از شکل و قیافه میفتد و نتیجه مطلوبی ندارد.

به اشتراک بگذارید

3 دیدگاه

    • دوست گرامی این امر بستگی به سلیقه شما دارد.

    • دوست گرامی این امر کاملا سلیقه ای می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *