کاغذ دیواری زیتونی

نمایش 1–24 از 35 نتیجه

کاغذ دیواری های رنگ زیتونی

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ زیتونی در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌داد که این رنگ چگونه باعث با شکوه شدن دکوراسیون منزل شما خواهد‌کرد.

رنگ زیتونی در واقع همان سبز مایل به زرد است. رنگ زردی که سیاهی به آن اضافه شده و به رنگی سبز که به آن زیتونی می گویند، تبدیل شده است. پس رنگ زیتونی را همان زرد تیره هم می توان گفت.

استفاده از رنگ سبز زیتونی در دکوراسیون داخلی باعث گرمی بخشیدن به فضا می شود.

این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می رود معمولاً طرح های پتینه، داماسک، رونده و گل دار می‌باشد. معمولاً این کاغذ دیواری ها مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب یا هال می باشند. شما می توانید از این کاغذ دیواری باشکوه و جذاب برای دیگر فضاهای خود استفاده کنید و فضای خاصی را برای منزل خود ایجاد کنید.

استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ زیتونی بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. توصیه ی ما به شما این است که از کاغذ دیواری های تک رنگ به صورت تکی استفاده نکنید و حتما از مکمل آن برای زیبا شدن دکور خود استفاده کنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید..