کاغذ دیواری سبز

نمایش 1–24 از 44 نتیجه

کاغذ دیواری های رنگ سبز

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ سبز در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌داد که این رنگ چگونه باعث با شکوه شدن دکوراسیون منزل شما خواهد‌کرد.

کاغذ دیواری های رنگ سبز که نشان دهنده رنگ طبیعت است، باعث طراوت و سرزندگی دکوراسیون می شود.رنگ سبز باعث آرامش و حفظ تمرکز در انجام امور می شود. دیوار هایی که با کاغذدیواری سبز رنگ پوشش داده می شوند ، ویژگی های مثبت و آرامش بخش در فضا را اضافه می کنند.

این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می رود معمولاً طرح های پتینه، داماسک، رونده و گل دار می‌باشد. معمولاً این کاغذ دیواری ها مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب یا هال می باشند. شما می توانید از این کاغذ دیواری باشکوه و جذاب برای دیگر فضاهای خود استفاده کنید و فضای خاصی را برای منزل خود ایجاد کنید.

استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ سبز بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. توصیه ی ما به شما این است که از کاغذ دیواری های تک رنگ به صورت تکی استفاده نکنید و حتما از مکمل آن برای زیبا شدن دکور خود استفاده کنید.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.