دکوراسیون اتاق خواب شیک و ساده

از آن جایی که اتاق خواب مکانی برای رسیدن به آرامش و آسودگی و فراغت از خستگی است، طراحی دکوراسیون آن بسیار حائز اهمیت می باشد. دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک، دارای قوانینی است که اگر رعایت نشود، فضای اتاق خواب را به شدت خسته کننده و دلگیر می کند.

حتما در مجلات گوناگون دکوراسیون داخلی، شاهد اتاق هایی شیک وساده و در عین حال جذاب و لوکس با رنگ هایی شگفت انگیز و رویایی از یک طیف، بوده اید. اما باید بدانید که این اتاق ها تنها در مجلات و فیلم ها نیستند و شما می توانید با استفاده از یک طراحی اصولی و کاربردی و استفاده ی درست از پالت رنگی مناسب، چنین اتاق خواب های خیال انگیزی را داشته باشید. اتاق خواب ها را می توان با سبک و شیوه های متفاوتی دیزاین و طراحی و چیدمان کرد.

دکوراسیون اتاق خواب
با کمک رنگ‌ها می‌توان بهترین دکوراسیون را برای اتاق خواب طراحی کرد.

نقش کاغذ دیواری در دکوراسیون اتاق خواب

دیوارها نقش بسیار مهمی را در دکوراسیون داخلی دارند چرا که بخش عظیمی از تمامی فضای اتاق را شامل شده و جزو زمینه ی اتاق محسوب می شوند. از این رو در طراحی دکوراسیون داخلی یک اتاق خواب، نباید از طراحی دیوارهای آن غافل شد. دیزاین و طراحی دیوارهای اتاق خواب، به محیط اتاق جذابیت و زیبایی بخشیده و باعث ایجاد احساسات مختلف در افراد می شوند. به عنوان مثال اگر شما بتوانید کاغذ دیواری با طرح و رنگ های مناسب را برای دیوارهای اتاق خوابتان انتخاب کنید؛ باعث ایجاد احساس آرامش و امنیت در محیط شده و در عین حال اتاقی شیک را خواهید داشت.

کاغذ دیواری طرحدار و شیک در دکوراسیون اتاق خواب

 

اتاق خواب پناهگاهی برای رفع خستگی و گرفتگی بوده و باید در انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای دیوارهای آن، حتما دقت لازم را به کار ببرید. شما میتوانید برای داشتن یک اتاق خواب شیک و ساده، از کاغذ دیواری هایی با طرح های ساده، پتینه، بافت و با رننگ بندی روشن و خنثی همچون رنگ های سفید، طوسی روشن، کرم، آبی آسمانی و … که حسی ملایم و آرام دارند، استفاده کنید.

انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب شیک

یکی از نکات مهم انتخاب کاغذ دیواری، توجه به سبک دکوراسیون داخلی به کار گرفته شده در آن اتاق می باشد. برای مثال اگر شما اتاقتان را به سبک و شیوه ی کلاسیک طراحی و چیدمان کرده اید از کاغذ دیواری های کلاسیک استفاده کنید. کاغذ دیواری های کلاسیک در دکوراسیون داخلی با طرح های مختلفی مانند طرح گل، پرنده، طرح های هنری و مینیاتوری و … یافت می شوند. این کاغذ دیواری ها معمولا با الگوهای تکراری یا طرح های بزرگتر و جزئیات دقیق تر تزئین شده اند. و اگر اشیا دکوری و تخت خواب و سایر وسایل اتاقتان را مدرن و مینیمال انتخاب کرده اید از کاغذ دیواری های مدرن استفاده  کنید. کاغذ دیواری های مدرن کاغذ دیواری هایی با طرح و نقش های ساده و خطوط صاف و یکدست می باشند و اغلب در رنگ های ساده و آرام مانند خاکستری، سفید، مشکی، آبی، سبز و … وجود دارند.

اتاق خواب شیک با کاغذ دیواری مناسب

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب شیک و ساده

برای اینکه اشتباهات ممکنه در طراحی دکوراسیون داخلی یک اتاق خواب به صفر برسد با به سه نکته توجه کرد. باید توجه داشت که طراحی اتاق خواب باید طوری صورت بگیرد، که شرایط مناسب برای یک خواب مناسب و فضایی آرام برای استراحت فراهم و برقرار شود.

طراحی درست و اصولی اتاق خواب می تواند بر انرژی شما برای شروع یک روز تاثیر مستقیمی بگذارد. برای یک خواب دلچسب و استراحتی عمیق، نیاز به محیطی آرام، ساکت و تاریک داریم. اما چطور میتوان سبکی را در دکوراسیون داخلی یک اتاق خواب پیاده و اجرا کرد؛ که هم باعث آرامش و خوابی راحت شده و هم انرژی لازم برای شروع یک روز کاری را به ما بدهد؟ سبک پیشنهادی ما برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب، سبک رستیک با عناصر چوبی می باشد.

دکوراسیون اتاق خواب

 

ذخیره سازی انرژی در دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک

برای اینکه انرژی لازم را برای شروع یک روز پرفعالیت و کاری داشته باشید؛ باید شب قبل به اندازه ی کافی استراحت کرده و با آرامش و راحتی خوابیده باشید. دکوراسیون داخلی اتاق خواب تنها عاملی است که باعث این آرامش و راحتی در فضای اتاق شده و شما را از خستگی ها، استرس ها و دغدغه های روز گذشته رها می کند. از این رو نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که از سرویس خوابی مینیمال و دلباز استفاده کرده و وسایل را به هم نزدیک و فشرده چیدمان نکنید. برای ایجاد فضایی آرامش بخش نیازی نیست که لزوما از رنگ سفید برای دکوراسیون داخلی استفاده کنید. شما میتوانید از سایر رنگ های آرام و ملایم و ترکیب آن ها با یکدیگر، محیطی سرشار از حس سبکی و آرامش را در اتاق خوابتان ایجاد کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

احیا کردن فضای اتاق خواب با نور طبیعی

همانطور که برای استراحت و خواب مناسب، نیاز به محیطی آرام و ساکت و تاریک داریم، برای داشتن انگیزه و انرژی کافی و سرحال بودن به نور کافی نیز در اتاق خواب خود احتیاج داریم. به همین دلیل، هرگز مانع رسیدن نور طبیعی خورشید به داخل اتاق نشوید و به جای پرده های ضخیم و کلفت از پرده های توری و نازک و یا پرده های کرکره ای استفاده کنید.

عدم استفاده از لوازم الکتریکی
عدم استفاده از لوازم الکترونیکی در هنگام خواب

 

استفاده از الیاف ارگانیک و طبیعی در اتاق خواب

ملحفه و روتختی و روبالشتی اتاق خواب، علاوه بر جنبه ی زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاقتان، سلامتی و راحتی شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهند؛ از این رو توصیه می شود که از روتختی و روبالشتی هایی که از پارچه ها و الیاف طبیعی ساخته شده اند استفاده کنید؛ تا خوابی راحت و انرژی لازم برای شروع یک روز جدید را نیز داشته باشید و روز خود را با کوفتگی و گرفتگی بدنتان آغاز نکنید.

  مهم‌ترین خصوصیات و ویژگی‌های کلیدی سبک نوردیک در دکوراسیون داخلی
اتاق زیر شیروانی
احیا کردن فضای اتاق خواب با نور طبیعی

بهره گیری از چوب طبیعی در اتاق خواب

از آن جایی که طبیعت و مواد طبیعی حس شادمانی و سرزندگی و نشاط را برای ما انسان ها به ارمغان می آورند، استفاده از مواد طبیعی در دکوراسیون داخلی روحی تازه را به خانه می بخشد. از این رو پیشنهاد می شود تا به جای استفاده از مواد و عناصر مصنوعی در طراحی اتاق خواب از موادی طبیعی همچون چوب های طبیعی و سرویس خواب های چوبی استفاده کرده و باعث احساس صمیمیت و گرما در محیط خانه خود شوید. سبک روستیک یکی ازسبک هایی است که با استفاده از عناصر و المان های طبیعی، طبیعت را به خانه می آورد. این سبک غالبا و عموما بر پایه ی سادگی بنا شده و مواد چوبی در طراحی دکوراسیون داخلی آن بسیار پرکاربرد و رایج است.

استفاده از منظره در طراحی اتاق خواب
استفاده از منظره در طراحی اتاق خواب بسیار تاثیرگذار است

گالری چوبی برای اتاق خواب روستیک

اگر قصد دارید که یک گالری چوبی به سبک و شیوه ی روستیک روی یکی از دیوارهای خالی اتاقتان داشته باشید، می توانید از قاب ها و پالت های چوبی و تزئینی استفاده کنید. لوازم دکوری و اشیا تزئینی خود را از میان مواد طبیعی و چوبی که ظاهری طبیعی و واقعی دارند، انتخاب کنید.

استفاده از پنجره های مناسب
انتخاب بهترین فرم مناسب پنجره‌ها برای اتاق خواب

ایجاد یک نقطه مرکزی در اتاق خواب

از بزرگترین مشکلات ناشی از یک طراحی اشتباه برای اتاق خواب، چیدمان بهم ریخته و نامنظم بوده که این چیدمان آشفته و نامرتب، باعث سردرگمی و کاهش انرژی در افراد شده و حس آرامش و آسودگی را از اتاق خواب سلب می کند و باعث جلوه ای کسل و خسته کننده در محیط می شود. برای جلوگیری از این آشفتگی در طراحی اتاق خواب، می توانید از قانون یک نقطه مرکزی استفاده کنید. بر اساس این قانون، محیط مد نظر شما باید دارای یک نقطه مرکزی باشد. برای مثال می توانید یکی از وسایل بزرگ خانه همچون مبلمان و یا یکی از رنگ های تاثیر گذار محیط را به عنوان نقطه مرکزی انتخاب کرده و سایر وسایل و لوازم و عناصر خانه را بر اساس آن وسیله یا رنگ، چیدمان و دیزاین کنید. در این صورت از آشفتگی و بهم ریختگی فضا جلوگیری شده و چیدمانی منظم و هماهنگ خواهید داشت. مشخص کردن یک نقطه ی مرکزی در اتاق خواب نیز باعث القای انرژی مثبت و حس خوب و آرامش در محیط شده و فضایی منظم را سبب می شود.

استفاده از مواد ارگانیک

 

خطوط متفاوت در اتاق خواب

خطوط و نقش و نگارها و طرح هایی که برای طراحی یک اتاق انتخاب می کنید، هر کدام می توانند باعث ایجاد فضایی متفاوت در محیط اتاق خواب شوند. برخی از این خطوط و طرح ها، فضایی رمانتیک، برخی از آن ها فضایی مردانه، برخی فضایی متناسب با شخصیت خانم ها و برخی از طرح ها، فضایی کودکانه تر را در محیط اتاق خواب ایجاد می کنند. استفاده از نقوش و طرح هایی که هم با شخصیت آقایان سازگار بوده و هم با روحیه خانم ها متناسب است، اشتباهات ممکنه در طراحی اتاق را به حداقل رسانده و باعث ایجاد فضایی متعادل و هماهنگ می شود.

از بین طیف رنگی که برای روتختی انتخاب می کنید، مشخص ترین و برجسته ترین طیف را برای پارچه ی رو بالشتی استفاده  کنید، رنگ هایی مانند کرم، صورتی روشن، سرخابی و رنگ های پاستلی فضایی رمانتیک را در اتاق خواب ایجاد کرده در حالی که رنگ هایی چون لاجوردی، قهوه ای، سبز حس شکوه و قدرت را در سبک روستیک به نمایش می گذارد. همچنین با استفاده ملحفه، روبالشتی و روتختی هایی با رنگ ساده و روشن و بافت های ساده، می توانید فضایی مدرن و مینیمال را در محیط اتاق خواب ایجاد کنید.

سبک روستیک

 

طراحی ساده اما تاثیرگذار

اگر از رنگ های ساده و روشن و یکدست برای روتختی و روبالشتی استفاده کرده اید، می توانید از کاغذ دیواری های طرح دار با رنگ های بولد و شاد برای دیوار پشت تخت خواب استفاده کنید. همچنین می توانید از مکمل ساده ی بدون طرح کاغذ دیواری پشت تخت خواب، در طیف کم رنگ تر، برای سایر دیوارها استفاده کرده یا سایر دیوارها را به سبک روستیک از مواد طبیعی همچون چوب تزئین کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بنر آلبوم h2o
بنر آلبوم h2o-موبایل

 رنگ بژ و طوسی برای اتاق خواب

رنگ های بژ و طوسی جزو رنگ هایی هستند که استفاده ی آن ها در اتاق خواب باعث ایجاد احساس آرامش و ملایمت در محیط می شود. رنگ بژ، یک رنگ طبیعی و آرامش بخش است که به دلیل نزدیکی به رنگ پوست انسان، احساس راحتی و آرامش و همچنین حس طبیعت را به فضای اتاق خواب منتقل می کند. رنگ طوسی نیز باعث احساس ثبات و اعتماد به نفس در افراد شده و یکی از اصلی ترین رنگ های خنثی و روشن به شمار آمده که در چند سال اخیر بسیار در طراحی دکوراسیون داخلی، ترند و محبوب و پرطرفدار بوده است. همچنین می توانید این دو رنگ را با هم ترکیب کنید تا یک فضای آرام و دلنشین برای اتاق خواب خود ایجاد کنید. به عنوان مثال می توانید دیوارهای اتاق خود را با کاغذ دیواری هایی به رنگ بژ دیزاین کرده و از پرده ها و ملحقاتی با رنگ طوسی استفاده کنید.

  جذاب‌ترین ایده‌های دکوراسیون اتاق خواب دختران جوان و بزرگسال
ایجاد نقطه کانونی
ایجاد یک نقطه مرکزی برای اتاق تاثیرگذار است

 

استفاده از خطوط، طرح ها و نقوش

استفاده از طرح ها و خطوط و نقوش مختلف در کنار یکدیگر ممکن است فضای اتاق را نامنظم و شلوغ به نظر برساند. اما با به کار بردن رنگ های خنثی می توانید طرح های گوناگون را در کنار یکدیگر، در طراحی و دیزاین یک محیط، به کار ببرید.

استفاده از سبک بوهو

 

استفاده از سبک بوهو

پارچه های طرح دار، شال، نقوش حصیری و شکل های هندسی و خطوط ضخیم از ویژگی های سبک بوهو یا بوهمین می باشند. با وجود اینکه طرح و نقش های فراوانی در این سبک کاربرد دارند، اما شما می توانید با ایجاد تناسب و ارتباط رنگی بین این منسوجات و بافت ها و طرح های گوناگون، هارمونی زیبا و جذابی را در اتاق خواب خود ایجاد کنید. سبک بوهو یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی است که در اتاق خواب نیز می توانید از آن استفاده کنید.

برای استفاده از این سبک در در دکوراسیون اتاق خواب، می توانید از رنگ های زنده و شاد استفاده کرده و همچنین از الگوهای گل دار و طرح های مختلف بهره بگیرید تا اتاق شما سرزنده شود. همچنین می توانید از مواد طبیعی مانند چوب، بامبو و رویه های پشمی استفاده کنید تا اتاق شما یک حس طبیعی و آرامش بخش داشته باشد. استفاده از لوازم دکوری مختلفی مانند شمع ها و چراغ های دست ساز، پتوهای بافته شده دستی، پرده های رنگارنگ و آینه های بزرگ نیز در این سبک رایج است.

استفاده از طرح های کلاسیک

 

نقوش قومی و هندسی برای طراحی اتاق خواب

اگر به دنبال فضایی مدرن و در عین حال پر انرژی هستید، می توانید برای اتاق خوابتان از طرح های هندسی استفاده کنید. اما باید توجه کنید که برای جلوگیری از نامنظم به نظر رسیدن فضا، از یک رنگ ساده برای طرح و نقش های هندسی استفاده کنید. چرا که استفاده از طرح های شلوغی که رنگ هایی برجسته و پر رنگ و تند دارند، ممکن است خوابیدن و استراحت شما را مختل کرده و باعث فضایی خسته کننده در اتاقتان شود.

اتاق خواب رمانتیک

 

فضای رمانتیک در اتاق خواب

برای ایجاد فضایی رمانتیک در اتاق خواب، می توانید از طرح های گل دار، روانه ها، رنگ های ملایم و … استفاده کنید. به جای استفاده از رنگ های ساده و پاستلی در تمامی فضای اتاق، از رنگ های شاد و پر انرژی مانند قرمز، زرد یا نارنجی استفاده کنید. اگر رو تختی خود را از رنگ های ساده و یکدست و تک رنگ انتخاب کرده اید؛ در کنار تخت خواب گلدان هایی با گل های تازه و رنگی و شاداب، قرار دهید. گل ها باعث انرژی بخشیدن به شما و فضایی سرزنده در محیط می شوند.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه، از رنگ های روشن و دخترانه مانند صورتی، بنفش، آبی آسمانی و سبز، سفید و…  میتوان برای دیوارها، پارچه های روتختی و روبالشتی، سرویس خواب و سایر المان های اتاق استفاده کرد.

همچنین استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح و نقش های گل دار، الگوهای پرنده، ستاره، پروانه، و طرح های انیمیشن مورد علاقه دختران، رایج است و باعث جذابیت اتاق می شود. همچنین می توانید از تزئینات دیواری و دکوراتیو برای جذابیت بخشیدن به فضای اتاق استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

 

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

در بین پسر بچه ها استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح های ورزشی و انیمیشن ها و تصاویر موتور سواران و ورزشکاران مرد علاقه ی آن ها بسیار محبوب است. در میان پسران نوجوان و جوان نیز کاغذ دیواری های اسپرت پرطرفدارتر می باشند. برای انتخاب رنگ مناسب برای کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه، از رنگ های گرم زیاد استفاده نکرده و با استفاده از رنگ های سرد و خنثی همچون آبی، سبز، طوسی و… آن را به تعادل برسانید. با این کار از افزایش هیجانات کاذب آن ها جلوگیری می کنید. استفاده از پرده ای هم رنگ با پارچه ی روتختی می تواند محیط اتاق خواب پسرانه را جذاب تر نشان دهد.

دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد

 

دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد

دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد، باید با توجه به سلیقه و سبک زندگی آن ها طراحی شود. برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد میتوان از رنگ های آرام همچون سفید، آبی، خاکستری و … استفاده کرد تا آرامش در محیط جای شود. شما می توانید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد، از سرویس خوابی ساده و مینیمال و مدرن در رنگ های طوسی، یاسی، سفید و … استفاده کنید.

استفاده از نورپردازی مناسب می تواند به ایجاد یک فضای رمانتیک و آرانش بخش کمک کند. برای مثال می توانید از دمای رنگی آرام استفاده کنید. استفاده از تزئیناتی مانند گل های تازه، تابلوهای زیبا، پرده های شیک می تواند باعث جلوه ای دلنشین در محیط اتاق خواب شود. همچین برای انتخاب دیوارپوش مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد می توانید از کاغذ دیواری هایی با طرح های داماسک، راه راه، گلدار و هندسی استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب کودکان

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک باید به نوعی طراحی و چیدمان شود که محیطی سرشار از امنیت و آرامش را برای کودک ایجاد کند. طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک، با توجه به جنسیت کودک و همچنین با توجه به روحیات و عواطف و احساسات او می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال برای اتاق خواب دختربچه ها میتوان از کاغذ دیواری هایی با رنگ هایی  چون صورتی ملایم، یاسی و بنفش و طرح هایی عروسکی، رنگین کمان؛ طرح اسب شاخ دار، طرح انیمیشن های دخترانه و پرنسس ها و … استفاده کرد. در رابطه با طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسران ، به دلیل خلق و خو و احساسات هیجانی آن ها میتوان از رنگ های سردی مانند آبی برای انتخاب کاغذ دیواری استفاده کرد. از آن جایی اتاق خواب کودکان مملو از اسباب بازی ها است، توصیه می شود که از طرح های شلوغ و رنگ های خیلی بولد و برجسته استفاده نشود چرا که چشمان کودک شما را خسته و اذیت کرده و محیط اتاق را بسیار شلوغ و نامرتب جلوه می دهد.

  کاشی در محوطه بیرونی

دکوراسیون اتاق خواب ساده و کوچک

 

دکوراسیون اتاق خواب کوچک

از آن جا که رنگ های تیره و طرح های شلوغ و پر نقش و نگار ممکن است فضای محیط های کوچک را تنگ تر و دلگیر تر نشان دهند، باید از رنگ های روشن و خنثی همچون سفید، طوسی روشن، بژ، کرم و نقوش ریز و کم و خطوط راه راه عمودی و افقی برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب کوچک استفاده کرد.

دکوراسیون اتاق خواب ساده ترکیه‌ای

 

دکوراسیون اتاق خواب ترکیه‌ای

دکوراسیون اتاق خواب ترکیه ای، هم به صورت کلاسیک و هم به صورت مدرن قابل طراحی و اجرا می باشد. در دکوراسیون اتاق خواب ترکیه ای به روش کلاسیک، از رنگ های غنی مانند طلایی، قرمز، فیروزه ای و … استفاده می شود. سرویس خواب چوبی و سلطنتی جایگاه ویژه ای در دکوراسیون ترکیه ای کلاسیک دارند. در دکوراسیون اتاق خواب ترکیه ای به سبک مدرن، علاوه بر چوب از وسایلی شیشه ای و فلزی نیز استفاده می شود. رنگ های به کار رفته در این سبک طیف روشن تری دارند.

همچنین برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب ترکیه ای، میتوان دو سبک کلاسیک و مدرن را ترکیب و ادغام کرد. در چنین سبکی از سرویس خوابی مدرن و مینیمال در کنار اشیا و اکسسوری های کلاسیک و سنتی استفاده می شود.

اتاق خواب روستیک

 

دکوراسیون اتاق خواب روستیک

طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سبک روستیک، به معنای استفاده از عناصر طبیعی و سنتی در دکوراسیون اتاق خواب است. برای طراحی این سبک، می توانید از رنگ های طبیعی مانند قهوه ای، سفید، سبز و قرمز استفاده کنید. همچنین می توانید از چوب و سنگ به عنوان عناصر اصلی در دکوراسیون استفاده کنید. و نیز می توانید از مبلمان چوبی با طرح های ساده و طبیعی بهره بگیرید. استفاده از پارچه های طبیعی مانند پشم و کتان، برای پوشش تخت و پرده نیز در سبک روستیک رایج است.  در این سبک، می توانید از عناصر دکوراتیوی مانند چراغ های دیواری با طرح های سنتی، تابلوهای چوبی با نقوش سنتی و گلدان های چوبی با گل های طبیعی استفاده کنید. همچنین برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سبک روستیک، می توانید از کفپوش های چوبی استفاده کنید.

در نهایت برای ایجاد یک اتاق خواب روستیک و دلنشین، می توانید از عناصر طبیعی مانند گل های طبیعی، شمع های عطری و یا عطرهای طبیعی و یک تخت با پایه های چوبی و یک پتوی پشمی استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک با کاغذ دیواری اکستریم والز

 

اتاق خواب شیک و ساده را با خرید کاغذ دیواری اکستریم والز تجربه کنید؛ قبل از خرید مشاوره بگیرید!

اتاق خواب یکی از مهم ترین بخش های هر خانه ای است، از این رو همه ی ما دوست داریم تا به بهترین نحو آن را چیدمان و طراحی کنیم و به دنبال راه ها و ایده هایی برای زیبا و شیک تر نشان دادن فضای اتاق خوابمان، در عین سادگی آن، می باشیم. ما در این مطلب، چند نمونه از ایده هایی که میتوان به وسیله ی آن ها، طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب شیک و ساده را داشت، مطرح کردیم. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

به منظور تهیه کاغذ دیواری‌های اکستریم والز ابتدا آلبوم‌های اسکتریم والز را از طریق سایت مشاهده و کد رنگی مورد نظر خود را یادداشت کنید. سپس به نزدیک‌ترین فروشگاه محل زندگی خود مراجعه نمایید. در صورت نیاز به مشاوره یا کسب مجوز نمایندگی از برند، می‌توانید از طریق شماره تماس 02192001955 با کارشناسان اکستریم والز ارتباط بگیرید.

سوالات متداول

 

سوالات متداول

1- چه نوع موادی برای دکوراسیون داخلی سبک روستیک استفاده می شود؟

برای دکوراسیون داخلی سبک روستیک، از موادی مانند چوب، سنگ، آجر، پارچه های نساجی، چرم و … استفاده می شود.

2- چه رنگ هایی برای دکوراسیون داخلی سبک روستیک مناسب می باشند؟

رنگ های طبیعی مانند قهوه ای، سبز، قرمز، زرد، نارنجی و…

3- چه نوع الگو و طرح هایی برای دکوراسیون داخلی سبک روستیک استفاده می شود؟

الگو و طرح های طبیعی همچون گل ها، پرندگان، حیوانات، موجودات دریایی، طبیعت … در دکوراسیون روستیک استفاده می شود.

4- چه نوع مبلمانی برای دکوراسیون داخلی سبک روستیک استفاده می شود؟

مبلمان چوبی با پارچه های نساجی و چرمی، مبلمان هایی با طرح های گلی و رنگ های طبیعی و …

 

به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *