کاغذ دیواری برای سبک بوهو

سبک بوهو مدت زمانی است که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. به سراغ شبکه‌های اجتماعی که می‌رویم تصاویر زیادی از این سبک می‌بینیم، در واقع بوهو یک سبک و یا استایلی جدید نیست. بوهو یا بوهمین یک فرهنگ کهن است که سبک دکوراسیون و چیدمان منزل شما را نیز دربر‌می‌گیرد. ما به شما کمک می‌کنیم تا ماهرانه به سراغ این سبک بروید و با انتخاب کاغذ دیواری برای سبک بوهو فضای خود را تحسین‌برانگیز کنید.

انتخاب کاغذ دیواری برای سبک بوهو
کاغذ دیواری و الگو‌های الهام گرفته از طبیعت سبک بوهو‌ی شما را تکمیل می‌کند

کاغذ دیواری سبک بوهو را بهتر بشناسید

بوهو در اروپا لقب کسانی است که سبک زندگی آنها بسیار متفاوت است. افرادی که عاشق دنیای هنر، موسیقی و ادبیات هستند و برای ماجراجویی همواره در سفر هستند.

انتخاب سبک بوهو یک انتخاب عجیب است، این سبک جذابیت را در کنار سادگی به شما هدیه می‌دهد.

شاید انتخاب مبلمان حصیری برای خیلی‌ها جالب نباشد اما سبک بوهو به شما شهامت انتخاب این مبلمان را می‌دهد. به شما می‌گوید حالا اگر همین مبلمان ساده با کوسن‌های متفاوتی پوشانده شود چه اعجازی در چیدمان شما دیده می‌شود که اتفاقا نیازی به هزینه‌های سنگین هم ندارد.

ساده‌تر بگوییم اگر به دنبال انتخاب‌های جسورانه هستید، بوهو سبک شما خواهد بود. شاید بهتر است جسورانه بودن این سبک‌ را بیشتر توضیح دهیم، بوهو شما را تشویق می‌کند تا انتخاب‌های تصادفی داشته باشید، با رنگ‌‌ها بازی کنید و قانون و قوانین خیلی از سبک‌ها را تکرار نکنید. در واقع بوهو شما را از سرسختی‌های دنیا دور می‌کند. انتخاب کاغذ دیواری برای سبک بوهو نیز تفاوت‌های خاص خود را دارد.

انتخاب کاغذ دیواری برای سبک بوهو
ترکیب کاغذ دیواری گلدار با رنگ آبی روشن و کوسن‌های فراوان از ویژگی‌های پر رنگ سبک بوهو است.

چیدمان دکوراسیون به سبک بوهو

ما تمامی موارد مرتبط با انتخاب‌های تصادفی این سبک را ذکر کردیم، اما نباید فراموش کرد که این سبک قوانین مخصوص به خود را نیز دارد. بخشی از سبک زندگی عشایر می‌تواند یکی از الگوهای برتر چیدمان این سبک باشد. استفاده از اکسسوری‌های قدیمی، قالیچه‌های دستبافت، مبلمان‌های چوبی یا حصیری، سبد‌های چوبی، بالش‌های گلیمی و بطور کلی، چیدمانی ساده و الهام گرفته از دل طبیعت، ویژگی آشکار این سبک بازیگوش است. انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای سبک بوهو نیز از این قائده مستثنی نیست و باید با اصول این سبک هماهنگی داشته باشد.

انتخاب کاغذ دیواری برای سبک بوهو
اگر در این سبک می‌خواهید به سراغ طرح‌های شلوغ برای کاغذ دیواری بروید‌ بهتر است فقط یک دیوار را شلوغ کنید.

از چه رنگ‌هایی برای کاغذ دیواری سبک بوهو استفاده کنیم؟

اگر تمایل دارید جسارت خود را در سبک بوهو افزایش دهید، به رنگ‌های پیشنهادی ما توجه ویژه‌ای داشته باشید.

رنگ‌هایی همانند: بنفش آمیتیست، قرمز یاقوتی و سبز زمردی، در این سبک بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند.

برای پوشش دیوار‌ها نیز به سراغ رنگ‌های جسورانه‌ای مانند: نارنجی یا آبی روشن بروید.

انتخاب کاغذ دیواری برای سبک بوهو
رنگ نارنجی و طرح‌هایی که نمایانگر طبیعت هستند در این سبک بسیار دیده می‌شوند.

انتخاب کاغذ دیواری بوهو مناسب برای این سبک

حالا که قرار است به سراغ این سبک بروید، تمام مراحل را به درستی پیش ببرید. انتخاب کاغذ دیواری یک اقدام شایسته برای این سبک است.

اما ما به شما طرح‌های خاصی از دل طبیعت را پیشنهاد می‌دهیم. طرح شاخ و برگ برای دیوار شاخص شما، دقیقا همان جسارتی است که این سبک لازم دارد. البته طرح‌های پست مدرن نیز در این سبک جایگاه خاصی دارند چرا که طراحی آنها ریشه در باور‌ها و فرهنگ‌های متفاوتی دارد و نمایشی از سبک‌های هنری و ادبی نیز می‌باشد. با این حال اگر به طراحی‌‌های ساده‌تری برای انتخاب کاغذ دیواری علاقمند هستید، نگران نباشید! این سبک مخالفتی با دیوار‌های ساده ندارد. طرح‌های پتینه‌کاری نیز برای پوشش دیوار‌ها در این سبک گزینه‌ی مناسبی هستند. ما به عنوان پیشنهاد برتر به شما می‌گوییم از طرح‌های گل‌دار یا شاخ و برگ برای دیوار شاخص بهتر است استفاده کنید تا روح طبیعت را به سبک خود هدیه دهید.

انتخاب کاغذ دیواری برای سبک بوهو
کاغذ دیواری‌های پست مدرن یرای سبک بوهو بسیار جذاب هستند
به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *