6 ایده جذاب برای اتاق خواب دخترانه

6‌ ایده جذاب برای اتاق خواب دخترانه

شاید شما هم به دنبال طرح‌هایی الهام‌بخش برای تزئین اتاق خواب دختر کوچک خود هستید؟ ما مجموعه‌ای از کاغذ دیواری‌های اتاق خواب دخترانه را برای شما آورده‌ایم تا بتوانید از آنها‌ ایده بگیرید. 6‌ ایده جذاب برای اتاق خواب دخترانه که می‌تواند برای شما نیز جذاب باشد.

1. کاغذ دیواری طرح باله صورتی رنگ

این کاغذ دیواری طرح باله زیبا، ظرافت خاصی را به اتاق خواب یک دختر‌بچه می‌بخشد. در تصویری که در پایین مشاهده می‌کنید، طراح، کاغذ دیواری طرح باله را با یک کاغذ دیواری خال خالی دیگر که در بخش زیرین استفاده کرده است، تلفیق داده است.‌ این کار باعث‌ شده که‌ این طرح زیباتر نیز به نظر برسد.

کاغذ دیواری طرح باله صورتی رنگ
کاغذ دیواری طرح پوست حیوانات

2. کاغذ دیواری طرح جنگل و ماجراجویی 

این طرح کاغذ دیواری دخترانه دارای یک شاخه درخت دنباله‌دار است که با برگ‌ها، پرندگان و حیوانات جنگلی از جمله جغد، روباه و سنجاب تزئین شده است. طرح‌های روی‌ این کاغذ دیواری بر روی پس‌زمینه‌ای صورتی رنگ با اکلیل‌های نقره‌ای برای جلوه بیشتر قرار گرفته است. تصویر بالا روشی عالی برای طراحی یک اتاق خواب با‌ این کاغذ دیواری را نشان می‌دهد. با‌ این مدل طرح کاغذ دیواری در عین حال که اتاق خواب را دخترانه و زیبا نگه می‌دارد، حس جنگل را نیز در اتاق خواب دخترانه جاری می‌سازد.

  چسب کاغذ دیواری چیست و چگونه بهترین چسب را انتخاب کنیم؟
کاغذ دیواری طرح جنگل و ماجراجویی 
پوستر دیواری اتاق خواب نوجوان

3. کاغذ دیواری طرح قوهای پر‌ زرق‌ و برق

این کاغذ دیواری خیره‌کننده طرح قوی برجسته، می‌تواند زینت‌بخش هر اتاق خواب دخترانه‌ای باشد.‌ این طرح دارای قوها و گل‌هایی با جزئیات زیبا در رنگ‌های ملایم صورتی، سبز و خاکستری، با اکلیل‌های نقره‌ای است.

کاغذ دیواری اتاق خواب دختران طرح قوهای پر زرق و برق
کاغذدیواری طرح قو

4. کاغذ دیواری طرح اسب تک شاخ

این کاغذ دیواری طرح تک شاخ برای دختران در هر سنینی مناسب است. طراحی‌ این کاغذ دیواری به سبک کلاژ و از تصاویر اسب تک‌شاخ و نقل‌قول‌های الهام‌بخش به رنگ‌های پاستلی و اکلیل‌های درخشان تشکیل شده است.

  استفاده از کاغذ دیواری در سرویس بهداشتی
کاغذ دیواری طرح اسب تک شاخ
پوستر دیواری مناسب اتاق خواب کودکان

5. کاغذ دیواری طرح رویای دخترانه

این کاغذ دیواری دخترانه زیبا که می‌تواند احساس رویایی و زیبایی را به یک اتاق کاملاً دخترانه اضافه کند. طراحی‌ این کاغذ دیواری حس خوب و گرمی‌ را با استفاده از رنگ‌های ملایم صورتی، خاکستری و سفید به همراه طرح‌هایی از لب، مژه و عبارات انگیزشی به اتاق دختر شما اضافه خواهد کرد.

  کاغذ دیواری فضای غذاخوری
کاغذ دیواری طرح رویای دخترانه
کاغذ دیواری گلدار اتاق خواب دختران

6. کاغذ دیواری طرح استوایی

این کاغذ دیواری مجموعه‌ای از حیوانات، پرندگان و خزندگان رنگارنگ را با گیاهان استوایی در زمینه صورتی کم‌ رنگ نشان می‌دهد. در طراحی‌ این اتاق خواب علاوه‌بر کاغذ دیواری عروسک فلامینگو و مبلمان سفید طراحی آن را زیباتر کرده است.

کاغذ دیواری طرح استوایی
کاغذ دیواری طرح استوایی مناسب اتاق خواب دخترانه

استفاده از شلف در دکوراسیون اتاق خواب

در دکور تمام اتاق خواب‌ها اگر برای یک دیوار خالی از قاب عکس نظریه دیگری ندارید می‌توانید از یک یا چند شلف در دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید.‌ این شلف‌ها می‌توانند جای مناسبی برای گلدان‌های تزئینی یا عروسک و ماشین‌های اسباب‌بازی فرزند شما باشند. یک شلف خالی یا بالای کشوی لباس را با نمایشی از شیشه‌های عطر زیبا و جواهرآلات به نمایی خیره‌کننده تبدیل کنید.

استفاده از شلف در دکوراسیون اتاق خواب
شلف مناسب اتاق خواب دخترانه
به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *