کاغذ دیواری فضای غذاخوری

انتخاب کاغذ دیواری فضای غذاخوری یکی از جذاب‌ترین بخش‌های انتخاب کاغذ دیواری است. فضای ناهارخوری، چه به صورت اتاقی مجزا باشد و چه بخشی از سالن پذیرایی را به خود اختصاص دهد، با یک چیز شناخته می‌شود: میز و صندلی ناهارخوری. در واقع وقتی ما به دکوراسیون فضای ناهارخوری فکر می‌کنیم، معمولا به نوع، سبک و ابعاد میز و صندلی ناهارخوری فکر می‌کنیم، نه چیز دیگر.

کاغذ دیواری مشکی
ایجاد فضایی دلنشین برای صرف غذا با بکار بردن کاغذ دیواری هماهنگ

هرچند این مساله چیز عجیبی نیست و فضای ناهارخوری بدون میز و صندلی ناهارخوری دیگر اتاق ناهارخوری نیست، اما برای داشتن یک دکوراسیون عالی و حرفه‌ای در فضای ناهارخوری باید به بخش‌های دیگر نیز توجه کنیم. پس‌زمینه در دکوراسیون یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر حس فضا است. اتاق غذاخوری هم از این قاعده مستثنی نیست. درست است که در اتاق غذاخوری، تمرکز روی میز، صندلی و تزیینات آن است، اما انتخاب یک پس‌زمینه مناسب برای این فضا، بی‌آنکه بدانیم تاثیر شگرفی بر حس و حال فضا دارد. کاغذ دیواری یکی از دیوارپوش‌های پرطرفداری است که به دلیل تنوع بی‌نظیر طرح و رنگ یک انتخاب عالی برای ایجاد تغییر در فضای غذاخوری به‌حساب می‌آید.

کاغذ دیواری فضای غذا خوری
تغییر چشمگیر در فضای غذاخوری با اجرای کاغذ دیواری

کاغذ دیواری فضای غذاخوری با رنگ خنثی

رنگ‌های خنثی همیشه یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ها برای دیوار به‌حساب می‌آیند. هر سبک و رنگ و چیدمانی با دیوارهایی به رنگ‌های خنثی به راحتی هماهنگ می‌شوند. رنگ‌های خنثی شاید کمی‌ خسته‌کننده به نظر برسند اما اگر به درستی در کنار سایر المان‌های فضا قرار بگیرند، فضایی دنج و آرامش‌بخش را ایجاد می‌کنند.

کاغذ دیواری طرح روزنامه
ترکیب وسایل چوبی با رنگ‌های خنثی هم تم رنگی زیبایی دارد و هم از گرمای فضا نمی‌کاهد

اگر خیلی اهل ریسک و هیجان نیستید یا به دنبال ایجاد فضایی رسمی‌ در قسمت ناهارخوری منزل هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از کاغذ دیواری غذاخوری با تم رنگ‌های خنثی است. تنالیته مشکی و خاکستری‌های سرد فضا را جدی و رسمی‌ نشان می‌دهد در حالی که تنالیته رنگ‌های خنثی و خاکستری‌های گرم فضا را کمی‌ صمیمی‌تر و خودمانی‌تر نشان می‌دهد. می‌توانید از تنالیته رنگ‌های خنثی مبلمان و سایر المان‌های فضا نیز استفاده کنید. یا تنها به کاغذ دیواری بسنده کرده و کمی‌ رنگ به باقی فضا اضافه کنید.

کاغذ دیواری فضای غذاخوری
استفاده از کاغذ دیواری گلدار در فضای رنگی

کاغذ دیواری فضای غذاخوری با رنگ کرم و طلایی

عموما ما به دنبال ایجاد فضایی آرامش بخش در ناهارخوری هستیم. دوست داریم در آرامش و به دور از هیجان‌ها و شلوغی‌های روزانه وعده غذایی خود را میل کنیم. همین باعث شده این تصور بوجود بیاید که استفاده از کاغذ دیواری با طرح‌های شلوغ باعث بر هم خوردن این آرامش می‌شود. در حالی که این‌طور نیست. اگر کاغذ دیواری فضای غذاخوری را درست انتخاب کنید، نه تنها طرح و شلوغی آن باعث از بین رفتن آرامش فضا نمی‌شود، بلکه با ایجاد هماهنگی و ‌هارمونی بین عناصر فضا، این آرامش بیشتر نیز خواهد شد.

پوستر دیواری
استفاده کاربردی از پوستر دیواری در فضای غذاخوری

طرح و رنگ کاغذ دیواری به فضا کارکتر داده و باعث می‌شود میز و صندلی بهتر و زیباتر به نظر برسد. تکرار ترکیب رنگی کرم طلایی باعث می‌شود فضا یکپارچه و هماهنگ به نظر برسد که این به افزایش آرامش‌ فضا کمک می‌کند.

کاغذ دیواری طرح چوب
اجرای هوشمندانه کاغذ دیواری طرح چوب روی قسمتی از دیوار

کاغذ دیواری سیاه و سفید

یکی دیگر از روش‌های استفاده صحیح از یک کاغذ دیواری با طرح‌ شلوغ و تبدیل آن به یک‌ عنصر تاثیرگذار در فضا این است. که هوشمندانه انتخاب کنید چطور و کجا از کاغذ دیواری استفاده کنیم. انتخاب پالت رنگی سیاه و سفید در کنار طرحی شلوغ و پر از منحنی، فضایی خلاقانه ایجاد می‌کند. فضایی که در عین شلوغی باعث ایجاد آشفتگی بصری نمی‌شود.

کاغذ دیواری سیاه سفید
اجرای کاغذ دیواری سفید مشکی برای جلوگیری از افزایش رنگ سفید در دکوراسیون

کاغذ دیواری طرح عقیق

عقیق سنگی گران‌بها با فرم‌هایی خیره‌کننده است. فرم‌های زیبایی که نمونه‌های چاپ شده آن را روی کاغذ دیواری‌ها مشاهده می‌کنیم و انتخابی بسیار مناسب برای فضای ناهارخوری هستند.

کاغذ دیواری سنگی
ایده بکارگیری طرح سنگ برای چیدمانی خاص و متفاوت

کاغذ دیواری بنفش

مدل کاغذ دیواری بنفش در فضایی با مبلمان و دکوراسیونی‌ کرم نه‌ تنها باعث شلوغی فضا نمی‌شود، بلکه به حس‌ شادی و سرزندگی فضا نیز اضافه‌ می‌کند. این مدل کاغذ دیواری دکوراسیون بسیار شیک را می‌سازد.

کاغذ دیواری بنفش
دکوراسیون به کمک کاغذ دیواری بنفش آرامش و زیبایی را به فضا می‌افزاید

کاغذ دیواری با فرم‌های هندسی

یکی از بهترین گزینه‌های کاغذ دیواری برای هر فضایی در منزل، از جمله کاغذ دیواری فضای ناهارخوری، کاغذ دیواری با طرح‌های هندسی است. حالت هیپنوتیزم واری که این فرم‌های هندسی تکرار شونده ایجاد می‌کنند باعث می‌شود چشم با دیدن آنها کمی‌ استراحت کند. چه فرم‌های‌ هندسی با رنگ‌های‌ خنثی باشند و چه با رنگ‌های‌ شاد و شلوغ، بدلیل تکرار فرم در فضا به‌ هماهنگی رنگ‌های سایر عناصر و مبلمان‌ فضا کمک می‌کنند.

کاغذ دیواری طلایی
زیبایی دو چندان فضای غذاخوری با ترکیب رنگ طلایی، آبی و کرم

کاغذ دیواری گل‌دار

یک دیوار شاخص با کاغذ دیواری طرح گل دار کافی است تا حال‌و‌هوای فضای ناهار خوری شما را به کلی عوض کند. کاغذ دیواری گل‌دار همه آنچه از طرح و رنگ نیاز دارید را به فضای شما اضافه می‌کند و به شما کمک می‌کند تا فضای صمیمی‌ برای سالن غذاخوری ایجاد کنید.

 

 

Dining space wallpaper
می‌توانید برای شادتر کردن فضا کاغذ دیواری‌های گلدار را بکار بگیرید

کاغذ دیواری آبی تیره و طلایی

کاغذدیواری‌های با طرح‌های تکرار شونده یک الگوی ساده برای ایجاد عمق در فضا هستند. اما به این معنی نیست که اگر رنگ به آنها اضافه کنیم این تاثیر را از دست می‌دهد. آبی تیره کمی‌ حال و هوای لوکس را به فضای شما اضافه می‌کند. به همین دلیل ترکیب آن با طلایی زیبایی فضای ناهارخوری شما را تکمیل می‌کند.

کاغذ دیواری فضای غذاخوری
با استفاده از کاغذ دیواری حس اصالت را در فضا القا کنید

کاغذ دیواری آبی روشن و سفید

کاغذ دیواری با طرح آبی روشن و سفید، تا حدی حال و هوای فضای ناهارخوری شما را کلاسیک می‌کند. این کاغذ دیواری در ترکیب با فرش ایرانی و به طور کلی دکوراسیون شرقی، یک ترکیب چشم‌نواز و ایده‌آل است. این طرح و رنگ به دلیل روشن بودن با رنگ‌های مختلف به سادگی هماهنگ می‌شود. و به شما این اجازه را می‌دهد که رنگ‌های متنوعی را در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. آبی روشن در ترکیب با سفید در عین کلاسیک بودن، فضای شما را دنج و صمیمی‌ نشان می‌دهد و این مساله دست شما را در انتخاب سبک دکوراسیون برای میز و صندلی و سایر عناصر باز می‌گذارد.

Dining space wallpaper
ترکیب رنگ عالی نقره‌ای و آبی در دکوراسیون فضای غذاخوری

کاغذ دیواری قهوه‌ای و سفید برای فضای غذاخوری

قهوه‌ای یکی از رنگ‌های پر‌طرفدار در انتخاب میز و صندلی ناهارخوری است. رنگی که با هوشمندی می‌توان از آن برای دیوارها نیز استفاده کرد. انتخاب کاغذ دیواری با طرحی که از قهوه‌ای‌ تیره و سفید تشکیل شده‌ باشد، به‌ سادگی با میز و صندلی‌ چوبی یا رنگ‌ چوب شما هماهنگ می‌شود. در عین حال باعث می‌شود فضای ناهارخوری کلاسیک و رسمی‌ باشد. مراقب باشید از این رنگ به مقدار خیلی‌ زیاد در فضا استفاده نکنید. چون تیرگی بیش از حد آن ممکن است باعث تاریک شدن فضای شما شود.

Dining space wallpaper
دکوراسیون مینیمال با اجرای کاغذ دیواری گلدار
به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *