بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه، فضایی است که بسیاری از افراد بیشترین زمان را در آن سپری می‌کنند؛ بنابراین، زیبایی و دکوراسیون مناسب آن بسیار حائز اهمیت است. این فضا به عنوان قلب خانه شناخته می‌شود و لذا لازم است که دیزاین آشپزخانه مدرن و به روز باشد و با سایر بخش‌های خانه هماهنگی داشته باشد. اما بررسی هزینه‌های بازسازی ممکن است برخی افراد را از اقدام به بازسازی آشپزخانه باز دارد. در ادامه قصد داریم شما را با چند ایده بازسازی ارزان آشپزخانه بیشتر آشنا کنیم.

بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه

 

بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه، ایده‌های کم هزینه اما زیبا

اگر می‌خواهید دیزاین آشپزخانه را تغییر دهید اما نمی‌خواهید هزینه بازسازی زیادی داشته باشید، می‌توانید با تغییرات کوچک به آشپزخانه خود رنگ و حس جدیدی هدیه بدهید. ارتقا ارزان آشپزخانه تنها با چند راهکار ساده امکانپذیر است که برخی از آن‌ها عبارتند از:

  • تعویض دستگیره‌ها: با تعویض دستگیره‌های کابینت‌ها می‌توانید جلوه جدیدی به آشپزخانه ببخشید. انتخاب مدل‌ها با طراحی مدرن می‌تواند تغییر زیبایی به فضای آشپرخانه بدهید.
  • نورپردازی مناسب: با نورپردازی مناسب و تغییر در سبک نورپردازی آشپزخانه می‌توانید تغییری شگرف در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایجاد کنید.
  • تعویض پنل‌های جلویی کابینت: اگر کابینت‌های شما وضعیت مناسبی دارند، فقط تعویض پنل‌های جلویی آن‌ها می‌تواند شکل کلی آشپزخانه را تغییر دهد و تنوع ایجاد نماید.
  • استفاده از پوشش‌های دیواری جدید: اضافه کردن کاغذ دیواری یا پوشش‌های دیواری مدرن می‌تواند دیزاین آشپزخانه را بهبود بخشد. برای انتخاب یک کاغذ دیواری مدرن جهت پوشش فضای آشپزخانه می‌توانید همین حالا به آلبوم اکستریم والز مراجعه نمایید.
  • تغییر فرش یا قالیچه‌ها: تغییر فرش‌های زمین آشپزخانه می‌تواند جلوه جدیدی به این فضا ببخشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

کال تو اکشن کاغذ دیواری کربن
کال تو اکشن کاغذ دیواری کربن-موبایل

با این تغییرات جزئی، می‌توانید آشپزخانه خود را به روز کنید و زیبایی جدیدی به آن ببخشید بدون اینکه نیاز به بازسازی کلی داشته باشید. اما در ادامه ایده‌های ارزان جهت بازسازی آشپزخانه آورده شده که با بهره از هر یک از این ایده‌ها می‌توانید یک آشپزخانه با طرح فوق‌العاده داشته باشید.

تزیین پنجره

 

تزیین پنجره، تغییری شگرف و موثر در دکوراسیون آشپزخانه

تنها با تغییرات کوچک و همچنین پیروی از اصول طراحی آشپزخانه می‌توانید دکوراسیون داخلی آشپزخانه را با کمترین هزینه و کاملا مقرون به صرف تغییر دهید و بازسازی کنید.

  طراحی اتاق خواب مستر

پنجره در دکور آشپزخانه نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند؛ بنابراین حتی با تغییرات کوچکی در این زمینه، می‌توانید دکور آشپزخانه خود را به طور قابل ملاحظه‌ای تغییر دهید. این تغییرات شامل:

  • اضافه کردن طاقچه چوبی: افزودن یک طاقچه چوبی به پنجره می‌تواند به دکور آشپزخانه جلوه گرم و طبیعی ببخشد. یک طاقچه کوچک چوبی به پنجره آشپزخانه اضافی کنید و روی آن گلدان‌های رنگی و زیبا بگذارید تا جلوه دکور شما دو برابر زیباتر شود.
  • استفاده از شیشه‌های تزیینی با رنگ‌های زنده: انتخاب شیشه‌های تزیینی با رنگ‌های زنده می‌تواند نور و زندگی به آشپزخانه اضافه کرده و جلوه‌ای شاداب به فضا ببخشد. شیشه‌های کوچک جلوه‌ای قدیمی و سنتی به پنجره می‌دهند که زیبایی فضای آشپزخانه را دو چندان می‌کند.
  • استفاده از گچ بری‌های آماده برای پایه دو طرف پنجره: افزودن گچ بری‌های آماده به دو طرف پنجره می‌تواند زمینه‌ای مناسب برای هماهنگی با دیگر عناصر دکور را فراهم کند.

این تغییرات ارزان و ساده می‌توانند جلوه کلی آشپزخانه شما را بهبود بخشند و حس یک فضای تازه و دلپذیر را ایجاد کنند.

بازسازی آشپزخانه قدیمی با تغییر رنگ دیوار

 

بازسازی آشپزخانه قدیمی با تغییر رنگ دیوار، تغییر کاغذ دیواری یا کاشی‌ها

شما با تغییر کاغذ دیواری آشپزخانه می‌توانید فضای آشپزخانه را تغییر دهید و یک دکور جدید ایجاد کنید. اگر در فضای آشپزخانه شما وسایل رنگی رنگی بسیار زیادی وجود دارد، فراموش نکنید که بهترین انتخاب برای شما کاغذ دیواری با رنگ‌های خنثی است. روی دیوارهای خالی با کاغذ دیواری رنگ خنثی می‌توانید از چند تابلو نیز بهره بگیرید.

بازسازی سرامیک آشپزخانه

 

بازسازی سرامیک آشپزخانه، تغییر پوشش کف

بهترین متریال برای آشپزخانه که می‌توانید با آن کف را پوشش دهید، سرامیک‌ها هستند. اگر آشپزخانه شما با سرامیک‌های قدیمی پوشیده شده است که دارای ترک خوردگی و شکستگی است با کمترین هزینه می‌توانید آنها را بازسازی و تعویض کنید.

  دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک؛ راهنمایی برای طراحی اتاق خواب ایده‌ آل

برای این منظور نیاز به سرامیک جدید و چسب مخصوص دارید. با خرید این دو تجهیزات می‌توانید خودتان سرامیک را کف آشپزخانه بچسبانید.

بازسازی آشپزخانه و کابینت

 

بازسازی آشپزخانه و کابینت، بازسازی با صرف هزینه کم

کابینت‌ها نقش موثری در زیبایی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارند. تعویض و نصب آشپزخانه نو قطعا هزینه بسیار بالایی روی دست شما می‌گذارد. بنابراین می‌توانید با بهره از برخی ایده‌های جالب و ارزان بازسازی آشپزخانه، کابینت‌ها را تغییر دهید.

به عنوان مثال تغییر رویه روی کابینت می‌تواند سبب تنوع و ایجاد تغییر در دکوراسیون داخل آشپزخانه شود. همچنین بهره از دستگیره‌های جدید نیز بی‌تاثیر نیست. بنابراین اگر قصد بازسازی با قیمت مناسب را دارید، تغییر دستگیره و رویه کابینت بهترین گزینه است.

نصب لوسترهای جدید

 

نصب لوسترهای جدید، تزئین آشپزخانه قدیمی

یک لوستر جدید و نورپردازی متنوع می‌تواند در بازسازی آشپزخانه قدیمی یک گام مهم باشد. با نورپردازی دقیق و نصب یک لوستر جدید و زیبا می‌توانید دکوراسیون داخلی آشپزخانه را تحت تاثیر قرار دهید و آن را زیباتر کنید.

استفاده از وسایل جدید

 

استفاده از وسایل جدید، بهترین روش جهت بازسازی آشپزخانه قدیمی

با بهره از وسایل جدید و مدرن می‌توانید فضای آشپزخانه قدیمی خود را به طرز عجیبی زیباتر کنید. به عنوان مثال سرویس جدید قابلمه یا بهره از وسایل غذاخوری جدید و مدرن می‌تواند تاثیر به سزایی روی تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه داشته باشد.

تغییر اپن آشپزخانه قدیمی

 

تغییر اپن آشپزخانه قدیمی، تعویض پیشخوان جلویی آشپزخانه

اگر سطح کابینت‌ها و پیشخوان آشپزخانه شما قدیمی و کهنه شده، به جای تعویض کل کابینت می‌توانید پیشخوان را با کمترین هزینه تعویض کنید یا تغییر دهید. جهت تعویض یا تغییر اپن آشپزخانه می‎توانید به کابینت‌فروشی‌ها مراجعه کنید و از صفحه‌های برش خورده و آماده نصب برای بازسازی آشپزخانه بهره بگیرید.

تغییر دکور فضاهای پرت آشپزخانه

 

تغییر دکور فضاهای پرت آشپزخانه، بازسازی آشپزخانه قدیمی

آشپزخانه‌های قدیمی معمولا فضای پرت زیادی دارند. شما با کمی خلاقیت و ایده‌های ارزان قیمت می‌توانید از فضاهای پرت داخل آشپزخانه بهره بگیرید. به عنوان مثال می‌توانید در فضای پرت آشپزخانه قفسه بزنید و وسایل دکوری مینیمال نظیر شمع و ماگ بگذارید.

  کاربرد رنگ‌ روشن در دکوراسیون داخلی

کافی بار برای فضای پرت آشپزخانه نیز یک گزینه مناسب خواهد بود. در این حالت شما می‌توانید یک کافی بار جذاب داشته باشید که علاوه بر زیبایی آشپزخانه، بسیار کاربردی است.

بازسازی آشپزخانه و خرید کاغذ دیواری مناسب دیوارها

 

بازسازی آشپزخانه و خرید کاغذ دیواری مناسب دیوارها را با اکستریم والز تجربه کنید؛ قبل از خرید مشاوره بگیرید!

همانطور که در مطالعه کردید شما با کمترین هزینه و تنها با کمی خلاقیت می‌توانید آشپزخانه قدیمی خود را بازسازی کنید. بسیاری تصور می‌کنند برای بازسازی آشپرخانه نیاز به هزینه بسیار زیادی دارند اما اینگونه نیست. با کمترین هزینه و تنها با کمی خلاقیت می‌توانید آشپزخانه قدیمی خود را به آشپزخانه مدرن تبدیل کنید.

به عنوان مثال تنها کافیست یک دیوار متمرکز از آشپزخانه خود را با یک کاغذ دیواری خاص بپوشانید و زیبایی آن را دو چندان کنید. برای مشاهده و دریافت مشاوره قبل از خرید کاغذ دیواری می‌توانید با مشاورین اکستریم والز با شماره 02192001955 تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

 

سوالات متداول

آیا برای بازسازی آشپزخانه قدیمی نیاز به تعویض کابینت است؟

خیر، برای بازسازی ارزان و مقرون به صرفه می‌توانید به جای تعویض کل کابینت، دسته‌های کابینت و همچنین روکش‌های آن را تغییر دهید.

فضای پرت آشپزخانه را چگونه می‌توان دکور کرد؟

فضای پرت آشپزخانه را می‌توانید با یک کافی بار یا قفسه‌های زیبا تزئین کنید. در این حالت آشپزخانه قدیمی شما به یک آشپزخانه مدرن تبدیل خواهد شد.

آیا تغییر نورپردازی در بازسازی آشپزخانه نقش مهمی دارد؟

بله؛ با نصب لوستر و تغییر نورپردازی می‌توانید سبک مدرنی در آشپزخانه ایجاد کنید.

آیا برای بازسازی آشپزخانه قدیمی نیاز به صرف هزینه زیاد است؟

خیر؛ شما با چند ایده جالب و منحصر به فرد تنها با صرف هزینه کم می‌توانید آشپزخانه قدیمی را تغییر دهید.

به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *