کاغذ دیواری قهوه‌ ای

نمایش 1–24 از 117 نتیجه

دکوراسیون قهوه ای برای ما ایرانی‌ها یک رنگ آشنا و گرمابخش است. رنگ قهوه‌ ای رنگی شیک و سنگین است چون به رنگ چوب شباهت دارد و رنگی است که در طبیعت زیاد به چشم می‌خورد. البته می‌گویند که رنگ قهوه ای باعث حس امنیت نیز می‌شود. انعطاف‌پذیری رنگ قهوه ای برای ست شدن با رنگ‌های متنوع دیگر بسیار بالاست و شاید یکی از دلایلی که باعث می‌شود استفاده از کاغذ دیواری قهوه ای در دکوراسیون مورد استفاده قرار گیرد همین باشد. رنگ قهوه ای با رنگ‌های کرم، زرد، نارنجی، فیروزه‌ای به خوبی ست می‌شوند.

انواع طیف رنگی کاغذ دیواری قهوه ای

کاغذ دیواری قهوه ای یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های کاغذ دیواری است. البته رنگ قهوه ای دارای سایه روشن‌های مختلفی است. از شکلاتی گرفته تا خاکی، گردویی، فندقی و خرمایی رنگ‌هایی هستند که شامل رنگ قهوه ای می‌شوند.

کاربرد کاغذ دیواری قهوه ای در فضا

انواع طیف رنگی کاغذ دیواری قهوه ای را میتوان در دکوراسیون کل خانه استفاده کرد. در ادامه به بررسی هر یک می پردازیم.

کاغذ دیواری قهوه ای پذیرایی

کاغذ دیواری قهوه ای یکی از بهترین رنگ‌های کاغذ دیواری برای دکوراسیون پذیرایی می‌باشد. این رنگ کاغذ دیواری فضای شما را گرم می‌کند. رنگ قهوه‌ای، پذیرایی شما را لوکس و تاثیرگذار نشان می‌دهد. به‌خوبی با دکوراسیون چوبی و رنگ‌های کرم و نسکافه‌ای که معمولا در فرش‌های ایرانی جدید به عنوان پس‌زمینه رنگی استفاده می‌شود ست می‌شود.

راهنمای استفاده از کاغذ دیواری قهوه ای رنگ

کاغذ دیواری قهوه ای اتاق خواب مستر

رنگ قهوه ای برای اتاق خواب مستر نیز می‌تواند انتخاب خوبی باشد چرا که به خوبی با سرویس‌ خواب چوبی ست می‌شود. در عین حال که این رنگ دست شما را برای ست شدن با رنگ‌های دیگر باز می‌گذارد.

به‌طور‌ کلی رنگ قهوه ای رنگی است که احتمال خطا در چیدمان و طراحی داخلی را کم می‌کند. می‌توانید رنگ قهوه ای را با سایر رنگ‌های شادتر مانند زرد و نارنجی برای دلباز کردن فضا استفاده کنید. ترکیب رنگ قهوه‌ ای با کرم نیز خوب می‌شود.

راهنمای استفاده از کاغذ دیواری قهوه ای رنگ
استفاده از رنگ قهوه‌ای در کاغذ دیواری اکستریم والز کد 4091

کاغذ دیواری قهوه ای در اتاق کودک

استفاده از این رنگ برای اتاق کودک توصیه نمی‌شود. اگر از رنگ قهوه ای خوشتان می‌آید. می‌توانید از سایه‌های رنگی روشن قهوه ای مانند کرم برای کاغذ دیواری اتاق کودک استفاده کنید. این کاغذ دیواری در طرح‌های گوناگون با طیف‌های رنگی متنوع ارائه می‌شود. اما یکی از پرطرفدارترین طرح‌های کاغذ دیواری قهوه ای، ترکیب کرم قهوه ای داماسک است.

راهنمای استفاده از کاغذ دیواری قهوه ای رنگ
استفاده از کاغذ دیواری قهوه‌ای در اتاق کودک با طرح حیوانات

کاغذ دیواری قهوه ای اتاق خواب بزرگسال

از آن‌جا که رنگ قهوه‌ای رنگی برگرفته از دل طبیعت است، استفاده از آن در طراحی اتاق خواب، که فضایی مختص استراحت و رفع خستگی ناشی از فعالیت‌های روزانه است، می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای افزودن حس و حال نشات گرفته از آرامش و ملایمت طبیعت محسوب شود. استفاده از کاغذ دیواری قهوه ای طرح دار در کنار کاغذ دیواری های مکمل آن با رنگ‌هایی همچون بژ و کرم، فضای اتاق خواب شما را شیک و مدرن تر نشان می‌دهد. کاغذ دیواری قهوه ای همچنین، هارمونی به شدت جذابی را با سرویس خواب‌های چوبی شکلاتی، نسکافه‌ای، قهوه ای سوخته یا سفید تشکیل می‌دهد.

خرید و قیمت کاغذ دیواری قهوه ای

شما می‌توانید انواع کاغذ دیواری‌ قهوه ای در طیف های متنوع را از اکستریم والز بیابید. جهت مشاهده، انتخاب و خریداری کاغذ دیواری اکستریم والز به فروشگاه‌های معتبر کاغذ دیواری در سراسر کشور مراجعه کرده و یا برای اطلاع از نزدیک‌ترین نمایندگی ما به محل سکونت خود با شماره ۰۲۱۹۲۰۰۱۹۵۵ تماس حاصل فرمایید.