کاغذ دیواری نارنجی

نمایش 1–24 از 26 نتیجه

کاغذ دیواری رنگ نارنجی

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ نارنجی در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. رنگ نارنجی، سرگرم کننده ، جذاب ، پر انرژی می باشد . با توجه به اینکه شما از چه طیفی از نارنجی استفاده کنید، باعث می شود دکوراسیونی شیک، مهیج ،شاد و انرژی بخشی را ایجاد کند.

در اینجا به شما نمایش خواهیم‌داد که این رنگ چه معجزه‌ای در دکوراسیون منزل شما ایجاد خواهد‌کرد. رنگ عنابی به دلیل وجود رنگ قهوه ای که در آن دارد باعث ایجاد حس اطمینان، اعتماد و آرامش به افراد می شود.
این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک پست مدرن و کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود، طرح‌های داماسک، بافت، پتینه، راه‌راه، رونده، ساده و گلدار می‌باشد.

معمولاً این کاغذدیواری‌ها مناسب فضای محل کار، پذیرایی، اتاق خواب، ورودی و هال می‌باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.

استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ نارنجی بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. اکیداً توصیه می گردد که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.