کاغذ دیواری استوایی

دکوراسیون و کاغذ دیواری استوایی ما را یاد تابستان می‌اندازد. رنگ‌های سفید، آبی و سبز، برگ‌های انبوه و درختان خاص مناطق استوایی، و پرندگان رنگارنگی که در این مناطق دیده می‌شوند، پای ثابت طرح‌های استوایی هستند.

 

کاغذ دیواری استوایی
کاغذ دیواری سبز هاوایی را می‌توان با مبلمان سبز یا رنگ‌های گرم به کار ببرید.

کاغذ دیواری استوایی

طرح و رنگ‌های استوایی به خانه حال و هوایی سرخوشانه می‌دهند. برای داشتن خانه‌ای سرشار از انرژی و شادی کافی است از طرح‌های استوایی در قسمت‌های مختلف خانه استفاده کنید. یکی از راه‌های ساده و در عین حال کاربردی، استفاده از کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های استوایی است. مهم نیست سبک دکوراسیون منزل شما مدرن، بوهمین، رسمی‌ یا خودمانی باشد به‌ هرحال کاغذ دیواری‌های استوایی در هر سبک و دکوراسیونی جواب می‌دهند و حال و هوای خانه شما را عوض می‌کنند.

کاغذ دیواری استوایی
استفاده از کاغذ دیواری سبز هاوایی در اتاق خواب

کاغذ دیواری استوایی در فضای غذاخوری

استفاده از کاغذ دیواری استوایی تنها برای فضاهای دنج و غیر‌رسمی‌ نیست. در اتاق غذاخوری با اجرای کاغذ دیواری استوایی در کنار مبلمان رسمی‌ و لوستری مدرن و طلایی می‌توانید فضایی پرانرژی و در عین حال رسمی‌ و زیبا را به وجود بیاورید.

کاغذ دیواری استوایی
به کار بردن کاغذ دیواری هاوایی در رستوران‌های سبک هاوایی

کاغذ دیواری استوایی در فضای اتاق نشیمن

استفاده از کاغذ دیواری با طرح‌های استوایی برای اتاق نشمین نیز یک ایده عالی است. دیواری با طرح برگ‌های درختان استوایی همراه با مبلمان سفید یا سبز ساده ترکیب خیره‌کننده‌ای را به‌وجود می‌آورند. استفاده از کوسن‌های رنگی و متنوع نیز زیبایی فضا را دو چندان می‌کند.

کااغذ دیواری هاوایی
کاغذ دیواری طرح هاوایی را می‌توان در نشیمن با مبل سبز رنگ استفاده کرد.

کاغذ دیواری استوایی در سرویس بهداشتی

استفاده از کاغذ دیواری استوایی برای سرویس بهداشتی و روشویی یک ایده خلاقانه است. این ایده حتی در فضاهای کوچک نیز نتیجه دلپذیری خواهد داشت. البته برای استفاده از چنین طرح جسورانه‌ای در فضای کوچک باید به عنصر نورپردازی توجه ویژه‌ای شود. اگر از طرح برگ‌های گیاهان برای دیوار‌ها استفاده کنیم همراه با نورپردازی کافی می‌توانید، برجستگی دیگر عناصر فلزی را نمایان ساخته و فضا را تغییر دهید.

گاهی‌وقت‌ها هم بهتر است هنگام استفاده از طرح‌های استوایی باقی وسایل را به رنگ ساده دکور کنید.

کاغذ دیواری استوایی
همان‌طور که مشاهده می‌کنید کاغذ دیواری هاوایی را می‌توان در سرویس بهداشتی استفاده کرد و یک فضای خاص و جذابی ایجاد کرد.

استفاده در فضای دفترکار

اگر طرفدار دکوراسیون ساده در دفتر کار خود هستید، احتمالا فکر می‌کنید استفاده از کاغذ دیواری استوایی با طرح‌های بزرگ و رنگارنگ مناسب فضا و مبلمان شما نباشد. اما اجرای کاغذ دیواری طرح استوایی بر روی یک دیوار ترکیب زیبایی با وسایل ساده اتاق می‌سازد که بسیار دلنشین و آرامش بخش است.

کاغذ دیواری استوایی
استفاده از پوستر طرح هاوایی بر روی یکی از دیوارهای دفتر کار

استفاده در فضای آشپزخانه

می‌توانید از کاغذدیواری استوایی در آشپزخانه برای بین کابینت‌ها استفاده کنید یا اینکه روی یکی از دیوار‌ها آن را اجرا کرده و با نصب چند شلف دیواری دکوراسیون چشم‌گیری را بوجود بیاورید. استفاده از کاغذ دیواری استوایی در هر فصل و آب هوایی، گرما و صمیمیت را به فضا می‌بخشد.

کاغذدیواری طرح برگ
کاغذ دیواری طرح هاوایی را می‌توان برای هر فضایی استفاده کنید.

استفاده در فضای اتاق خواب

برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون استوایی تنها وجود یک دیوار با طرح استوایی می‌تواند کافی باشد. اما برای تکمیل چنین دکوراسیونی بهتر است از یک تخت ساده با روتختی سفید یا مبلمانی ساده استفاده کنید.

اگر می‌خواهید دکوری به سبک ماکسیمالیست داشته باشید از کاغذدیواری‌های استوایی در کنار طرح‌های شلوغ‌تر و رنگی‌تر همراه با تزئینات فراوان استفاده کنید. این نوع دکوراسیون هم در صورت هماهنگی اجزا چیدمان، بسیار دوست داشتنی و دلنشین است.

کاغذ دیواری استوایی
استفاده از کاغذ دیواری هاوایی در اتاق خواب با دکوراسیونی مینیمال و ساده

کاغذ دیواری استوایی با طرح‌های متفاوت

کاغذدیواری‌های استوایی تنها به طرح برگ‌های درختان محدود نمی‌شود بلکه شامل طرح‌های فانتزی هم هستند که از جمله آن‌ها طرح حیوانات و میوه‌های استوایی تکرار شونده را می‌توان نام برد.

به جای استفاده از رنگ‌های خنثی و سفید در این دکوراسیون می‌توانید از رنگ‌های متنوع‌تر هم استفاده کنید اگرچه ممکن است کمی‌ سخت و زمان‌بر باشد اما نتیجه‌ کار بسیار متفاوت و چشم‌گیر خواهد بود.

سعی کنید ایده‌هایی که از قبل وجود دارند را کنار بگذارید و با استفاده از خلاقیت یک ایده متفاوت و جدید رو کنید، تا حس خوب خاص بودن را به فضا ببخشید.

کاغذ دیواری سبک هاوایی
نمونه‌ای از سبک هاوایی در فضای نشیمن

اگر یک دکوراسیون‌ خلوت با مبلمان‌ معدود دارید، بکاربردن یک کاغذ دیواری با طرح شلوغ و تعادل زیبایی در فضا بوجود می‌آورد.

سبک استوایی با طرح برگ

الگوهای برگی شکل چه بصورت برگ‌های درشت با تکرار شونده بکار روند، لمس سبک استوایی را به منزل می‌آورند. کاغذ دیواری استوایی با طرح برگ باعث ایجاد یک نقطه کانونی و قابل‌توجه در منزل می‌شود. شما می‌توانید با اضافه کردن لایه از گل‌ها و گیاهان تعادل جالبی بین طرح و فضا بوجود بیاورید، و در عین حال دکوراسیون مدرن خود را نیز داشته‌ باشید.

کاغذدیواری طرح برگ
طرح برگ‌های هاوایی با رنگ بژ و مسی ترکیب فوق‌العاده زیبا و خاصی را برای شما می‌بخشد.

فراتر از الگوهای برگ فکر کنید

غیر از کاغذدیواری‌های سبک برگ که سبک استوایی را به اتاقتان می‌آورند کاغذدیواری‌های دیگری با طرح‌های رنگی و فانتزی‌تر هم وجود دارند که این سبک را برای شما نمایان کنند.

برخی از افراد از طرح درختان نخل در فضایی ساده لذت می‌برند و برخی دیگر هم سعی دارند حس و حال گرمسیری را به کمک کاغذ دیواری‌ها به فضا بیاورند.

کاغذدیواری طرح ماهی
سبک استوایی را می‌توان با طرح‌های مختلف در فضاهای خاص خود به کار ببرید.

این الگو حس و حال استوایی را در قالب جزئیات گرمسیری و با تکیه بر شن‌ها و موج سواری به فضا می‌دهد و طراوت را در اتاق می‌افزاید.

به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه

  • سلام برای سرویس بهداشتی در اثر رطوبت کاغذ دیواری آسیب نمیبینه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *