نورپردازی پاسیو

پاسیو می‌تواند بهترین مکان برای استراحت، گپ‌وگفت خانوادگی و همچنین مطالعه و کار باشد. به همین منظور نورپردازی پاسیو بسیار مهم و حائز اهمیت است. تنظیم نور در پاسیو سبب بهتر شدن دکوراسیون داخلی پاسیو می‌شود. منظور از نورپردازی مناسب پاسیو، آویزان کردن یک لامپ نیست. در ادامه قصد داریم ایده‌های نورپردازی جدید پاسیو را با شما به اشتراک بگذاریم.

استفاده از لامپ‌‌ها ال ای دی و خورشیدی

 

استفاده از لامپ‌‌ها ال ای دی و خورشیدی؛ لامپ‌های کم مصرف اما پرنور

لامپ‌های ال ای دی مصرف انرژی کمی دارند. به همین منظور بسیار کاربردی و کارآمد هستند. بنابراین شما برای نورپردازی پاسیو خود می‌توانید از این لامپ‌ها بهره بگیرید. لامپ‌های ال ای دی تنوع رنگی بالایی دارند و شما با توجه به سبک و مدل کاغذ دیواری یا رنگ پاسیو می‌توانید از آنها استفاده کنید.

برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب پاسیو می‌توانید به وبسایت کاغذ دیواری اکستریم والز مراجعه کنید. جهت بزرگ به نظر رسیدن فضای داخلی پاسیو می‌توانید از رنگ‌ها و طرح‌های روشن و خاص الهام بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

reactor call to action banner
reactor call to action banner-mob

یکی از مقرون‌ به صرفه‌ترین لامپ‌ها که دوستدار طبیعت نیز است، لامپ‌های خورشیدی نام دارند. لامپ‌های خورشیدی انرژی خود را مستقیما از نور خورشید دریافت می‌کنند. به همین منظور از لامپ‌های خورشیدی معمولا جهت نورپردازی دکوراتیو استفاده می‌کنند. لامپ‌های خورشیدی را می‌توان در چند نقطه از پاسیو نصب کرد و در شب از انرژی و نور آن بهره گرفت.

نورپردازی نرده‌ها

 

نورپردازی نرده‌ها؛ ایده‌ای نوین و زیبا

نورپردازی نرده‌ها یک ایده فوق‌العاده است. با نورپردازی نرده‌ها می‌توانید دکوراسیون داخلی پاسیو را به شدت جذاب و زیباتر کنید. اگر در فضای پاسیو نرده وجود دارد حتما بین آنها را با یک آیتم مناسب مانند ریسه‌های نوری تزئین کنید. نصب ریسه برقی روی نرده علاوه بر روشن کردن فضا، سبب زیباتر شدن محیط و فضای پاسیو نیز می‌شود.

آبنماها را نورانی کنید

 

آبنماها را نورانی کنید؛ جالب‌ترین دکور در فضای پاسیو

شما برای دکوراسیون داخلی پاسیو و همچنین شنیدن صدای دلنواز آب می‌توانید در کنار یا وسط پاسیو یک آبنما کوچک بسازید. نورپردازی آبنما می‌تواند ایده فوق‌العاده خاص و جذابی باشد. برای این منظور از یک طراح کمک بگیرید.

  آشنایی با سبک‌ های دکوراسیون داخلی؛ به همراه عکس و ویژگی هر سبک

زیر حوض یا آبنمای دیواری نورهای کوچک یا بزرگی کار می‌شود که علاوه بر نورانی کردن فضا، به زیبایی و جذابیت پاسیو کمک می‌کند.

آباژور

 

آباژور؛ دکوراسیون لوکس پاسیو

یکی از آیتم‌هایی که شما برای نورپردازی پاسیو می‌توانید از آن بهره بگیرید، استفاده از آباژور است. آباژور سبب نور بخشیدن به فضای پاسیو شده و دکوراسیون داخلی و فضای پاسیو را خاص و لوکس می‌کند.

بنابراین در این حالت می‌توانید یک مبل و میز را در کنار آباژور قرار دهید و با دوست یا مهمان عزیزتان در این فضای دنج قهوه یا چای نوش جان کنید و گپ بزنید.

چراغ‌های آویز

 

چراغ‌های آویز؛ نورپردازی مدرن فضای پاسیو

بسیاری تصور می‌کنند که چراغ‌های آویز تنها برای فضای مدرن خانه کاربرد دارد. اما در واقع اینگونه نیست. شما از چراغ‌های آویز بسیار زیبا می‌توانید در فضای بیرونی یا پاسیو نیز استفاده کنید. بهره از چراغ‌های آویز فضای پاسیو را مدرن و آرامبخش‌تر می‌کند.

توجه داشته باشید که برای نصب چراغ‌های آویز نیاز به سیم‌کشی دارید. بنابراین بهتر است قبل از نصب چراغ آویزها از یک برقکار جهت سیم‌کشی کمک دریافت کنید.

شمع؛ فضای آرامشبخش و عاشقانه در سکوت پاسیو

 

شمع؛ فضای آرامشبخش و عاشقانه در سکوت پاسیو

اگر شما هم علاقه‌ای به نور زیاد و مستقیم ندارید و دوست دارید فضایی عاشقانه و عارفانه در پاسیو داشته باشید، برای نورپردازی پاسیو می‌توانید از شمع‌های زیبا استفاده کنید.

دورتادور فضای پاسیو و روی میزها را شمع بچینید و آنها در شب روشن کنید. حال خودتان را به یک قهوه و کمی مطالعه عمیق دعوت کنید.

نورپردازی نقطه‌ای پاسیو

 

نورپردازی نقطه‌ای پاسیو؛ مدرن و ساده

با بهره از لامپ‌های کوچک در اطراف باغچه یا روی زمین و دیوار می‌توانید نورپردازی نقطه‌ای انجام دهید. این لامپ‌ها را می‌توانید روی سکو یا سطح زمین کار کنید. نورپدازی نقطه‌ای به تمرکز دید در نقاط خاص از پاسیو کمک کرده و می‌توانند بسیار جذاب باشند.

  تفاوت‌ سبک مدرن و مینیمال در دکوراسیون داخلی

فانوس‌های تزئینی

 

فانوس‌های تزئینی؛ آیتمی مناسب در دکوراسیون داخلی پاسیو

در بازار فانوس‌های تزئینی بسیار زیبا و متنوعی وجود دارد که شما با بهره از آنها می‌توانید فضای داخلی پاسیو را زیبا و نورپردازی کنید.

فانوس‌ها ابعاد و جنس‌های مختلفی دارند. بنابراین با توجه به بزرگی و کوچک بودن فضای داخلی پاسیو می‌توانید چند تا از آنها را انتخاب و خریداری کنید.

روی گیاهان ریسه برقی بکشید

 

روی گیاهان ریسه برقی بکشید؛ نورپردازی پاسیو

 ریسه‌های کوچک روی گیاهان و درختان داخلی پاسیو ایده فوق‌العاده جذابی برای نورپردازی پاسیو است. بنابراین اگر به دنبال یک ایده متمایز و خاص برای نورپردازی هستید، روی درختان و گیاهان را ریسه بکشید یا از لامپ‌های کوچک استفاده کنید.

گلدان‌های نورانی

 

گلدان‌های نورانی؛ ایده جالب جهت نورپردازی پاسیو

برخی از گلدان‌ها وجود دارند که از خود نور ساتع می‌کنند. گلدان‌های نورانی ایده مناسبی برای نورپردازی پاسیو است. وجود گلدان در دکوراسیون داخلی پاسیو در سبک‌های مختلف، بسیار رایج است. پس در هر سبک و طرحی می‌توانید از گلدان‌های نورانی برای نورپزدازی پاسیو استفاده کنید.

نورپردازی خطی

 

نورپردازی خطی؛ نورپردازی دورتادور فضای پاسیو

به جای نورپردازی نقطه‌ای می‌توانید از نورپردازی ممتد و خطی استفاده کنید. شما از لامپ‌های خطی (شلنگ‌های نوری) می‌توانید کناره‌های مسیر و لبه‌ها داخلی زمین بهره بگیرید. اگر زمین پاسیو را با سنگ‌ریزه تزئین کردید، نورپردازی خطی بهترین انتخاب برای دکوراسیون و نورپردازی پاسیو است.

لوسترهای مینیمال

 

لوسترهای مینیمال؛ طراحی مدرن و ساده پاسیو

لوسترهای مینیمالیستی بهترین انتخاب برای طراحی دکوراسیون داخلی پاسیو است. از لوسترهای مینیمال برای افزایش روشنایی و حس گرمی در پاسیو استفاده می‌کنند. لوسترهای مینیمال انواع و اقسام مختلفی دارند. برخی از آنها به شکل آویز و برخی به دیوار نصب می‌شوند.

  آشنایی با سبک مدرن در دکوراسیون داخلی، ویژگی های سبک مدرن در معماری داخلی!

نورپردازی پاسیو و انتخاب و خرید کاغذ دیواری

 

نورپردازی پاسیو و انتخاب و خرید کاغذ دیواری مناسب را با اکستریم والز تجربه کنید؛ قبل از خرید مشاوره بگیرید!

همانطور که در این مطلب مطالعه کردید، توجه به نورپردازی پاسیو بسیار مهم است. چرا که نورپردازی علاوه زیباتر کردن دکوراسیون داخلی پاسیو سبب روشنایی و افزایش تمرکز برای مطالعه نیز می‌شود.

سعی کنید از آیتم‌های نورپردازی مناسب با فضا و رنگ و کاغذ دیواری پاسیو استفاده کنید. چرا که در این حالت فضای پاسیو هارمونی بیشتری خواهد داشت. اما شاید بپرسید چه نوع کاغذ دیواری مناسب با فضا و روشن شدن بیشتر فضای پاسیو است؟ برای این منظور می‌توانید آلبوم کامل اکستریم والز را مشاهده کنید.

به منظور تهیه کاغذ دیواری‌های اکستریم والز ابتدا آلبوم های اسکتریم والز را از طریق سایت مشاهده و کد رنگی مورد نظر خود را یادداشت کنید. سپس به نزدیک‌ترین فروشگاه محل زندگی خود مراجعه نمایید. در صورت نیاز به مشاوره یا کسب مجوز نمایندگی از برند، می‌توانید از طریق شماره تماس 02192001955 با کارشناسان اکستریم والز ارتباط بگیرید.

سوالات متداول

 

سوالات متداول

بهترین آیتم برای نورپردازی کف چیست؟

برای نورپردازی زمین می‌توانید از لامپ‌های نقطه‌ای یا خطی بهره بگیرید.

آیا از شمع برای روشنایی و نورپردازی پاسیو می‌توان بهره گرفت؟

بله. شمع فضا را عارفانه‌تر و عاشقانه‌تر می‌کند و حس بهتری را به شما القا می‌کند.

چه آیتم‌هایی برای نورپردازی مدرن پاسیو مناسب است؟

استفاده از لوسترهای مینیمال آویز یا دیواری و همچنین بهره از لامپ‌های آویزان.

 آیا از آباژور می‌توان به عنوان یک منبع نور در پاسیو استفاده کرد؟

بله، آباژور سبب زیباتر شدن فضای داخلی پاسیو شده و نور بسیار زیبایی را به فضا می‌دهد.

به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *