کاغذ دیواری طوسی

نمایش 1–24 از 249 نتیجه

کاغذ دیواری های رنگ طوسی

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ خاکستری در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. به هرگونه طیف از رنگ‌های میان سیاه و سفید ، خاکستری می گویند. این رنگ جزو رنگها خنثی می باشد که در دکوراسیون داخلی در ترکییب با سایر رنگها جزو پرطرفدارترین رنگها می باشد.

اگر نور سبز و شیء قرمز باشد رنگ حاصل مایل به خاکستری خواهد شد، برای این که نور رنگ مکمل بیشتری از شیء دارد که رنگ شیء را مهار می‌کند. رنگ خاکستری بیشتر در طبیعت و در صنعت مُد دیده می‌شود.

این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک پست مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می رود معمولاً طرح های پتینه می‌باشد. معمولاً این کاغذ دیواری ها مناسب فضای محل کار یا هال می باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.
استفاده از هر طرح کاغذ دیواری بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را ایجاد کرد . اکیداً توصیه می گردد که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.
کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. در این دسته بندی، کاغذ دیواری هایی که طیف رنگ خاکستری در آن ها به کار برده شده است را می توان مشاهده نمایید.