حمام و دستشویی

کاغذ دیواری فضای حمام و دستشویی

کاغذدیواری‌هایی که مناسب فضای حمام و دستشویی است و در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است.

حمام از دیگر فضاهایی است که می توان فضای آن را به کمک کاغذ دیواری زیباسازی کرد. باید توجه داشته باشید که کاغذ دیواری حمام بایستی حتماً در مقابل رطوبت مقاومت داشته باشد.

فضای‌حمام از آنجاکه معمولاً از دیگر فضاهای‌منزل کوچک‌تر است، نیازمند روشی درطراحی است که وسعت آن را کمتر نشان ندهد. همین نکته باعث می شود گزینه هایی مثل الگوهای پر نقش و نگار یا تیره از دایره موارد متناسب حذف شوند. بهتر است طرح و رنگی که برای کاغذدیواری حمام انتخاب می کنید، تا حد امکان ساده باشد. همچنین بهتر است از یک طرح و رنگ در طراحی فضا استفاده کنید. هرچه فضا یکدست تر و روشن تر طراحی شود، مسلماً دلبازتر و بزرگ تر نیز به چشم خواهد آمد. در صورت تمایل می توانید همه سطوح حمام را به کمک کاشی پوشش دهید و تنها در یک قسمت خاص از کاغذدیواری مورد نظر خود استفاده کنید. این سطح می تواند سطح پشت آینه یا گلدان یا قفسه شما باشد.

به شما نمایش خواهیم‌داد که این طرح چه معجزه‌ای در طراحی منزل شما خواهد‌کرد.
این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک پست مدرن و کلاسیک بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد.

نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می‌رود، طرح‌های ترکیبی، داماسک، رونده، ساده، قواره‌ای، گلدار و نقش‌و‌نگار می‌باشد.

کدهایی که در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.

نمایش 1–24 از 190 نتیجه