کاغذ دیواری کرم

به رنگ‌های روشن علاقمندید؟ فضاهایی دلباز که نور را در سرتاسر اتاق می‌گسترانند به‌ نظرتان فضاهای زیبا و شیک هستند؟ بله با شما موافقیم. فضاهایی که با رنگ‌های روشن دکوراسیون می‌شوند اتاق‌هایی هستند که بزرگ‌تر و دلبازتر نشان می‌دهند. نکته مثبت دیگر اتاق‌هایی که به رنگ روشن دکوراسیون می‌شوند این است که شما تا ساعت‌های نزدیک به غروب آفتاب نیازی به روشن کردن چراغ‌ها و استفاده از روشنایی برقی ندارید. دیوارهای به رنگ روشن به‌خوبی می‌توانند شما را در صرفه‌جویی مصرف برق یاری کنند. کاغذ دیواری کرم رنگ برای دیوار هر اتاقی یکی از راه‌های رسیدن به چنین اهدافی است. ما در این مقاله راهنمای استفاده از کاغذ دیواری کرم رنگ برای شما هستیم تا بتوانید فضایی دلباز و زیبایی برای خود بسازید.

کاغذ دیواری کرم رنگ
استفاده از کاغذ دیواری کرم رنگ در دکوراسیون داخلی

راهنمای استفاده از کاغذ دیواری کرم رنگ

رنگ کرمی‌ یکی از رنگ‌های پرطرفدار از سری رنگ‌های روشن است. این رنگ از ترکیب سه رنگ اصلی قرمز، زرد، آبی به همراه مقدار زیادی سفید بدست می‌آید. رنگ کرم به اندازه رنگ سفید روشن نیست که کثیفی و دوده را به روی خود نشان دهد، در عین‌حال‌که خود رنگ کرم حالت چرک‌تری نسبت به سفید دارد شما را از نگرانی بابت اینکه زود به زود باید دیوارها را شستشو دهید رها می‌کند، باید گفت که به نظر می‌آید در دکوراسیون داخلی رنگ کرم دیگر شبیه یک رنگ خنثی عمل می‌کند.

کاغذ دیواری کرم رنگ
کاغذ دیواری اکستریم والز کد 3080 طرح بافت مناسب فضای نشیمن

استفاده از رنگ کرم در فضای پذیرایی

کاغذدیواری کرم رنگ برای دیوارهای اتاق پذیرایی و نشیمن یکی از پرطرفدارترین‌های کاغذ دیواری است. چرا که به‌ خوبی با هر نوع رنگی در هر طیف رنگی ست می‌شد. اگر دیوار اتاق پذیرایی را با کاغذ دیواری کرم پوشش دهید. تقریبا می‌توانید هر نوع رنگ مبلمان و چیدمانی را با رنگ کرم هماهنگ کنید. حتی ترکیب رنگ‌های مختلف را با هم با پس‌زمینه کرم رنگ دیوار‌ها به‌کار ببرید.

برای مثال می‌توانید کاغذدیواری کرم را برای دیوار‌ها و کرم را هم برای مبلمان انتخاب کنید. سپس رنگ پرده را یک رنگ شاد به کار ببرید و سپس با انواع کوسن‌های رنگی روی مبل به فضا رنگ بپاشید.

بدلیل تنوع بالا در طیف رنگ‌های کرم می‌توانید برای پذیرایی از کاغذ دیواری کرم کلاسیک نظیر داماسک و برای اتاق خواب از کاغذ دیواری کرم ساده استفاده کنید.

کاغذ دیواری کرم رنگ
کاغذ دیواری اکستریم والز کد 3022 طرح داماسک مناسب فضای هال

استفاده از رنگ کرم در فضای اتاق خواب

دیوار اتاق خواب به رنگ کرم یک رنگ بدون اشتباه است. با خیال راحت هر رنگی از روتختی و سرویس‌خواب را می‌توانید انتخاب کنید.

دیوار پوش پتینه
کاغذ دیواری اکسترم والز کد 4025 طرح پتینه مناسب فضای اتاق خواب

 

مزایای استفاده از رنگ کرم

برای بزرگ‌تر جلوه کردن اتاق‌تان می‌توانید از رنگ کرم بهره ببرید. هم‌چنین رنگ کرم به دلیل روشن بودن باعث می‌شود فضای شما برای روشنایی به نور کمتری احتیاج داشته باشد. از طرفی رنگ کرم هم خنثی و هم گرم است، بنابراین به راحتی با هر رنگ دیگری ست می‌شود. استفاده از رنگ سرمه‌ای در کنار کرم دکور فوق العاده‌ای را به ارمغان می‌آورد. شما می‌توانید در این دکور با استفاده از متریال فلزی طلایی یا نقره‌ای شیک و خاص بودن خود را به تصویر بکشید.

دیوار پوش گلدار رونده
استفاده از کاغذ دیواری کرم رنگ متناسی با دکوراسیون پذیرایی

استفاده از کاغذ دیواری کرم رنگ در فضای اتاق کودک

دیوار پوش کرم
کاغذ دیواری اکستریم والز کد 4009 طرح پتینه متناسب فضای اتاق خواب

کاغذ دیواری کرم برای کاغذ دیواری اتاق کودک از آن جهت مناسب است که رنگ روشنی است و شما تا دلتان بخواهد می‌توانید از مجموعه رنگ‌های دیگر در وسایل اتاق کودک استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *