استفاده خلاقانه از باقیمانده کاغذ دیواری

با پیشرفت روز به روز کاغذ دیواری در صنعت دکوراسیون داخلی، باید پذیرفت که ضایعات باقیمانده از آن نیز قطعا بیشتر خواهد شد. احتمالا سوالی که برای شما و خیلی‌ها پیش می‌آید این است که آیا می‌توان از باقیمانده‌های کاغذ دیواری استفاده کرد؟ بله! استفاده خلاقانه از باقیمانده کاغذ دیواری، همان هدفی است که ما در این مقاله دنبال می‌کنیم. پیش از آن که روش‌های خلاقانه را به شما معرفی کنیم باید بگوییم که اگر برای خرید کاغذ دیواری به مراکز معتبر دکوراسیون مراجعه کنید و نصب کاغذ دیواری اصولی پیش رود مقدار بسیار کمی از هر رول کاعذ دیواری شما باقی می‌ماند.

استفاده از باقیمانده کاغذ دیواری
از باقیمانده‌های کاغذ دیواری استفاده‌های خلاقانه زیادی می‌توان کرد.

استفاده از کاغذ دیواری برای پوشش آباژور

چراغ خواب‌ها و آباژورها در بیشتر خانه‌ها دیده می‌شوند. اگر مدتی است که به فکر تغییرات هستید و احساس می‌کنید آباژورتان دیگر دلخواه شما نیست، از باقیمانده‌های کاغذ دیواری کمک بگیرید و پوشش جدیدی برای آباژور یا چراغ خواب خود بسازید و شب‌ها به هنگام روشن شدن آباژورتان از درخشش طرح جدید لذت ببرید.

  کاغذ دیواری در فرهنگ های مختلف جهان
ضایعات کاغذ دیواری
استفاده خلاقانه از کاغذ دیواری به جا مانده برای ایجاد تغییرات در آباژور.

استفاده از باقیمانده کاغذ دیواری برای راه پله‌ها

اگر به سبک‌های فانتزی علاقمند هستید و یا طرفدار سبک‌های خلاقانه هستید، یکی از پیشنهادات ما، استفاده از باقیمانده کاغذ دیواری برای پوشش پله‌ها و راه‌پله‌ها است، البته نیازی نیست همه‌ی قسمت‌ها را پوشش دهید. با استفاده از این ترفند خلاقانه فضای داخلی شما تغییرات حیرت‌انگیزی خواهد داشت. از این ترفند برای مدرن‌تر کردن فضا نیز می‌توانید استفاده کنید البته باید طرح کاغذ دیواری شما با هارمونی فضا و چیدمان هماهنگی داشته باشد.

  6 ایده جذاب برای اتاق خواب دخترانه
کاغذ دواری برای راه پله
تغییر اساسی راه پله بعد از انتخاب خلاقانه کاغذ دیواری

 

طراحی تابلوهای دکوری

به سادگی می‌توانید با استفاده از الگوهای متفاوت و مناسب با سبک چیدمان‌تان، کاغذ دیواری‌های باقیمانده را برش بزنید و از آنها در داخل قاب‌های دکوراتیو استفاده کنید. رنگ‌های قاب‌ها باید مناسب با طرح‌های شما و هماهنگ با سبک دکوراسیون شما باشد.

تابلوهای دکوراتیو
از قسمت‌های باقیمانده کاغذ یواری می‌توان تابلوهای زیبایی است.

بازسازی کمد‌ها و کتابخانه‌های قدیمی

با گذشت زمان ممکن است قسمتی از کمدها، جاکفشی و کتابخانه‌های چوبی آسیب دیده شود. نگران نباشید با کمک باقیمانده‌های کاغذ دیواری می‌توانید طرحی نو به آنها ببخشید. تغیراتی که بسیار کم هزینه و در عین حال اساسی خواهد بود. فراموش نکنید نیازی نیست تمام قسمت‌ها را پوشش دهید. این ترفند برای پوشش طبقه‌های کتابخانه و جاکفشی نیز فوق‌العاده است.

  لکه بری از روی کاغذ دیواری
 کاغذ دیواری کمد
با استفاده از کاغذ دیواری طرحی نو و متفاوت به کمدهای قدیمی خود ببخشید.

 

کاغذ دیواری گل دار
تغییرات جذابی که بسیار کم هزینه و هنرمندانه هستند.

ساخت پاکت وجعبه‌های کادویی با کاغذ دیواری

برای هدیه دادن به عزیزانتان با استفاده از باقیمانده کاغذ دیواری، جعبه‌کادویی خلاقانه‌ای بسازید و ارزش معنوی هدیه خود را چندین برابر کنید. مقاومت کاغذ دیواری از کاغذ کادو‌های موجود نیز بسیار بیشتر است. برای ساخت پاکت پول نیز می‌توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید و پاکت‌های مقاوم و خوش طرح داشته باشید.

ساخت پاکت پول با کاغذ دیواری
کاغذ دیواری‌های باقیمانده بسیار پرکاربرد هستند با کمی خلاقیت معجره می‌کنند.

تزئین سینی و اشیای قدیمی با استفاده از باقیمانده کاغذ دیواری

اگر اکسسوری‌های قدیمی و سینی‌های دکوری شما دیگر مانند گذشته برای‌تان جلب توجه نمی‌کنند به سراغ باقیمانده‌های کاغذ دیواری‌ها بروید و طراحی اکسسوری‌های دکوری خود را دگرگون کنید.

پوشش سینی با کاغذ دیواری
سینی‌ها و اکسسوری‌های ساده نیز به کمک باقیمانده‌های کاغذ دیواری بسیار جذاب‌تر از قبل می‌شوند.
به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *