دیزاین گل‌های آپارتمانی

گل‌های آپارتمانی یکی از جذاب‌ترین عناصر تزیینی در خانه‌ها شناخته می‌شوند؛ گل‌های آپارتمانی نه تنها المان‌های دکوراتیو جذابی در دکوراسیون داخلی‌اند، بلکه زیبایی بصری فضای داخلی خانه را افزایش داده و بهبود می‌بخشند. دیزاین گل‌های آپارتمانی با استفاده از روش‌هایی جذاب و متفاوت، می‌تواند تعادل ظاهری، بافت و شخصیت را به هر فضایی اضافه کند. در این مقاله از اکستریم والز به معرفی چند ایده‌ی شیک و جذاب برای تزیین و دیزاین گل‌های آپارتمانی به روش اروپایی پرداخته و تصاویر خاص و متفاوتی از این ایده‌ها را مشاهده می‌کنیم.

متفاوت‌ترین ایده‌های دیزاین گل‌های آپارتمانی به روش اروپایی

گنجاندن گل‌های آپارتمانی در طراحی داخلی، علاوه بر جذابیت‌ ظاهری آپارتمان شما مزیت‌های دیگری نیز دارد. از نظر روانشناسی بالینی ثابت شده است که وجود گیاهان آپارتمانی سبز، آرامش و راحتی را در خانه‌ برای شما به ارمغان می‌آورد که این امر موجب بهبود خلق و خو و کاهش استرس و اضطراب افراد خانه خواهد شد. همچنین گیاهان و گل‌های آپارتمانی کیفیت هوای خانه را بهبود بخشیده و با افزودن اکسیژن به آن ، هوای خانه‌تان را تصفیه می‌کنند.

دیزاین گل‌های آپارتمانی

·       گلدان‌های دکوراتیو را از سقف آویزان کنید

یکی از روش‌های جذاب و متفاوت در خانه‌های اروپایی، آویزان کردن گلدان‌های گل از سقف خانه است. شما همچنین می‌توانید چراغ‌ها و لامپ‌های خانه را با لوسترهای سبز گیاهان آویزی روشن کنید. با آویزان کردن گلدان‌های آپارتمانی سبز از سقف، می‌توانید تنوع و پویایی بیشتری را به فضا ببخشید.

دیزاین گل‌های آپارتمانی

دیزاین گل‌های آپارتمانی

·       یک دیوار سبز در اتاق نشیمن بسازید

یکی از شیک‌ترین روش‌های تزین خانه با استفاده از گل‌های آپارتمانی، ایجاد یک دیوار شاخص سرسبز در اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی است. برای ایجاد این دیوار سبز و آرامش‌بخش در خانه، کافی است به تعداد دلخواه چند شلف‌ و قفسه‌‌ی دیواری را به دیوار نصب کرده و گلدان‌های گل را روی این قفسه‌ها چیدمان کنید.

دیزاین گل‌های آپارتمانی

دیزاین گل‌های آپارتمانی

·       یک کنج سرسبز برای خودتان در خانه ایجاد کنید

یک کنج دلنشین و سرسبز همان چیزی است که همه ما در خانه‌مان به آن احتیاج داریم، تا ساعاتی را به استراحت و نوشیدن چای و مطالعه کتاب مورد علاقه‌مان در آن بگذرانیم. برای ایجاد یک کنج سرسبز در خانه، کافی است قسمتی از فضای سالن پذیرایی یا اتاق نشیمن را که خالی از وسایل است، با قرار دادن یک کتابخانه مینیمال و کوچک یا یک میز قهوه خوری پر کرده و دور تا دور این فضا و طبقات کتاب را با گلدان‌های آپارتمانی چیدمان کنید.

دیزاین گل‌های آپارتمانی

دیزاین گل‌های آپارتمانی

·       در راه پله یا ورودی خانه یک مسیر سبز بسازید

ایجاد یک مسیر سبز در ورودی خانه می‌تواند احساس کلی خانه شما را تغییر داده و به طرز شگفت انگیزی ظاهر آن را بهبود بخشد. شما همچنین می‌توانید فضای بی روح راه پله‌های خانه‌تان را با چیدمان گلدان‌های سبز رنگارنگ، سرزنده و پرنشاط جلوه دهید.

دیزاین گل‌های آپارتمانی

دیزاین گل‌های آپارتمانی

·       از سبدهای گل برای تزیین میزهای خانه استفاده کنید

استفاده از سبدهای حصیری پر شده از گل‌های رنگارنگ و سبز آپارتمانی، یکی از روش‌های شیک و جذاب برای دیزاین گل‌های آپارتمانی در خانه است. شما می‌توانید با قرار دادن سبدهای گل روی میزهای خانه، زیبایی و طراوت بی نظیری را به فضا بخشیده و خانه‌تان را به شکلی منحصر به فرد و دلپذیر تزیین کنید. همچنین با انتخاب سبدهایی در طرح و رنگ‌بندی‌های متنوع، می‌توانید لمسی از دکوراسیون شیک اروپایی را به خانه‌تان آورده و فضا را زنده و پویا جلوه دهید.

دیزاین گل‌های آپارتمانی

دیزاین گل‌های آپارتمانی

·       دیزاین آینه با استفاده از برگ‌های آویزان گل‌های آپارتمانی

از دیگر ایده‌های جالب برای زیبایی بخشیدن به فضاهایی همچون اتاق خواب، دیزاین آینه با استفاده از برگ‌های آویزانی مانند پیتوس است. گیاه پیتوس یکی از جذاب‌ترین گیاهان آپارتمانی است که حس و حال مثبتی را در فضای خانه‌تان جاری می‌سازد.

دیزاین گل‌های آپارتمانی

دیزاین گل‌های آپارتمانی

به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *