کاغذ دیواری پسرانه

کاغذ دیواری پسرانه را با توجه به 12 ایده انتخاب کنید!

اولین طرحی که برای کاغذ دیواری پسرانه به ذهن شما خطور می‌کند، کدام است؟ در اغلب موارد برای اتاق کودکان، چه دختر و چه پسر از طرح‌های کارتونی یا شخصیت‌های ابرقهرمان‌ها استفاده می‌کنند. اما باید بگوییم که انتخاب طرح کاغذ دیواری برای اتاق پسر و دختر به سن و علایق کودک شما بستگی دارد.

شرکت‌های مختلفی طرح‌های متنوعی از کاغذ دیواری مناسب کودکان طراحی می‌کنند. به همین دلیل دست والدین و کودکان در انتخاب کاغذ دیواری باز است. در این مطلب سعی داریم چندین ایده متفاوت برای انتخاب کاغذ دیواری پسرانه به شما پیشنهاد دهیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ایده‌های جذاب برای کاغذ دیواری اتاق پسرانه

ایده‌های جذاب برای کاغذ دیواری اتاق پسرانه؛ از مرد عنکبوتی تا کهکشان راه شیری!

انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری برای اتاق پسرها و دخترها با توجه به سن و علایق کودک متفاوت است. البته محیط بر تفکرات و روان کودک و نوجوان اثرات بسیاری دارد. بر این اساس توصیه می کنیم در انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری برای فرزندتان با طراحان دکوراسیون داخلی و کارشناسان حوزه روان شناسی مشورت کنید. ما نیز در این مقاله برای کمک به شما در زمان انتخاب پوشش دیوار اتاق خواب پسرتان چندین ایده جذاب را معرفی خواهیم کرد.

1- طرح شخصیت‌های کارتونی برای کاغذ دیواری پسرانه انتخاب خوبی است

 

 طرح شخصیت‌های کارتونی برای کاغذ دیواری اتاق پسرانه

بسیاری از پسر بچه‌ها در سنین 4 تا 12 سالگی علاقه زیادی به شخصیت‌های کارتونی دارند. از شخصیت‌های محبوب پسر بچه‌ها می‌توانیم به باب اسفنجی، پلنگ صورتی، تن تن، اسکوبی دو و لاک‌پشت‌های نینجا اشاره کنیم.

در همین راستا بسیاری از شرکت‌های تولید کننده کاغذ دیواری برای جذب نظر والدین و کودکان از این نوع طرح‌های کارتونی استفاده می‌کنند. در این بین انتخاب اغلب والدین کاغذ دیواری اکستریم والز است. اکستریم والز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید و واردکننده محصولات پوشش‌دهی دیوارها، کاغذ دیوارهای کودکانه متنوعی دارد.

2- استفاده از کاغذ دیوار با طرح شخصیت‌‎های ابرقهرمانی مانند سوپرمن و مرد عنکبوتی

 استفاده از کاغذ دیوار با طرح شخصیت‌‎های ابرقهرمانی مانند سوپرمن و مرد عنکبوتی

در کنار استفاده از طرح‌های کارتونی برای کاغذ دیواری پسرانه و دخترانه، محبوبیت طرح‌های ابرقهرمانی بسیار بیشتر است. زیرا دنیای کودکان با انیمیشن، اسباب‌بازی، وسایل و حتی لباس‌های طراحی شده با تصویر ابرقهرمان‌ها پر شده است. از شخصیت‌های ابرقهرمانی محبوب پسران برای انتخاب کاغذ دیواری، پرده و روتختی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • سوپرمن
  • مرد عنکبوتی
  • بن تن
  • مردآهنی
  • کاپیتان آمریکا
  • ثور
  • هالک
  • 4 شگفت انگیز

شخصیت‌های ابر قهرمانی دیگری نیز در بین پسر بچه‌ها از محبوبیت بالایی برخوردارند. می‌توانید محبوب‌ترین شخصیت ابرقهرمانی فرزندتان را بپرسید و سپس بر اساس سلیقه‌اش خرید کنید.

3- کاغذ دیواری‌های مرتبط با فوتبال و فوتبالیست‌های مشهور دنیا

کاغذ دیواری‌های مرتبط با فوتبال و فوتبالیست‌های مشهور دنیا

بعد از شخصیت‌های ابرقهرمانی، انتخاب طرح‌های مربوط به فوتبال و فوتبالیست‌های مشهور در بین پسرها خواهان زیادی دارد. انتخاب و استفاده از کاغذ دیواری پسرانه با طرح فوتبالی حتی در بین کودکان نیز دیده می‌شود. به همین دلیل شرکت‌های تولیدکننده کاغذ دیواری در بین آلبوم‌های مختلف خود حتما از طرح‌های فوتبالی استفاده می‌کنند. برند اکستریم والز نیز از این قاعده مستثنی نیست.

4- طرح‌های فرازمینی جذاب کودکانه؛ از آدم فضایی و سفینه تا جنگجویان کهکشان

 طرح‌های فرازمینی جذاب کودکانه

کهکشان و رمزورازهای آن برای کودکان و بزرگسالان جذابیت بالایی دارد. به همین دلیل از طرح کهکشان برای کاغذ دیواری پسرانه و دخترانه زیاد استفاده می‌شود. از نظر طراحان داخلی انتخاب یک دیوار با پوشش کهکشانی در کنار دیوارهایی با رنگ آبی روشن بسیار عالی خواهد بود. البته می‌توانید از چند دکور مربوط به ستاره‌ها نیز برای جذابیت بیشتر اتاق کودکتان استفاده کنید.

5- طرح جدید کاغذ دیواری برای اتاق پسرانه مرتبط با بازی‌های ویدیویی

طرح جدید کاغذ دیواری برای اتاق پسرانه مرتبط با بازی‌های ویدیویی

یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌های پسرها در سنین 6 تا 60 سالگی، بازی‌های ویدیویی است. پس انتخاب کاغذ دیواری با طرح‌های مربوط به شخصیت‌ها و تصاویر بازی‌های ویدیویی دور از ذهن نخواهد بود. توجه داشته باشید که برای جلوگیری از شلوغی و استرس‌زا شدن اتاق پسربچه خود، تنها یک دیوار را با طرح بازی‌ها ویدویی انتخاب کنید.

6- انتخاب کاغذ دیواری با طرح اتومبیل، دوچرخه یا موتورسیکلت

انتخاب کاغذ دیواری با طرح اتومبیل، دوچرخه یا موتورسیکلت

 

پسربچه‌ها از یک سالگی علاقه خود را به اتومبیل، موتورسیکلت و دوچرخه نشان می‌دهند. پس انتخاب طرح کاغذ دیواری اتاق نوجوان با طرح‌های اتومبیل‌های لوکس، دوچرخه یا موتورسیکلت منطقی است. برای زیبایی و جذابیت بیشتر اتاق فرزند خود، می‌توانید از چند دکور مربوط به اتومبیل، پرده یا روتختی هماهنگ با طرح کاغذ دیواری استفاده کنید.

7- طرح‌های فانتزی، محبوب برخی از پسران با سلیقه متفاوت

طرح‌های فانتزی، محبوب برخی از پسران با سلیقه متفاوت

طرح‌های فانتزی با رنگ‌های زیاد و شلوغ بین برخی افراد محبوبیت زیادی دارد. در طرح‌های فانتزی معمولا از رنگ‌های روشن با زمینه‌های تیره استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که کاغذ دیواری با طرح‌های فانتزی را تنها در یک دیوار استفاده کنید. سپس برای دیوارهای دیگر کاغذ دیواری ساده اکستریم والز با تم رنگی ملایم و خنثی به کار ببرید.

8- استفاده از طرح‌های ساده با تم رنگی پسرانه؛ از آبی استقلال تا قرمز پرسپولیس!

استفاده از طرح‌های ساده با تم رنگی پسرانه؛ از آبی استقلالی تا قرمز پرسپولیسی!

برخی از پسران به هیچ طرح و سبک خاصی علاقه خاصی ندارند. طرح ساده بهترین حالت ممکن برای اتاق کودک است تا برای سال‌های سال از یک پوشش برای دکور استفاده کنید. در مقابل کاغذ دیواری با طرح شخصیت‌های کارتونی یا ابرقهرمانی تنها برای سنین کودکی و نوجوانی محبوبیت دارند. پس بهترین گزینه استفاده از کاغذ دیواری ساده با تم رنگی مورد علاقه کودک است. البته برای جذابیت بیشتر اتاق می‌توانید از دیوارکوب‌ها، تابلو یا پوسترها مورد علاقه کودک خود استفاده کنید.

9- ترکیب طرح‌های ساده و شلوغ برای اتاق پسرانه؛ یک دیوار شلوغ و 3 دیوار ساده!

ترکیب طرح‌های ساده و شلوغ برای اتاق پسرانه؛ یک دیوار شلوغ و 3 دیوار ساده!

یک اصل در انتخاب کاغذ دیواری برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک و حتی اتاق خواب وجود دارد. اگر طرحی شلوغ با تم رنگی تیره را برای یک دیوار انتخاب کرده‌اید؛ برای 3 دیوار دیگر اتاق خود از طرح‌های ساده استفاده کنید. در این حالت طرح شلوغی که انتخاب کرده‌اید در کنار دیوارهای ساده بیشتر جلوه می‌کند. همچنین فضای اتاق دل‌باز و جذاب خواهد شد و بعد از مدتی دل شما را نمی‌زند.

10- انتخاب طرح‌های ساده در کنار دیگر وسایل دکوراسیون اتاق کودک؛ از پرده تا اسباب‌بازی‌ها!

انتخاب طرح‌های ساده در کنار دیگر وسایل دکوراسیون اتاق کودک؛ از پرده تا اسباب‌بازی‌ها!

در زمان انتخاب کاغذ دیواری پسرانه و دخترانه به دیگر دکوراسیون اتاق توجه کنید. رنگ و طرح سرویس خواب، کمدها، فرش، پرده و حتی دکورهای موجود در اتاق در انتخاب طرح کاغذ دیواری موثر است. البته اگر در آینده نزدیک قصد تغییر وسیله خاصی از اتاق را دارید، این موضوع را در انتخاب کاغذ دیواری مد نظر بگیرید.

11- استفاده از طرح‌های نقشه جغرافیایی یا حتی یک مسیر جاده در کاغذ دیواری پسرانه

طرح نقشه جغرافیایی برای کاغذ دیواری پسرانه

از جمله طرح‌های محبوب کاغذ دیواری بین نوجوانان و جوانان، طرح‌های جغرافیایی است. استفاده از کاغذ دیواری با طرح نقشه جغرافیایی از نظر طراحی داخلی نشان دهنده بلند پروازی و روح آزاد شخص است. پس اگر کودک شما برای پوشش دیوار اتاق خود طرح‌های جغرافیایی را پسندید، تعجب نکنید. در عوض سعی کنید در انتخاب بهترین طرح به او کمک کنید.

12- انجام رنگ‌آمیزی 3 دیوار و استفاده از کاغذ دیواری طرح‌دار در قسمت بزرگ‌تر اتاق

سوال برخی از مشتریان کاغذ دیواری اکستریم والز این است که آیا می‌توانند تنها برای یک قسمت اتاق کاغذ دیواری تهیه کنند. در جواب باید بگوییم بله، هیچ محدودیتی برای میزان سفارش‌ها وجود ندارد. از طرفی دیگر انجام رنگ‌آمیزی 3 دیوار اتاق و استفاده از کاغذ دیواری برای یک سمت آن بسیار انتخاب هوشمندانه‌ای است.

 برای انتخاب کاغذ دیواری پسرانه به اکستریم والز مراجعه کنید

در این مقاله به بررسی 12 ایده انتخاب کاغذ دیواری پسرانه پرداختیم. انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق پسرانه به سن، سلیقه و علایق کودک شما بستگی دارد. اما والدین خیلی راحت می‌توانند در انتخاب کاغذ دیواری به کودک خود کمک کنند و حتی به روند انتخاب آن‌ها خط دهند. البته قبل از انتخاب طرح کاغذ دیواری، باید بهترین، باکیفیت‌ترین و معتبرترین شرکت تولید کننده کاغذ دیواری را پیدا کنید. خوشبختانه یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات پوشش‌دهی دیوارها، شرکت اکستریم والز است.

اکستریم والز با تولید 50 درصد کاغذ دیواری ایران یکی از مهم‌ترین شرکت‌های تولید کننده، طراح و واردکننده کاغذ دیواری در ایران به شمار می‌رود. با مراجعه به سایت extreme-walls می‌توانید انواع آلبوم‌ها و طرح‌های این شرکت را ببینید. پس از ارتباط گرفتن با مشاورین اکستریم والز می‌توانید با آن‌ها کوچک‌ترین ایده‌ها و نظرات خود را در میان بگذارید. در این حالت بهترین طرح را برای پوشش‌دهی دیوارهای خود انتخاب خواهید کرد. با کاغذ دیواری اکستریم والز خانه خود را زیباتر کنید.

 

سوالات متدوال کاغذ دیواری پسرانه

سوالات متداول در مورد کاغذ دیواری برای اتاق پسرانه

آیا انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق پسر با طرح شخصیت‌های کارتونی خسته کننده نمی‌شود؟

برای جلوگیری از یکنواختی کاغذ دیواری با طرح شخصیت‌های کارتونی راهکار ساده‌ای وجود دارد. راهکار به این صورت است که باید یک دیوار را با طرح دلخواه کودک و دیوارهای دیگر را با طرح ساده انتخاب کنید.

انتخاب کاغذ دیواری با طرح شلوغ در روحیه کودک اثر نمی‌گذارد؟

استفاده از طرح‌های شلوغ با تم رنگی تند یا تیره ممکن است بعد از مدتی باعث تنش فکری یا استرس در فرد شود. برای جلوگیری از این مشکل حتما در دیوارهای دیگر اتاق از طرح‌های ساده با تم رنگی ملایم استفاده کنید.

بهترین کاغذ دیواری اتاق نوجوان اسپرت چه طرحی است؟

طرح‌های ساده با رنگ‌های ملایم مانند کهکشان، آسمان، نقشه جغرافیایی یا طرح‌های سیاه و سفید.

انتخاب طرح کاغذ دیواری پسرانه سه بعدی برای چه سنی مناسب است؟

معمولا طرح‌های سه بعدی برای پسران بین 12 تا 18 سال جذابیت دارد.

به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *