رنگ‌ روشن

رنگ روشن در دکوراسیون داخلی بسیار مدرن و پرکاربرد است و طراحان زیادی از این رنگ در طرح داخلی منازل بهره می‌گیرند. رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی منزل سبب دلباز شدن و روشنایی هر چه بیشتر خانه شده و روی روحیه و روان ساکنین تاثیرات مثبتی می‌گذارد. در این مقاله از مجله اکستریم والز می‌خواهیم درباره تاثیر رنگ روشن در دکوراسیون داخلی با شما بیشتر صحبت کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

نکات طلایی در انتخاب رنگ روشن برای دکوراسیون داخلی، فضایی آرام با انتخاب رنگ مناسب!

رنگ روشن در دکوراسیون داخلی خانه می‌تواند بر روحیه افراد تاثیرگذار باشد. چرا که رنگ روشن سبب ایجاد فضایی آرام و زیبا می‌شود. بهره از رنگ‌های روشن و ترکیب آن‌ها با الگوهای دیگر فضایی زیبا و فوق‌العاده را برای فضای پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب و سایر فضاهای داخلی ایجاد می‌کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بنر آلبوم h2o
بنر آلبوم h2o-موبایل

اما نکته اینجا است که آیا می‌توان هر نوع رنگ روشنی را برای دکوراسیون داخلی منزل انتخاب کرد یا خیر؟ در ادامه به بررسی چند نکته طلایی درباره انتخاب رنگ روشن بیان می‌پردازیم.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

انتخاب رنگ‌های خنثی در فضای دکوراسیون داخلی منزل؛ یک رنگ که با همه چیز ست خواهد شد!

رنگ‌های خنثی و روشن برای پس زمینه، موکت و پارکت‌های لمینت بهترین انتخاب محسوب می‌شوند. به عنوان مثال در بازار مدل‌ها و رنگ‌های فوق‌العاده زیبایی از کاغذ دیواری وجود دارند که همه آن‌ها رنگ خنثی دارند.

برای مشاهده مدل‌های مختلف کاغذ دیواری با رنگ خنثی همین حالا می‌توانید به وبسایت کاغذ دیواری اکستریم والز مراجعه کنید. بهره از رنگ‌های خنثی در کنار رنگ‌های گرم و تیره‌تر، کنتراست مناسبی را برای دکوراسیون داخلی ایجاد می‌کند.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

ترکیب رنگ روشن با تیره؛ کنتراست زیبا در دکوراسیون داخلی

رنگ‌های روشن در کنار رنگ‌های تیره کنتراست زیبا و فوق‌العاده‌ای را در فضای خانه ایجاد می‌کنند. به عنوان مثال شما برای پوشش دیوارها و کف می‌توانید از رنگ‌های روشن استفاده کنید و برای مبلمان یا سایر وسایل دکوری از رنگ‌‌های گرم یا تیره بهره بگیرید.

آشنایی با رنگ شناسی در دکوراسیون داخلی سبب می‌شود تا شما رنگ‌های تیره را به درستی در کنار رنگ‌های روشن استفاده کنید.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

ترکیب رنگ چوب با رنگ روشن؛ ایجادکننده فضایی طبیعی و آرامش‌بخش

در کنار رنگ روشن می‌توانید از رنگ چوب نیز استفاده کنید. رنگ چوب به فضای داخلی دکوراسیون منزل شما حالت طبیعی و آرامش‌بخشی را هدیه می‌دهد. برای این منظور در فضای خانه می‌توانید از میزها، کابینت‌ها و لوازم دکوری چوبی بهره بگیرید.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

توجه به نوع و مساحت فضا؛ رنگ روشن برابر است با فضای بزرگ‌تر

در انتخاب رنگ روشن باید به این نکته توجه کنید که رنگ‌های روشن سبب بزرگ‌تر نمایش دادن مساحت و فضا می‌شوند. بنابراین اگر فضای منزل شما کوچک‌ است، رنگ‌های روشن بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شوند. به عنوان مثال رنگ سفید علاوه بر روشنایی بخشیدن به فضای خانه، سبب بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضای خانه می‌شود.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

توجه به سلیقه شخصی؛ سبک دلخواهتان را پیاده‌سازی کنید

در نهایت در انتخاب رنگ باید به سلیقه شخصی خود نیز توجه کنید. چرا که در نهایت شما در فضای خانه باید زندگی کنید و همه چیز باید در فضا باب میل شما باشد. با توجه به توجه به رنگ روشن می‌توانید سبک مدرن و شیکی را در فضای خانه پیاده‌سازی کنید.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

رنگ‌های روشن در کنار دکوراسیون مدرن؛ شیک ترین رنگ دکوراسیون منزل

رنگ‌ها روی سبک دکوراسیون خانه نقش مهمی را ایفا می‌کنند. هر رنگ عملکرد خاص خود را دارد. به عنوان مثال رنگ روشن سبب پرنور و بزرگ به نظر رسیدن خانه می‌شود. بنابراین اگر از سبک‌های مدرن خوشتان می‌آید، قطعا رنگ‌های روشن بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شوند. در ادامه به شیک‌ترین رنگ‌ها برای دکوراسیون داخلی منزل اشاره خواهیم کرد.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

رنگ سفید؛ نماد تمیزی و آرامش

رنگ سفید یک رنگ پایه در سبک مدرن دکوراسیون منزل است. به همین منظور رنگ سفید همیشه محبوب بوده و معماران و طراحان حرفه‌ای در فضاهای مختلف خانه از آن بهره می‌گیرند.

رنگ سفید در کنار سادگی به فضا لوکس و شیک‌ بودن را هدیه می‌دهد. همچنین به سایر رنگ‌ها اجازه می‌دهد تا برجسته‌تر شوند. رنگ سفید در گذر زمان از مد نمی‌افتد و با تمام سبک‌های مدرن، روستیک، مینیمالیستی، اسکاندیناویایی و سایر سبک‌ها سازگاری دارد.

در کنار رنگ روشن سفید می‌توانید از رنگ‌های چوبی نیز بهره بگیرید. رنگ چوب در کنار رنگ روشن سفید بسیار جذاب و خاص خواهد شد. البته رنگ سفید با سایر رنگ‌های روشن نظیر خاکستری و رنگ‌های تیره و گرم مانند گرم نیز مجلل و فوق‌العاده خواهد شد.

از رنگ سفید در سالن‌های پذیرایی روی دیوارها، سقف‌ها و کف سنگ مرمر و همچنین سایر وسایل خانه نظیر مبلمان نیز استفاده می‌کنند. در حقیقت رنگ سفید برای دکور دیوارهای اصلی هم می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد. رنگ سفید فاکتورهای آرامش و آسایش را در فضا نشیمن و همچنین اتاق‌خواب‌ها افزایش می‌دهد. با رنگ سفید دیوارهای اتاق خواب می‌توانید ملاحفه، روتختی و سایر وسایل را پاستلی انتخاب کنید. رنگ چوب هم یک آیتم مناسب است که به رنگ سفید روشن عمق می‌بخشد.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

رنگ خاکستری؛ سبک مدرن

رنگ خاکستری یک رنگ روشن و خنثی است که با سبک مدرن همخوانی بسیار زیادی دارد. رنگ خاکستری به دلیل ظاهری آرام و ساده به عنوان یک رنگ پایه در دکوراسیون مدرن انتخاب می‌شود.  رنگ خاکستری را با هر نوع رنگ دیگری می‌توانید هماهنگ و ست کنید. چرا که یک رنگ خنثی و فوق‌العاده است.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

رنگ آبی؛ رنگ روشن مناسب برای دکوراسیون‌های خاص

رنگ آبی طیف وسیع و متنوعی دارد. از آبی روشن گرفته تا آبی تیره، همه را می‌توانید در فضای داخلی منزل استفاده کنید. رنگ آبی روشن به دلیل ظاهری آرامش‌بخش و مدرن می‌تواند جلوه زیبایی به دکوراسیون خانه هدیه بدهد.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

نارنجی؛ رنگ روشن جذاب و پر انرژی برای دکوراسیون داخلی

فراموش نکنید که رنگ نارنجی طیف گسترده‌ای از رنگ روشن تا تیره است. نارنجی روشن و نارنجی تیره به فضای خانه جذابیت و انرژی را هدیه می‌دهند. به همین منظور رنگ نارنجی جلوه‌بخش دکوراسیون داخلی منزل است.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

صورتی؛ رنگ روشن بسیار آرام

رنگ صورتی نماد و ظاهری زنانه و دخترانه دارد. به همین منظور شما از رنگ صورتی روشن می‌توانید برای اتاق خواب کودک یا اتاق خواب‌ها استفاده کنید. البته ناگفته نماند که رنگ صورتی یک رنگ روشن منحصر به فرد برای دکوراسیون به سبک مدرن نیز است.

کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

 

رنگ‌های‌ روشن کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی را با اکستریم والز تجربه کنید

رنگ روشن برای پس زمینه دیوارها و همچنین پوشش کف یک انتخاب عالی و فوق‌العاده است. رنگ روشن می‌توانند ایجادکننده یک دکوراسیون داخلی مدرن باشد و به اعضای خانواده آرامش بسیار زیادی را القا کند.

همچنین رنگ‌های روشن در دکوراسیون داخلی سبب دلباز شدن و بزرگ‌تر نشان دادن فضا می‌شوند. بنابراین شما می‌توانید از رنگ‌های روشن نظیر سفید، صورتی روشن، آبی روشن و سایر رنگ‌ها برای دکوراسیون خانه استفاده نمایید. یکی از عناصر اولیه دکوراسیون داخلی، انتخاب کاغذ دیواری است. برای مشاهده انواع طرح و مدل جدید کاغذ دیواری رنگ روشن می‌توانید آلبوم‌های اکستریم والز را مشاهده کنید.

اکستریم والز یکی از برندهای اصلی وارد و عرضه کننده انواع کاغذ دیواری در ایران است. به منظور تهیه کاغذ دیواری‌های اکستریم والز ابتدا آلبوم‌های اسکتریم والز را از طریق سایت مشاهده و کد رنگی مورد نظر خود را یادداشت کنید. سپس به نزدیک‌ترین فروشگاه محل زندگی خود مراجعه نمایید. در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید از طریق شماره تماس 02192001955 با کارشناسان اکستریم والز ارتباط بگیرید.

سوالات متداول

 

سوالات متداول

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی خانه نماد چه چیزی است؟

رنگ سفید نماد تمیزی و آرامش است.

از رنگ چه نوع رنگ خنثی‌ای می‌توان در سبک مدرن دکوراسیون خانه بهره گرفت؟

رنگ خاکستری بهترین انتخاب برای سبک مدرن در دکوراسیون داخلی منزل است.

رنگ صورتی ظاهر و نماد چیست؟

رنگ صورتی نماد و ظاهری زنانه و دخترانه دارد. به همین دلیل برای دکوراسیون اتاق بچه دخترانه و همچنین اتاق خواب یک گزینه مناسب محسوب می‌شود.

کدام رنگ روشن به فضا انرژی و جذابیت می‌بخشد؟

رنگ نارنجی منبع انرژی و جذابیت است.

به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *