کاغذ دیواری طرح داماسک الون

نمایش 1–24 از 33 نتیجه

کاغذ دیواری های طرح داماسک الون

کاغذ دیواری‌هایی که به طرح داماسک الون در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. تولید داماسک از مراکز بافندگی بیزانس و اسلامی آغاز شد، نام داماسک از کلمه شهر دمشق گرفته شده است.

در سالهای دور صنعت‌بافندگی در دمشق رونق داشت که در آن روی زمینه‌ای که رنگ‌سنگینی داشت با ابریشم‌نقشی را میبافتند. نقشی که کار میشد نقشی تکرار شونده و قرینه ازتصاویر گلها و گیاهان بود.

هنگامی که این طرح و  سبک به اروپا صادر شد با محبوبیت بالایی مواجه شد و بخاطر خواستگاهش (دمشق) به داماسک معروف شد. ما در اکستریم والز این طرح پرطرفدار را بر روی کاغذ‌دیواری آورده‌ایم تا تنوع کاغذدیواری‌ها با هر سلیقه‌ای همخوانی داشته‌باشد.

منظور از داماسک الون، طرح داماسکی است که به صورت تکی بر روی کاغذدیواری قرار می گیرد. به شما نمایش خواهیم‌داد که این طرح چه معجزه‌ای در طراحی منزل شما خواهد‌کرد.

کاغذ‌دیواری‌های داماسک الون بیشتر به سبک کلاسیک بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری هایی که به طرح داماسک الون است، بهتر است به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می گردد که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

کدهایی که در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.