کاشی آشپزخانه

احتمالا شما هم بارها شنیده‌اید که می‌گویند، آشپزخانه قلب تپبنده هر خانه‌ای است. تغییر دکوراسیون آشپزخانه سبب زیبایی کل دکوراسیون منزل شما می‌شود. تغییر در کاشی آشپزخانه می‌تواند کل دکوراسیون داخلی خانه را تغییر دهد و جذابیت محیط و فضا آشپزخانه را دو برابر کند. اما شاید بپرسید برای انتخاب کاشی آشپزخانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟ در ادامه با راهنمای استفاده از کاشی در آشپزخانه همراه ما باشید.

کاشی آشپزخانه جدید 1402

 

ایده‌های زیبا برای کاشی کاری آشپزخانه در سال 2023، کاشی آشپزخانه جدید 1402

امروزه کاشی آشپزخانه نقش مهمی در تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد. به همین منظور بسیاری از معماران و طراحان همیشه به دنبال انتخاب بهترین و مدرن‌ترین سبک کاشی در آشپزخانه هستند.

برخی از کاغذ دیواری‌ها سبک کاشی در بازار وجود دارند که بهره از آن‌ها برای داشتن یک دکوراسیون فوق‌العاده زیبا خالی از لطف نیست. برای مشاهده این کاغذ دیواری‌ها به سبک کاشی می‌توانید به وبسایت اکستریم والز مراجعه کنید و تمامی این مدل‌ها را مشاهده نمایید.

کاشی آشپزخانه مدل مزرعه

 

کاشی آشپزخانه مدل مزرعه، طرح تکه‌ای

برای انتخاب کاشی آشپزخانه باید اصول طراحی آشپزخانه را بدانید و متناسب با مدلی که مدنظر دارید، یک مدل را انتخاب کنید.

برای داشتن مدلی گرم در طراحی کاشی آشپرخانه می‌توانید از کاشی مدل مزرعه‌ای یا تکه‌ای بهره بگیرید. سعی کنید از پالت‌های کم رنگ کاشی مدل مزرعه‌ای بهره بگیرید تا با رنگ تیره چوب کابینت و بافت منحصر به فرد وسایل چوبی درون آشپزخانه در تضاد نباشد.

کاشی آشپزخانه طرح‌دار

 

کاشی آشپزخانه طرح‌دار، کاشی‌های سنتی الهام گرفته شده از اشکال هندسی

سبک کوبایی با الهام از کاشی‌های سنتی، الگوهای هندسی پیچیده را در یک پالت رنگ ظریف برای خانه‌های مدرن به نمایش می‌گذارد. این کاشی‌های نقش‌دار، که قبلاً برای تزئین خانه‌های ویکتوریایی استفاده می‌شدند، اکنون به عنوان گزینه‌هایی جذاب برای آشپزخانه‌ها در سال 2023 معرفی می‌شوند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بنر آلبوم h2o
بنر آلبوم h2o-موبایل

کاشی‌های سنتی طرح‌دار معمولا از رنگ‌های خنثی مانند سفید، نقره‌ای، خاکستری و سیاه خالص الهام گرفته شده‌اند. پالت تک رنگ باعث ابراز جزئیات در هر الگو می‌شود و زمینه‌ای ایده‌آل برای ایجاد یک سبک منحصر به فرد در خانه شما فراهم می‌کند.

  راهنمای خرید میز کار مدرن: چگونه بهترین میز اداری مدرن را انتخاب کنیم؟

کاشی‌ها به طور کلی بهترین متریال برای آشپزخانه برای پوشش دیوارها محسوب می‌شوند. کاشی آشپزخانه طرح‌دار نیز از این قاعده مستنثی نیست.

کاشی آشپزخانه مدل دیوارهای روستایی

 

کاشی آشپزخانه مدل دیوارهای روستایی، طرح مناسب سبک کلاسیک

کاشی آشپزخانه مدل دیوارهای روستایی یک انتخاب عالی برای آشپزخانه کلاسیک است. چرا که کاشی آشپزخانه مدل دیوارهای روستایی حس سنگ و چوب و طبیعت را به دیوارهای آشپزخانه و فضای آن القا می‌کند.

حالا فرصت آشنایی با یک سبک کلاسیک با طرح‌هایی از نمای سنگ طبیعی و رنگ‌های خنثی فرا رسیده است. در مدل دیوارهای روستایی، از کاشی‌هایی با نمای سنگ طبیعی و تنوع رنگی کمک گرفته شده است.

یکی دیگر از مدل‌های کاشی‌های آشپزخانه روستایی که نمای فوق‌العاده‌ای را به فضای آشپزخانه هدیه می‌دهند، کاشی آشپزخانه شیاردار برجسته است که روکش‌های چوبی را یادآوری می‌کند.

هر کاشی درون مجموعه، با یک سطح سه بعدی ساخته شده است. تا از ایجاد طرحی زیبا و معتبر از الوارهای چوبی ترکیب شده و هماهنگ شده برای ساخت جایگزینی متنوع برای روکش کاری اطمینان حاصل شود. کاشی‌های چوبی که برای تغییر ظاهر دیوار ساخته می‌شوند، برای ایجاد حس و حال اسکاندیناویایی طرح آشپزخانه روستایی کاملا مناسبند.

کاشی آشپزخانه چهل تکه

 

کاشی آشپزخانه چهل تکه، الگوهایی هندسی که به آشپزخانه هویت می‌بخشند!

رنگ یکدست کاشی آشپزخانه چهل تکه و همچنین مجموعه پالت 12 گانه آبی دریایی، سبز جنگلی، سفید و نقره‌ای آن در کنار الگوهای هندسی ظریف، به دیوارهای آشپزخانه هویت و زیبایی می‌بخشد.

کاشی کاری طرح مترو

 

کاشی کاری طرح مترو، ساب‌وی

طراحی دیوار با الگوی ساب وی، یک ترکیب بین کلاسیک و مدرن است که برای دکوراسیون هر دو سبک مدرن یا قدیمی مناسب است.

  طراحی دکوراسیون داخلی خانه براساس تیپ شخصیتی

این الگو نه تنها جذابیت ظاهری دارد بلکه از نظر مقاومت و سهولت در تمیزکاری نیز ویژگی‌های برجسته دارد. شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود این الگو را با رنگ‌های تیره ترکیب کرده و زیبایی دیوارهای خود را دو چندان کنید.

کاشی آشپزخانه با طرح مربع

 

کاشی آشپزخانه با طرح مربع، دکور یکدست

اگر تمایل به داشتن یک دکوراسیون یکدست دارید، این الگو برای دیوار مناسب است. زیرا یک جلوه یکپارچه و هماهنگ ایجاد می‌کند. کاشی آشپزخانه با طرح مربع باعث می‌شود که کابینت‌ها یا پیشخوان آشپزخانه بیشتر به چشم بیایند و متناسب با سایر اجزای داخلی فضا قرار گیرند.

از کاشی آشپزخانه با طرح مربع می‌توانید در بازسازی خانه استفاده کنید. ترکیب کاشی با طرح مربع و ایجاد کردن هماهنگی میان سایر اجزای آشپزخانه می‌تواند سبب زیبایی فوق‌العاده خانه شود.

کال تو اکشن کاغذ دیواری کربن
کال تو اکشن کاغذ دیواری کربن-موبایل

کاشی‌کاری آشپزخانه طرح هندسی، طراحی متفاوت و چشمگیر

اگر شما هم یک طرح خاص، متفاوت و چشمگیر برای آشپزخانه می‌پسندید، کاشی‌ها با طرح هندسی بسیار مناسبند. چرا که آن‌ها به فضای آشپزخانه سبک مدرن و مینیمالی هدیه می‌دهند. بهره از رنگ‌های متضاد و چشمگیر زیبایی کاشی‌ها با طرح هندسی را دو چندان می‌کند.

کاشی‌کاری طرح برجسته آشپزخانه

 

کاشی‌کاری طرح برجسته آشپزخانه، رنگ‌های پررنگ و روشن

بسیاری از افراد دوست دارند به فضا و دکوراسیون داخلی آشپزخانه رنگ و لعاب ببخشند. اگر از رنگ‌های پررنگ، روشن و خاص خوشتان می‌آید، کاشی‌کاری طرح برجسته می‌تواند بهترین انتخاب برایتان باشد. از کاشی‌کاری با طرح برجسته می‌توانید برای یک دیوار کانونی استفاده کنید.

به عنوان مثال برای پوشش دیوار پشت کافی بار را می‌توانید از کاشی‌کار طرح برجسته استفاده کنید. این کاشی‌ها به فضای خانه شما رنگ و لعاب می‌دهند.

کاشی‌های مراکشی

 

کاشی‌های مراکشی، ایجادکننده حس خوب

کاش‌های مراکشی یک انتخاب عالی برای آشپزخانه محسوب می‌شوند. آنها به محض نصب رنگ و حس فوق‌العاده‌ای را به آشپزخانه القا می‌کنند. در حقیقت کاشی‌های مراکشی به فضای آشپزخانه هویت و شخصیت می‌دهند و از لحاظ بصری آنها را دو چندان زیباتر می‌کنند.

  معروف‌ترین سبک‌های معماری خانه؛ خصوصیات و نکات کلیدی هر کدام از این سبک‌ها

باید به این موضوع توجه کنید که کاشی‌های مراکشی برای فضای آشپزخانه تماما سفید آشپزخانه گزینه مناسبی نیست.

کاشی‌های تیغ ماهی، ایجادکننده فضای مینیمالیستی

 

کاشی‌های تیغ ماهی، ایجادکننده فضای مینیمالیستی

کاشی‌های تیغ‌ ماهی یک فضای مینیمالی برای آشپزخانه ایجاد می‌کنند. این کاشی‌ها ظرافت فوق‌العاده‌ای دارند و احساس آرامش به فضای آشپزخانه هدیه می‌دهند.

چند ایده زیبا برای کاشی کاری آشپزخانه

چند ایده زیبا برای کاشی کاری آشپزخانه و خرید کاغذ دیواری مناسب دیوارها را با اکستریم والز تجربه کنید!

کاشی‌ آشپزخانه در طرح‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود. شما برای تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود می‌توانید کاشی مناسب و متناسب با فضای خانه و آشپزخانه خودتان را انتخاب کنید. همچنین برخی از کاغذ دیواری‌های طرح کاشی نیز در بازار موجودند که آن‌ها نیز می‌توانند برای فضای آشپزخانه نیز مناسب باشند. علاوه بر این موضوع برای زیبایی و جذابیت بیش از اندازه دکوراسیون آشپزخانه، می‌توانید کاشی و کاغذ دیواری را در کنار هم برای پوشش دیوارها استفاده کنید.

برای این منظور و خرید کاغذ دیواری مناسب با آشپزخانه خود می‌توانید با مشاورین ما در اکستریم والز با شماره  02192001955 تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

 

سوالات متداول

کدام یک از انواع کاشی‌های آشپزخانه به فضای خانه سبک اسکاندیناویایی را هدیه می‌بخشد؟

کاشی آشپزخانه مدل دیوارهای روستایی یکی از کاشی‌های آشپزخانه‌ای است که به فضای آشپزخانه سبک اسکاندیناویایی را القا می‌کند.

کدام کاشی‌ها به فضای آشپزخانه هویت و شخصیت می‌دهد؟

کاشی‌های مراکشی به فضا و سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه هویت می‌بخشد.

کدام کاشی آشپزخانه به فضای داخلی آشپزخانه رنگ و لعاب می‌بخشد؟

کاشی‌کاری طرح برجسته آشپزخانه سبب رنگ بیشتر به فضا می‌شود.

به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *