کاغذ دیواری پذیرایی

طراحی دکوراسیون فضای پذیرایی یکی از قسمت‌های مهم طراحی داخلی خانه محسوب می‌شود، و انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی یا اتاق نشیمن شاید مهم‌ترین انتخاب در این حیطه باشد، خصوصا در خانه های ما ایرانیان که اوج درخشش چیدمان در قسمت پذیرایی خودنمایی می کند این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند، از طرفی یکی از مهمترین دیوارهای هر خانه ای دیوار شاخص پذیرایی است که این مهم از آنجاست که نشیمن منزل شما معمولاً بیش از فضاهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین اگر می خواهید دیوارهای سالن پذیرایی خود را با کاغذ دیواری آراسته کنید، این مطلب را دنبال کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ویدئو کاغذ دیواری پذیرایی

از نظر کارشناسان و متخصصان، طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن باید به شکل هوشمندانه‌ای انجام شود تا محیط خانه را خسته‌کننده و یکنواخت نکند. اگرچه انتخاب زیباترین دکوراسیون پذیرایی قطعا وابسته به سلیقه صاحب‌خانه است، اما بهتر است که طراحی دکوراسیون پذیرایی ساده و شیک باشد. در نظر داشته باشید که یکی از مهمترین دیوارهای هر خانه ای دیوار شاخص سالن پذیرایی است که خوشبختانه زیباترین کاغذ دیواری ها هم برای این قسمت از خانه طراحی شده است که این موضوع دست شما را در انتخاب کاملا باز می گذارد.

کاغذدیواری راکتور مخصوص سالن پذیرایی
طرح های منحصربه فرد کاغذدیواری راکتور، مخصوص سالن پذیرایی و اتاق نشیمن

کاغذ دیواری سالن پذیرایی

نشیمن باید چیدمانی مناسب، شیک و در عین حال چشم‌نواز داشته باشد، فضای پذیرایی و نشیمن، در نقطه توجه همه افراد قرار دارد و اگر منزل یا خانه شما دارای مقیاس کوچکتری باشد، این توجه بیشتر هم می‌شود.

انتخاب درست کاغذ دیواری پذیرایی، بسیار حائز اهمیت است چراکه سهم عمده‌ای در تغییر دکوراسیون داخلی دارد. کاغذ دیواری، چه دارای یک طرح چشمگیر و پیچیده یا دارای یک سبک و بافت ساده باشد، می‌تواند به هر فضایی روح تازه بدهد.

کاغذ دیواری پذیرایی
کاغذ دیواری طرح گلدار کد 7041 از آلبوم پولوتونیوم

موارد اصلی و مهم در طراحی دکوراسیون فضای پذیرایی

افرادی که متخصص دکوراسیون داخلی هستند برای طراحی دکوراسیون فضای پذیرایی و نشیمن به موارد مهمی‌ اشاره کرده‌اند. رعایت این موارد به شما کمک می‌کند، خانه‌ای منظم، شیک و زیباتر داشته باشید. در ادامه به این نکات مهم می‌پردازیم.

طراحی نشیمن
کاغذ دیواری طرح نقش و نگار کد 7148 از آلبوم پلوتونیوم

ست مبلمان، پرده و فرش با کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذدیواری با تنوع بالایی که از طرح و رنگ‌های مختلف برخوردار است، قابلیت ست شدن با هر دکوراسیونی را دارد. مهم‌ترین نکاتی که در ست مبلمان، پرده و فرش با کاغذدیواری پذیرایی حائز اهمیت است؛ استفاده از طرح‌های ساده‌ی کاغذدیواری در کنار مبلمان، پرده و فرش با طرح‌های شلوغ است. همچنین کاغذدیواری‌هایی با طرح‌های شلوغ در کنار پرده، مبلمان و فرش ساده‌تر با ایجاد تناسب از شلوغی بیش از حد فضا جلوگیری می‌کند و فضایی لوکس و دلنشین در سالن پذیرایی ایجاد می‌شود.

ست کاغذدیواری با مبلمان
کاغذدیواری ساده و پتینه، از طرح‌های پرفروش در بازار است.

چیدمان فضای داخلی به سبک آن نیز بستگی دارد. اگر سبک منزل شما مدرن است، بهتر است از کاغذ دیواری با طرح‌های مدرن و رنگ‌های خنثی و مبلمان فلزی همچون چستر و شزلون و پرده پانچ‌دار ساده استفاده شود. فراموش نکنید در دکوراسیون مدرن و مینیمالیست، از اکسسوری و بذلیجات کمتر و سیلور استفاده نمایید. و اما اگر شما طرفدار سبک کلاسیک و لاکچری هستید، در کنار مبلمان چوبی تاج‌دار، استفاده از پرده‌های چند لایه ست با زمینه کاغذ دیواری لوکس شما، فضا را به شدت مجلل و شیک خواهد کرد.

ست کاغذ دیواری پذیرایی با دکوراسیون
برای ست کاغذ دیواری با دکوراسیون، ابتدا سبک چیدمانتان را تعیین کنید.

نحوه چیدمان مبل در طراحی

طراحی دکوراسیون فضای پذیرایی قسمت‌های مختلفی را در‌بر‌می‌گیرد. مورد اول نحوه چیدمان مبل و همچنین انتخاب رنگ مبل‌ها است. برای چیدمان مبلمان در منزل و انتخاب رنگ آن‌ها به نکات زیر توجه کنید:

  • اندازه و مقیاس پذیرایی: برای دکوراسیون فضای پذیرایی، اندازه و مقیاس خانه برای قرارگیری مبل‌ها و طرح کاغذ دیواری پذیرایی، باید در نظر گرفته‌ شود. برای خانه‌هایی با مقیاس پذیرایی بزرگ‌تر، می‌توان از دو دست مبل برای محیط استفاده کرد و فضاهای خالی در پذیرایی را پوشش داد. برای خانه‌هایی با مقیاس کوچک‌تر بهتر است، ابعاد مبلمان و وسایل کوچک‌تر انتخاب شود تا خانه را بزرگتر نشان بدهد.
  • شکل و فضای کلی پذیرایی
کاغذ دیواری اکستریم والز 5122
کاغذ دیواری طرح نقش و نگار کد 7085 از آلبوم پولوتونیوم

باید توجه داشت که نحوه چیدن مبلمان و طرح کاغذ دیواری پذیرایی در طراحی دکوراسیون فضای داخلی مربع شکل با ال شکل متفاوت است. برای پذیرایی مربع شکل بهتر است که یک سمت دیوار را انتخاب کنید و تلویزیون را در کنار آن قرار دهید. سپس مبلمان را روبه‌روی تلوزیون چیدمان کنید تا بهترین استفاده از محیط پذیرایی مربع را داشته باشید.

  • رنگ مبلمان

در طراحی دکوراسیون فضای پذیرایی سلیقه شما حرف اول را می‌زند. فرقی نمی‌کند به رنگ‌های شاد علاقه دارید یا به رنگ‌های تیره. مسئله مهم استفاده از رنگ دلخواه و رنگ‌های خنثی در کنار همدیگر است. به طور مثال اگر مبل‌هایی با رنگ تند در طراحی داخلی خانه به کار برده‌اید، دیگر لوازم و وسایل خانه را با رنگ‌های خنثی استفاده کنید. استفاده از رنگ‌های خنثی و ساده منزل را شیک‌تر و به‌روزتر نشان می‌دهد.

  طراحی کاغذ دیواری
چیدمان پذیرایی
کاغذ دیواری طرح ترکیبی داماسک کد 4080 از آلبوم اورانیوم

چگونگی طراحی دیوارها در طراحی دکوراسیون

قطعا قسمت انتخاب رنگ برای دیوار حال و پذیرایی بسیار چالش‌‌برانگیز خواهدبود. سعی کنید رنگ و طرح کاغذ دیواری‌های پذیرایی را هوشمندانه و با‌وسواس انتخاب کنید. بهتر است دیوارها را با طیفی از رنگ‌های روشن و خنثی رنگ‌آمیزی کنید.

توصیه ما این است که از قدرت رنگ‌ها و تاثیر مثبت آن‌ها در چیدمان پذیرایی و دیگر قسمت‌های خانه غافل نشوید. اما سعی کنید تعدد رنگی زیادی را در طراحی دکوراسیون به کار نبرید و از آنها به صورت معتدل در خانه استفاده کنید.

کاغذ دیواری اکستریم والز 6133
کاغذ دیواری طرح نقش و نگار کد 6133 از آلبوم اتم

اگر برای یک دیوار که در پذیرایی قرار دارد از دیوارپوش‌ها، کاغذ‌دیواری‌ها و یا تابلوهایی با نقوش شلوغ و تند استفاده می‌کنید، حتما برای دیگر بخش‌های دیوار، طرح‌هایی با رنگ‌ خنثی و کاملا ساده به کار ببرید. به طور کلی علم رنگ‌شناسی و نحوه ترکیب رنگ‌ها به کمک شما می‌آیند تا خانه خود را به بهترین شکل چیدمان کنید.

 

نقش نورپردازی در طراحی فضای پذیرایی

وجود یک نورپردازی مناسب برای هر خانه‌‌ای مهم و ضروری است. نورپردازی درست می‌تواند چیدمان پذیرایی را زیباتر و چشمگیرتر نشان دهد. همچنین استفاده از منبع‌های نور متفاوت، علاوه بر زیبایی، فضایی وسیع و آرامش‌بخش را ایجاد می‌کند. استفاده از نور در شلف‌های دیواری، به کار بردن آباژور در کنار تلوزیون، توجه به لوسترها و لامپ‌ها در قسمت پذیرایی می‌تواند نشانگر یک طراحی مدرن در دکوراسیون منزل و نمایانگر زیبایی کاغذ دیواری پذیرایی باشد. البته از تاثیر نور‌های طبیعی غافل نشوید. هرگز وسایل اضافی یا بزرگ را روبه‌روی پنجره‌ها قرار ندهید و مسیر نور طبیعی در منزل را باز بگذارید.

دکوراسیون فضای پذیرایی
کاغذ دیواری طرح ترکیبی داماسک کد 5109از آلبوم هیدروژن

 

اهمیت لوازم دکوراتیو در طراحی دکوراسیون فضای پذیرایی

اینکه بخواهید در دکوراسیون پذیرایی خود از تزیینات مدرن یا لوازم سنتی استفاده کنید، کاملا به خود شما بستگی دارد. اما بدانید که گل و گلدان‌، وسایل تزیینی و ظروف شیشه‌ای و غیره می‌تواند لازمه‌ی زیبایی دکوراسیون پذیرایی و حال باشد. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از این لوازم را در حد اعتدال نگه دارید و چیدمان پذیرایی را بیش از حد شلوغ نکنید. این موضوع اهمیت بالایی در هر جای خانه دارد. پراکندگی بیش از حد وسایل و در نظر گرفتن وسایل دکوری بیش از حد در خانه، نه تنها زیبا نیست بلکه باعث آشفتگی بیشتر در خانه می‌شود.

کاغذ دیواری اکستریم والز 5119
کاغذ دیواری طرح نقش‌و‌نگار کد 7008 از آلبوم پولوتونیوم

اگر اهل هنر هستید و به تاریخ و فرهنگ خود علاقه دارید از لوازم تزئینی که قدمت و اصالت شهر شما را نشان می‌دهند، غافل نشوید. وجود این لوازم علاوه بر اینکه باعث رضایت خاطر شما می‌شود، سلیقه و اصالت شما را به تصویر می‌کشد.

همچنین اگر به طراحی دکوراسیون فضای پذیرایی به سبک مدرن علاقه دارید، پیشنهاد متخصصان این است که از ترکیب رنگ‌های خنثی بهره ببرید و چشم‌اندازی آرامش‌بخش و در عین حال جذاب برای محیط زندگی خود بسازید.

برای پذیرایی رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری

ویژگی‌های متعدد کاغذدیواری‌های نسل جدید از جمله قابلیت شستشو، دوام و کیفیت بالا، پوشاندن خطوط و خراش‌های دیوار، ماندگاری طولانی مدت در کنار نصب آسوده و بدون دردسر سبب برتری آن و ارجحیت قرار گرفتن کاغذدیواری نسبت به رنگ شده است. همچنین کاغذدیواری علاوه بر تنوع رنگی بالا دارای طرح‌های بسیاری است که پاسخگوی هر سبک و سلیقه‌ای می‌باشد و در مدت کوتاهی دیوارهای سالن پذیرایی را به بهترین شکل دیزاین می‌کند.

کاغذ دیواری یا رنگ برای پذیرایی
کاغذ دیواری، بهترین دیوارپوش در هر فضایی است.

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی

ابتدا باید میزان رسمی‌ بودن خود را تعیین کنید. آیا از فضای‌ دکوراسیون پذیرایی به صورت شخصی هم استفاده می‌کنید یا فقط برای پذیرایی از مهمانان خود از آن استفاده می‌کنید؟ آیا می‌خواهید فضای اتاق، حالتی خنثی داشته‌ باشد یا می‌خواهید از چیدمان پذیرایی خود برای به نمایش گذاشتن بهترین قسمت‌های شخصیت و سلیقه خانواده خود استفاده کنید؟

  بهترین طرح کاغذ دیواری 2023 برای خانه های کوچک

نکته بعدی که بایستی در نظر بگیرید مقدار دوام کاغذ دیواری است. آیا در خانه بچه‌ای شیطان و بازیگوش دارید یا اینکه خانه شما مرتب و ساکت است؟ کاغذ دیواری‌های وینیل قابل شستشو هستند، بنابراین اگر فکر می‌کنید که بچه‌ی شما ممکن است باعث کثیف‌شدن کاغذ دیواری خانه شما شود، بهترین گزینه انتخاب این مدل کاغذ دیواری‌هاست. برای خانه‌ای که تنها افراد بزرگسال در آن زندگی می‌کنند می‌توان با طرح‌های لاکچری یک محیط کلاسیک و مجلل ایجاد کرد.

کاغذ دیواری اکستریم والز 5118
کاغذ دیواری طرح نقش و نگار کد 7100 از آلبوم پلوتونیوم

 

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی برای فضاهای بزرگ

انتخاب کاغذ دیواری برای سالن‌های پذیرایی در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ همیشه چالش برانگیز بوده است. برای منازلی که سالن پذیرای نسبتا بزرگی دارند، راحت‌تر می‌توانید دست به انتخاب بزنید و بنا بر سبک دکوریجات و مبلمان خود می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

بطور مثال اگر خانه‌ی شما دارای دکوراسیون کلاسیک است، پیشنهاد ما به شما استفاده از کاغذ دیواری‌های سبک کلاسیک است و اگر دارای منزلی با دکوراسیون مدرن هستید، از کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های مدرن و فانتزی استفاده کنید.

یکی دیگر از روش‌های انتخاب استفاده از تضاد است؛ شما می‌توانید کاغذ دیواری با رنگ متضاد نسبت به رنگ و طرح مبلمان انتخاب کنید. همچنین استفاده از کاغذ دیواری با رنگ‌های تیره‌تر و بهره‌گیری از نور پردازی در قسمت‌های مختلف، فضای سالن پذیرایی شما را شکیل‌تر می‌کند.

کاغذ دیواری پذیرایی فضاهای بزرگ
استفاده از تضاد رنگی در دکوراسیون داخلی پذیرایی

 

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی برای فضاهای کوچک

ترفندهای بصری زیادی وجود دارد که یک سالن پذیرایی کوچک بدون تغییر ابعاد آن، بزرگ‌تر جلوه کند. یکی از مهم‌ترین آنها، انتخاب درست طرح و رنگ کاغذ دیواری است. پس آگاهانه انتخاب کنید! استفاده از کاغذ دیواری با طرح‌های بزرگ و تیره فضای شما را کوچک‌تر نشان می‌دهد. لذا برای بزرگ‌تر نشان دادن فضای پذیرایی، پیشنهاد می‌شود روی تمام دیوارها کاغذ دیواری با طرح‌های کوچک و رنگ روشن استفاده کنید تا خانه بزرگ‌تر به نظر آید.

اگر می‌خواهید پذیرایی خود را با عمق بیشتر نشان دهید، نصب کاغذ دیوای با طرح راه راه‌های افقی به شما توصیه می‌شود. به همین ترتیب، راه راه های عمودی سقف پذیرایی را بلندتر نشان می‌دهد.

کاغذ دیواری پذیرایی فضاهای کوچک
کاغذ دیواری راه راه عمودی، ارتفاع سقف را بلندتر نشان می‌دهد.

 

طراحی دکور پذیرایی لوکس و کلاسیک

الگوهای کاغذ دیواری‌های کلاسیک مانند داماسک، داماسک الون و کاغذ دیواری‌های گلدار کلاسیک برای کاغذ دیواری پذیرایی رسمی‌ مناسب هستند. خانه خود را با کمک طرح‌های کلاسیک و با استفاده از عتیقه‌جات زیبا به صورت رسمی‌ طراحی کنید. البته استفاده از کاغذ دیواری مدرن به دلیل داشتن طرح‌های متنوع و ست کردن آسان‌تر با هر طرح و دکوری، هماهنگ است. امروزه می‌توان با کمک کاغذ دیواری‌های کلاسیک، خانه را طوری طراحی کرد که کاملاً لوکس به نظر برسد.

معمولاً طرح‌های متنوعی را می‌توان برای کاغذ دیواری فضای پذیرایی استفاده کرد اما طرح‌های کلاسیک از طرفداران بیشتری برخوردار است. از بین طرح‌های کلاسیک هم کاغذ دیواری‌های طرح داماسک و کاغذ دیواری طرح داماسک الون را می‌توان جزو پر‌طرفدارترین طرح‌های کاغذ دیواری دانست.

دکوراسیون پذیرایی
کاغذ دیواری طرح گلدار کد 7140 از آلبوم پولوتونیوم

طراحی دکور پذیرایی مدرن

همیشه استفاده از مبلمان و طرح‌های کلاسیک به این معنا نیست که شما طراحی کلاسیکی انجام می‌دهید. گاهی تلفیق مبلمان کلاسیک با دکوراسیون مدرن و کاغذ دیواری‌های مدرن می‌تواند برای شما فضایی مدرن ایجاد کند. استفاده از رنگ‌هایی همچون کرم طلایی می‌تواند احساس کلاسیک و مدرن بودن را با یکدیگر تلفیق کند.

گاهی با یک رنگ و طرح ساده می‌توان به یک فضا احساس گرما و آرامش‌بخش هدیه داد. دیوارهای اتاق به دلیل‌ اینکه در معرض‌‌دید قرار دارند، می‌توانند احساس‌ آرامش را ایجاد کنند یا اینکه آن را بطور کامل از بین ببرند. استفاده از رنگ‌های گرم و آرامش‌بخش همانند رنگ کرم در فضای پذیرایی بسیار اهمیت دارد و می‌تواند احساس‌ گرما و آرامش را ایجاد کند.  

%DA%A9%D8%A7%D8%BA%D8%B0%20%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%D8%B7%D8%B1%D8%AD%20%DA%AF%D9%84%D8%AF%D8%A7%D8%B1%20%DA%A9%D8%AF%207092%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%A2%D9%84%D8%A8%D9%88%D9%85%20%D9%BE%D9%88%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%88%D9%85
کاغذ دیواری طرح نقش و نگار کد 7085 از آلبوم پولوتونیوم

 

کاغذ دیواری پشت تلویزیون در پذیرایی

در دکوراسیون داخلی انتخاب نقطه‌ی کانونی در فضای داخلی به خصوص پذیرایی امر مهمی است و بقیه‌ی اثاثیه حول آن چیده می‌شوند. به‌طوری که از هر گوشه از خانه نمایان شود. اصولا در سالن پذیرایی tv، نقش نقطه کانونی را دارد و در مقابل دیواری قرار می‌گیرد که بیشتر در دید افراد است.

برای دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون که دیوار شاخص است، استفاده از کاغذدیواری گزینه‌ای عالی و مقرون به صرفه است. از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای کاغذدیواری پشت تلویزیون، استفاده از کاغذدیواری با طرح‌های ساده است. کاغذدیواری طرح ساده چشم را در هنگام تماشای تلوزیون خسته نمی‌کنند. استفاده از طرح‌های شلوغ با پرت کردن حواس از صفحه‌ی LCD، در تماشای طولانی مدت چشم‌ها را خسته می‌کند. از این رو بهتر است برای دیزاین دیوار‌های اطراف تلویزیون در سالن پذیرایی از کاغذدیواری‌های طرح‌دار استفاده کنید.

  مراکز فروش کاغذ دیواری شیراز + نحوه دسترسی + نقشه
کاغذ دیواری پذیرایی برای پشت TV
در فضاهای کوچک، تلویزیون معمولا در سالن پذیرایی قرار می‌گیرد.

استفاده از طرح سنگ و چوب برای دیوارپوش پذیرایی

گاهی هم افراد به دنبال طرح‌هایی مدرن‌تر و بروزتر می‌گردند. استفاده از چوب و سنگ مصنوعی راهی عالی و کمک کننده برای مدرن کردن فضای داخلی منزل شما است. روکش چوبی در اتاق‌های نشیمن و دکور پذیرایی در سراسر جهان رایج است. برای جلوه مدرن شهری، سنگ و آجرهای تزئینی انتخاب‌های بسیار خوبی هستند. اما می‌توانند باعث نامنظمی‌ در طراحی شوند. کاغذ دیواری‌هایی هم هستند که طرح‌های سنگ و چوب در آن استفاده شده است و باعث می‌شود که بی‌نظمی‌ موجود در سنگ از بین برود در حالی که ظاهری سبک با طرح کلاسیک به فضای شما می‌بخشد.

استفاده از طرح‌های گلدار و نقش برگ‌ها حس نرمی‌ را در اتاق ایجاد می‌کنند. سبزی ملایم در هر خانه‌ای استقبال می‌شود. کاغذ دیواری‌های برگ‌دار ساده‌ترین راه برای جلوه طبیعی بخشیدن به اتاق نشیمن شما است. از رزهای سنتی گرفته تا شکوفه‌های گرمسیری، انتخاب طراوت‌‌بخش کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های الهام گرفته از طبیعت هستند.

 

چه رنگی برای کاغذ دیواری پذیرایی مناسب است؟

مجددا تاکید می‌کنم انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری به سبک دکوراسیون و مدل چیدمان فضای پذیرایی شما بستگی دارد. ولی معمولا رنگ‌های ملایم و خاص مانند سفید و طوسی برای دکوراسیون مدرن و رنگ‌های طلایی و آبی فیروزه‌ای برای دکوراسیون لاکچری و کلاسیک به عنوان محبوب‌ترین رنگ‌ها خریداری می شوند. این رنگ‌ها نه تنها از نظر زیبایی ظاهری خوب به فضای پذیرایی شما می‌بخشند، بلکه اتاق‌ها را بزرگ‌تر و جذاب‌تر نشان می‌دهند.

کاغذ دیواری پذیرایی
انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری، به سبک و چیدمان دکوراسیون بستگی دارد.

پرفروش‌ترین طرح کاغذ دیواری 1402 برای پذیرایی

باتوجه به فضای کوچک خانه‌های امروزی، تمایل افراد به سمت طرح‌های سبک مدرن با رنگبندی ملایم بیشتر شده است. یکی از طرح‌های پرفروش سبک مدرن برای پذیرایی و سایر فضاها، طرح درخت و درختچه است که روند پیشرو در چندین سال اخیر را داشته است. این طرح در هر فضای داخلی از جمله پذیرایی و اتاق نشیمن جلب توجه می‌کند و چشمگیر است. مانند سایر الگوهای مشابه، آنها می‌توانند حسی از طبیعت به همراه صمیمیت را به خانه بیاورند که واقعاً محیط زندگی شما را سرزنده و شاداب می‌کنند.

جدیدترین کاغذ دیواری شیک برای پذیرایی (طرح‌های 2023)

تنوع بالای کاغذدیواری هر سبک و سلیقه‌ای را تحت پوشش قرار می‌دهد. و زیبایی دیوارهای سالن پذیرایی شما را برای مدتی طولانی تضمین می‌کند.

شرکت اکستریم والز با ارائه دو آلبوم قدرتمند با نام‌های آلبوم پلوتونیوم که ابر آلبوم سبک‌های کلاسیک و نئوکلاسیک است و همچنین آلبوم راکتور در سبک مدرن در عرصه‌ی کاغذدیواری بصورت پیشرو عمل کرده است. در این دو آلبوم جدیدترین کاغذدیواری‌های لوکس و لاکچری متناسب با هر فضای داخلی گرده آوری شده‌اند.

کاغذ دیواری پذیرایی کد 7076
کاغذ دیواری پذیرایی آلبوم پلوتونیوم کد 7076
کاغذ دیواری پذیرایی 7107
کاغذ دیواری پذیرایی آلبوم پلوتونیوم کد 7107
کاغذ دیواری پذیرایی 8153
کاغذ دیواری پذیرایی آلبوم راکتور کد 8153
کاغذ دیواری پذیرایی 8063
کاغذ دیواری پذیرایی مدرن آلبوم راکتور 8063

ترفند جالب در صورت آسیب کاغذ دیواری پذیرایی

اگر قصد کاغذدیواری کردن فضای داخلی را دارید، همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که هنگام تهیه‌ی کاغذدیواری مقدار بیشتری از طرح انتخابی خود را تهیه کنید تا در صورت آسیب به هر دلیلی امکان ترمیم وجود داشته باشد. اگر آسیب روی کاغذدیواری خیلی جزئی بود با استفاده از یک ماژیک همرنگ کاغذدیواری به راحتی آسیب برطرف می‌شود. در صورت پارگی قسمتی از کاغذدیواری با استفاده از کاغذدیواری اضافه‌ای که از این طرح در منزل دارید و مقداری چسب کاغذدیواری به راحتی قابل برطرف شدن است.

فقط در هنگام نصب دقت کنید که طرح‌های حاشیه‌ای کاغذدیواری؛ طرح‌های کاغذدیواری نصب شده بر روی دیوار را تکمیل کند. گاهی نیز در مدت زمان طولانی کاغذدیواری از درزها از دیوار جدا می‌شوند. تنها با مقداری چسب کاغذدیواری و با استفاده از یک قلم مو دوباره کاغذدیواری به دیوار چسبیده و به حالت اولیه برمی‌گردد.

ترمیم کاغذ دیواری پذیرایی
اکثر اوقات، کاغذ دیواری تنها با چند ابزار به راحتی ترمیم می‌شود و نیاز به تعویض ندارد.

 

 

به اشتراک بگذارید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *