مبلمان اداری

خرید مبلمان اداری بر روی زیبایی و همچنین روحیه کارکنان و پرسنل تاثیرگذار است و مشتریان زیادی را به سمت محیط جذاب شرکت شما جذب می‌کند. امروزه تولید محتوای تصویری و ویدیویی بخش جدانشدنی از یک کسب‌وکار است. بنابراین شما با خرید مبلمان ادارای شیک و لوکس می‌توانید در ویدیو مارکتینگ نیز نظر مخاطبین بسیار زیادی را جذب کنید. به همین منظور ما در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با راهنمای خرید مبلمان اداری بیشتر آشنا کنیم.

مبلمان اداری چیست

 

مبلمان اداری چیست؟ آیا مبلمان اداری با مبلمان خانگی متفاوت است؟

مبلمان محیط اداری در حقیقت همان نوع مبلمانی است که در خانه استفاده می‌شود و تنها قالب رسمی‌تر و طراحی متفاوت‌تری دارد. یکی از تفاوت‌های مبلمان اداری با مبلمان خانگی، طراحی اسکلت آن است. مبلمان اداری معمولا اسکلت و دوام بیشتری دارد. چرا که پرسنل، مشتریان و بازدیدکنندگان برای نشست و برخاست بیشتر از آن استفاده می‌کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

کال تو اکشن کاغذ دیواری کربن
کال تو اکشن کاغذ دیواری کربن-موبایل

به طور کلی برای خرید مبلمان اداری باید به برخی نکات طلایی و شیوه صحیح خرید دفت کنید. چرا که همانطور که در بالا نیز مطالعه کردید، مبلمان اداری بر روی پرسنل، مخاطبین، مشتریان و دکوراسیون داخلی دفتر کارتان تاثیرگذار است. با انتخاب صحیح مبلمان اداری و تناسب بین مبلمان و سایر اجزای تشکیل‌دهنده دفتر کار می‌توانید محیط اداری را زیباتر، گرم، صمیمی و بااعتبارتر نشان دهید.

نکات طلایی خرید مبلمان اداری

 

نکات طلایی خرید مبلمان اداری؛ مبلمان اداری مدرن چه ویژگی‌هایی دارد؟

خرید مبلمان اداری باید با دقت و وسواس بسیار زیادی انجام شود. چرا که هماهنگی میان مبلمان و دکوراسیون داخلی دفتر یا اداره سبب جذابیت هر چه بیشتر محیط و همچنین روحیه‌بخشیدن به کارمندان می‌شود. بنابراین شما به عنوان یک مدیر باید بهترین، باکیفیت‌ترین و زیباترین مدل مبل را انتخاب کنید.

علاوه بر خرید مبلمان اداری باید به سایر جزئیات دفتر کار خود دقت کنید. زیرا هر آنچیزی که در محیط کار قرار می‌گیرند می‌توانند به مخاطبین و همکاران شما انرژی ببخشند یا از آن‌ها انرژی بگیرند. به عنوان مثال پوشش دیوارها باید فضا را روشن‌تر و دلبازتر کنند. در این حالت انرژی در محیط کار بیشتر خواهد بود.

برای انتخاب بهترین نوع کاغذ دیواری می‌توانید همین حالا قبل از خرید مبل به وبسایت اکستریم والز مراجعه کنید. با مشاهده آلبوم اکستریم می‌توانید بهترین رنگ و طرح کاغذ دیواری را برای محیط اداری و کاری‌تان انتخاب نمایید.

در زیر چند راهنمای خرید مبلمان را برایتان آورده‌ایم. با ما همراه باشید تا بهترین نوع خرید مبلمان را داشته باشید.

نیاز دفتر کارتان چیست

 

نیاز دفتر کارتان چیست؟ نیاز خود را تعیین نمایید!

باید قبل از خرید هدف خود را مشخص کنید. مبل را برای دفتر کار خانگی یا دفتر کار اداری نیاز دارید؟ اگر برای دفتر کار خانگی قصد خرید مبلمان را دارید، باید از مبلمان راحت و کم جا بهره بگیرید. اما این در حالیست که برای دفتر کار اداری و سازمانی نیازمند ست مبلمان حرفه‌ای‌تری خواهید بود.

تعیین بودجه جهت خرید

 

تعیین بودجه جهت خرید؛ چقدر قرار است هزینه کنید؟

بودجه از مهم‌ترین مسائلی است که قبل از خرید باید حتما به آن توجه ویژه داشته باشید. مبلغی که برای خرید مبلمان اداری در نظر می‌گیرد را باید مشخص شده باشد. چرا که براساس بودجه می‌توانید یک ست کاغذ دیواری با مبل یا یک مبلمان ست اداری بخرید.

مبلمان اداری را باید باکیفیت و استاندارد انتخاب کنید. کیفیت کار و راحتی در محیط کار می‌تواند روی پرسنل تاثیرگذار باشد و کیفیت و بهره‌وری آن‌ها را ارتقا ببخشد. بودجه مورد نظر خودتان را تعیین کنید و سپس یک انتخاب درست داشته باشید.

فراموش نکنید که کیفیت همیشه مهم‌تر از زیبایی است. بنابراین شما باید فاکتورهای مهمی را در نظر بگیرید. خرید مبلمان با کیفیت می‌تواند شما را تا سالهای طولانی از خرید مجدد مبلمان خلاص کند.

راحتی و ارگونومی، مبلمان ساده و راحت

 

راحتی و ارگونومی؛ مبلمان ساده و راحت

مبلمان پذیرایی در فضای اداره می‌تواند بسیار لوکس و خاص انتخاب شود اما این در حالیست که در فضای استراحت کارمندان بهتر است گزینه مبلمان راحتی را انتخاب کنید. چرا که برای استراحت راحتی و ارگونومی بودن مبلمان مهم است.

ابعاد، فاکتوری مهم در انتخاب خرید مبلمان اداری

 

ابعاد، فاکتوری مهم در انتخاب خرید مبلمان اداری

برای خرید مبلمان اداری باید به فضای دفتر یا اداره توجه ویژه داشته باشید. مبلمان بزرگ چرمی برای یک فضای کوچک مناسب نیست. چرا که در کنار میز و صندلی می‌تواند شلوغی ایجاد کند. به همین منظور پرسنل و کارمندان از دیدن حجم زیاد میز، صندلی و مبل کلافه می‌شوند.

بنابراین قبل از خرید مبلمان حتما فضای اطراف را در نظر بگیرید. همچنین بزرگ و کوچکی میز و صندلی‌ها را نیز در نظر داشته باشید.

هماهنگی رنگ‌ها

 

هماهنگی رنگ‌ها؛ اجزای دکوراسیون داخلی باید هماهنگ باشند!

یکی دیگر از مواردی که حین خرید مبلمان اداری باید به آن توجه ویژه داشته باشید، هماهنگی بین رنگ‌های کاغذ دیواری، پارکت، میز و صندلی با مبلمان اداری است. همه این موارد باید با رنگ سازمانی شما نیز هماهنگی داشته باشند. بنابراین قبل از خرید اگر قصد تغییر پارکت یا کاغذ دیواری‌ها را دارید حتما ابتدا آن‌ها را تغییر دهید.

انتخاب پارچه مبلی مناسب، چرم و مخمل بهترین انتخاب برای فضای اداری

 

انتخاب پارچه مبلی مناسب، چرم و مخمل بهترین انتخاب برای فضای اداری

یکی دیگر از عواملی که باید حین خرید مبلمان اداری به آن توجه کنید، انتخاب درست پارچه مبلی است. از مهم‌ترین فاکتورهای مبلمان اداری، پارچه مبلی است. چرا که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت و زیبایی مبلمان دارد. بهترین نوع پارچه مبل برای محیط‌های اداری مخملی و چرمی است. اما شاید بپرسید چرا؟

پارچه مبلی چرم، محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین پارچه مبل

یکی از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین پارچه مبلی برای محیط‌ها اداری، پارچه مبلی چرمی است. پارچه مبلی چرمی به محیط کار شخصیت و اعتبار خاصی می‌دهد و آن را رسمی‌تر نشان می‌دهد. پارچه مبلی چرم بسیار شیک و خاص است.

زیبایی و خاص بودن، عدم نفوذ آب درون مبل و سهولت تمیز کردن پارچه مبل از دیگر مزیت‌های پارچه مبلی چرم است. یکی از معایب مبلمان چرمی امکان آسیب‌پذیری آن است. بنابراین اگر از پارچه مبلی چرمی بهره می‌گیرید باید در نگهداری آن توجه ویژه داشته باشید.

پارچه مبلی مخمل

از دیگر پارچه مبلی‌های بسیار شیک و خاص، پارچه مبلی مخملی است. این پارچه نیز برای محیط اداری بسیار جذاب و خاص بوده که مقاومت، ظاهر زیبا، بافت خاص و لطیفی دارد. در حقیقت این پارچه مبلی می‌تواند اعتبار و حس خوب در مخاطب و مشتریان شما ایجاد کند.

انتخاب کاغذ دیواری هماهنگ با مبلمان اداری را با اکستریم والز تجربه کنید!

 

انتخاب کاغذ دیواری هماهنگ با مبلمان اداری را با اکستریم والز تجربه کنید!

از نکات مهم خرید مبلمان اداری این است که باید به فضای اداره و همچنین هماهنگی بین اجزا به خصوص دیوارپوش‌ها (کاغذ دیواری)، پارکت و سایر میز و صندلی‌ها توجه ویژه داشته باشید. مبلمان تاثیر به سزایی روی جذابیت دکوراسیون داخلی فضای کاری و همچنین روحیه کارکنان و پرسنل دارند. به همین منظور شما باید آن‌ها را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنید.

برای انتخاب بهترین نوع کاغذ دیواری و همچنین مناسب‌ترین و هماهنگ‌ترین رنگ کاغذ دیواری با مبلمان اداری شرکت می‌توانید از مشاورین اکستریم والز مشاوره دریافت کنید. جهت مشاوره کافیست با شماره تماس 02192001955 تماس بگیرید. اکستریم والز بیش از 50 درصد سهم تولید، واردات و عرضه کاغذ دیواری در ایران را دارد. با مشاهده آلبوم‌های اکستریم والز می توانید جدیدترین و مدرن‌ترین انواع کاغذ دیواری موجود در بازار را بشناسید.

به منظور خرید محصولات اکستریم والز، می‌توانید کد رنگ آلبوم مورد نظر خود را یادداشت کرده و به نزدیک‌ترین فروشگاه محل زندگی خود در سراسر ایران مراجعه کنید. همراه با اکستریم والز لوکس‌ترین‌ و شیک‌ترین دکوراسیون داخلی را داشته باشید.

سوالات متداول

 

سوالات متداول

بهترین پارچه مبلی برای انتخاب مبلمان اداری کدام است؟

پارچه مبلی مخملی و چرمی بهترین انتخاب پارچه مبلی برای فضای اداری محسوب می‌شوند.

جهت جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی فضای اداره باید مبلمان را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین راه جهت افزایش جذابیت طراحی محیط کاری، ست کردن مبلمان با سایر اجزای موجود در فضای اداره است.

برای استراحت در فضای اداری باید از چه مبلمانی بهره گرفت؟

خرید مبلمان ارگونومیک و راحتی بهترین انتخاب برای فضای استراحت اداره است.

اولین فاکتور تاثیرگذار در خرید مبلمان اداری چیست؟

تعیین بودجه اولین فاکتور تاثیرگذار در فرآیند خرید مبلمان اداری است.

به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *