دکوراسیون لوکس زمستانی

 با آغاز فصل زمستان و فرا رسیدن سوز و سرما، تغییر دکوراسیون خانه به منظور برقراری گرما و آرامش و ایجاد فضایی دلنشین و دلپذیر، اهمیت می‌یابد. انتخاب رنگ‌های زمستانی برای دکوراسیون خانه، یکی از اصلی‌ترین گام‌ها برای خلق دکوراسیون لوکس زمستانی گرم و صمیمی است. در این مقاله، با بررسی جذاب‌ترین رنگ‌های متناسب با چیدمان لوکس خانه برای زمستان، به شما کمک خواهیم کرد تا با تزریق و انتقال گرما به محیط خانه‌ی خود در فصل سرد زمستان، محیطی امن و راحت را در منزلتان بسازید.

طراحی و دکوراسیون خانه به سبک لوکس زمستانی

 

طراحی و دکوراسیون خانه به سبک لوکس زمستانی؛ خصوصیات و ویژگی‌های کلیدی طراحی داخلی لوکس

سبک طراحی داخلی لوکس و لاکچری، به همراه دنیایی خیره کننده از پیچیدگی و تجملات، فضای مد نظر شما را با عظمت و ظرافت خاصی، به محیطی متمایز و شگفت انگیز تبدیل می‌کند. این سبک از دکوراسیون داخلی، از متریال، مبلمان، آثار هنری و صنایع دستی مجلل و پر زرق و برق، برای ایجاد فضایی منحصر به فرد و شیک بهره می‌گیرد.

طراحی داخلی لوکس، توجه فراوانی به جزئیات داشته و به کمک هر عنصری(از پارچه‌های با ارزشی چون مخمل و ابریشم گرفته تا مبلمانی حکاکی شده از جنس چوب‌های طبیعی)، ثروت و شکوه را به فضای داخلی خانه‌ی شما می‌افزاید.

معرفی چند پالت رنگی در دکوراسیون لوکس زمستانی خانه

 

معرفی چند پالت رنگی در دکوراسیون لوکس زمستانی خانه؛ ایجاد عمق و وسعت به ویژه در خانه‌هایی با متراژ بزرگ

پالت رنگی طراحی داخلی لوکس، معمولا شامل رنگ‌های عمیق، پرشور و پررنگی همچون رنگ‌های سلطنتی، مثل (آبی سلطنتی، سبز زمردی، شرابی، عنابی، طلایی و …) می‌باشد. این رنگ‌ها به فضا عمق، شدت و شخصیت بخشیده و جذابیت مجلل آن را تشدید و تقویت می‌کنند.

نور پردازی لوکس در طراحی دکوراسیون خانه لاکچری

 

نور پردازی لوکس در طراحی دکوراسیون خانه لاکچری؛ برای دکوراسیون لوکس زمستانی از منابع روشنایی در چه رنگ‌هایی استفاده می‌شود؟

نورپردازی نیز بخش مهمی از سبک دکوراسیون داخلی لوکس به شمار آمده؛ و به همین منظور در طراحی داخلی خانه‌ای لاکچری، از لوسترهای زرق و برق دار با کریستال‌های آبشاری یا منابع روشنایی با طرح‌های پیچیده در رنگ‌های طلایی و نقره‌ای استفاده می‌شود.

کال تو اکشن کاغذ دیواری کربن
کال تو اکشن کاغذ دیواری کربن-موبایل

معرفی چند ترکیب رنگی لوکس زمستانی برای دکوراسیون؛ مناسب‌ترین رنگ‌ها برای برقرای گرمایی دلنشین

پالت رنگی خنثی معمولا شامل رنگ‌هایی همچون خاکستری، سفید، بژ و کرم است که به هیچ خانواده رنگی خاصی تعلق نداشته و اغلب به عنوان پس زمینه‌ای محبوب و چشمگیر برای سایر رنگ‌ها در دکوراسیون در نظر گرفته می‌شوند. این رنگ‌ها با ایجاد اثری آرامش‌بخش در فضای داخلی، اغلب به منظور ایجاد تعادل و تناسب در ظاهر اتاق استفاده شده و فضایی منسجم و هماهنگ را در محیط داخلی به ارمغان می‌آورند.

ترکیب سفید و خاکستری در دکوراسیون زمستانی؛ فضایی روشن، وسیع و دلباز

استفاده از ترکیب رنگی سفید و خاکستری که هر دو رنگ‌هایی خنثی و یادآور سپیدی برف و سپیده دم خاکستری فصل زمستان‌اند؛ جلوه‌‌ی زمستانی بسیار جذابی را به خانه‌ی شما می‌بخشد؛ علاوه بر این، استفاده از این دو رنگ به عنوان رنگ‌هایی با بازتاب نور فوق‌العاده بالا، فضای داخلی مد نظر شما را روشن‌تر و نورانی‌تر نمایان کرده و به همین دلیل، اتاق را از نظر بصری، بزرگ و دلبازتر جلوه خواهند داد.

رنگ بژ در دکوراسیون زمستانی

 

رنگ بژ در دکوراسیون زمستانی؛ آرامشی تلفیق شده از گرمایی ملایم و بی‌نظیر

این رنگ گرم و خنثی، با القای حرارتی ملایم در ظاهر فضا، گرما و صمیمیت را در اتاق ایجاد کرده و یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی زمستانی در خانه است. این رنگ در کنار رنگ‌های گرمی همچون کرم، زرد و نارنجی به خوبی عمل کرده و به عنوان پس زمینه‌ای عالی برای این رنگ‌ها محسوب می‌شود.

ترکیب رنگ طلایی و بژ در دکوراسیون لوکس زمستانی

 

ترکیب رنگ طلایی و بژ در دکوراسیون لوکس زمستانی؛ تضادی جذاب از تلفیق حس لوکس و آرامش

رنگ طلایی، اصلی‌ترین رنگ درطراحی داخلی لوکس و لاکچری بوده و از آن‌جایی که یادآور درخشش خورشید و گرمای آفتاب است، به منظور ایجاد گرما و حرارت در محیطی دلپذیر، استفاده می‌شود. این رنگ همچنین، با القای احساسی از تجمل و درخشش در فضای داخلی، عظمت و عمق فراوانی را به خانه‌ی شما می‌بخشد. ترکیب این رنگ بولد، برجسته و غنی در کنار رنگ خنثی و آرامی مانند بژ، گرمایی بی نظیر را در فصل زمستان ایجاد می‌کند.

استفاده از رنگ نارنجی، آجری و هم خانواده‌های آن‌ها

 

استفاده از رنگ نارنجی، آجری و هم خانواده‌های آن‌ها؛ لمس آرامی از گرمای انرژی بخش آتش در خانه

استفاده از رنگ نارنجی به عنوان رنگی الهام گرفته از نور و گرمای بی مانند آتش، در کنار رنگ آجری که رنگی طبیعی و زمینی به شمار می‌آید، حرارتی مطبوع و مطلوب را در سرمای زمستان، در خانه‌ی شما فراهم می‌کند.

ترکیب رنگ سبز زیتونی و سفید

 

ترکیب رنگ سبز زیتونی و سفید؛ انتقال طبیعت به فضای داخل خانه

رنگ سبز به عنوان رنگی برگرفته از دل طبیعت، در طیف‌ها و سایه‌های گوناگونی از سبز چمنی گرفته تا سبزهای تیره همچون زمردی و کله غازی، یافت می‌شود. طیف زیتونی این رنگ، رنگی پاییزی و زمستانی محسوب شده و یکی از بی نظیرترین پیشنهادات برای ایجاد دکوراسیون لوکس زمستانی است. رنگ سبز با آوردن فضای دلچسب طبیعت به داخل خانه، آسودگی و ملایمتی سرشار را در فضا ایجاد می‌کند. ترکیب این رنگ نشات گرفته از طبیعت در کنار رنگ سفید که از صلح، آرامش و پاکیزگی سرچشمه می‌گیرد، طراحی جذاب و دلربایی را در سبک لوکس زمستانی برای شما به ارمغان می‌آورد.

به کمک چه المان‌هایی می‌توان حسی لوکس و لاکچری به دکوراسیون خانه بخشید؟!

 

به کمک چه المان‌هایی می‌توان حسی لوکس و لاکچری به دکوراسیون خانه بخشید؟!

برای افزودن حس و حالی لوکس و لاکچری به فضای خانه و همچنین ایجاد یک نقطه‌ی کانونی در طراحی داخلی، می‌توان از قطعات و وسایل عتیقه، آثار هنری بزرگ، مجسمه‌های غول پیکر و یا کاغذ دیواری‌های لوکس استفاده کرد.

کاغذ دیواری‌های لوکس

 

کاغذ دیواری‌های لوکس؛ ایجاد نقطه‌ای کانونی در فضا

گاهی برای ایجاد ظاهری لوکس در فضا، می‌توان سبک‌های مختلف طراحی داخلی را با هم ترکیب کرده و از تلفیق عناصر مدرن و معاصر با لمسی از سبک کلاسیک، تضاد و تناقض جذابی را به احساس کلی فضا افزود. یکی از راه‌های افزودن جلوه‌ای لوکس و لاکچری به چهره‌ی خانه، استفاده از کاغذ دیواری‌ها است. کاغذ دیواری‌ها به عنوان متنوع‌ترین دیوارپوش‌ها در صنعت دکوراسیون داخلی، در طرح‌ها، رنگ‌ها و نقش و نگارهای گوناگونی یافت شده و بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای ایجاد نقطه ای کانونی، جهت بولد و برجسته‌ نشان دادن سایر المان‌ها و جزئیات طراحی داخلی‌ محسوب می‌شوند. کاغذ دیواری اکستریم والز، با ارائه‌ی کاغذهایی در انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی، اعم از لوکس و لاکچری، کلاسیک، مدرن، مینیمال، نئوکلاسیک و … دست شما را برای انتخاب کاغذ دیواری مورد علاقه‌تان باز گذاشته است و شما به راحتی می‌توانید کاغذ دیواری متناسب با سبک اجرا شده در فضای مد نظرتان را از میان انبوهی از کاغد دیواری‌های اکستریم والز، تهیه نمایید.

دکوراسیون لوکس زمستانی با استفاده کاغذ دیواری‌های طرح دار لوکس

کاغذ دیواری لوکس زمستانی، شامل مجموعه وسیعی از الگوها، طرح‌ها و اشکالی است که جذابیت بصری فراوانی را به اتاق بخشیده و محیطی منسجم از نظر زیبایی شناختی به ارمغان می‌آورد.

طراحی اتاق پذیرایی لوکس زمستانی

 

طراحی اتاق پذیرایی لوکس زمستانی؛ ایجاد فضایی گرم و دلپذیر در اتاق پذیرایی زمستانی

همانطور که گفته شد، در طراحی داخلی به سبک لوکس و لاکچری، همه چیز در ارتباط با تجمل و استفاده‌ی حداکثری از وسایل ارزشمند و گران بها است. این سبک با ترکیب و تلفیق مواد و متریال نفیس و با کیفیت، فضایی پیچیده را در خانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد. به منظور طراحی اتاق نشیمن با استفاده از این سبک، میبایست به کوچکترین جزئیات توجه داشته و تمام وسایل اعم از کاغذ دیواری‌ها، فرش‌ها، منابع روشنایی، پرده‌ها و… را با دقت کافی انتخاب نمود. به محض ورود به یک اتاق پذیرایی لاکچری، چشمان شما غرق در پارچه‌های گران قیمت و مجلل، اثاثیه و صنایع دستی با شکوه، رنگ‌های غنی و پر انرژی، خواهد شد. تمام جزئیات یک اتاق پذیرایی لاکچری(از مبلمان سفارشی گرفته تا آثار هنری و وسایل دکوری)، تجمل و شخصیت را در فضای داخلی انعکاس می‌دهند.

برای داشتن ظاهری لوکس در اتاق پذیرایی، از پارچه‌های گران قیمت مانند ابریشم، مخمل و ترمه در المان‌هایی همچون رومبلی‌ها، پرده‌ها، رومیزی و … استفاده می‌شود. بهره گیری از چوب‌های درجه یک و طبیعی، مانند چوب درخت گردو، ماهون و ساج در وسایلی مانند مبلمان، میز و صندلی‌ها و … رایج بوده و زیبایی و جذابیتی بی انتها را به فضای داخلی خانه‌ی شما می‌بخشد. برای افزودن عمق و عظمت بصری در ظاهر فضا، از فلزات صیغلی همچون برنج، نقره یا طلا و همچنین سنگ مرمر که سنگی طبیعی، ظریف و مجلل است در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

انتخاب کاغذ دیواری لوکس زمستانی برای القای گرما در دکوراسیون زمستانی

 

انتخاب کاغذ دیواری لوکس زمستانی برای القای گرما در دکوراسیون زمستانی؛ مشاوره و تماس با اکستریم والز

همانطور که در پیش گفته شد، کاغذ دیواری‌ها دیوارپوش‌هایی در رنگ بندی‌های بی شمار و متنوع‌اند؛ رنگ‌ها یکی از مهم‌ترین المان‌های طراحی داخلی محسوب شده که هر کدام از آن‌ها احساسات خاصی را در فضای داخلی به نمایش می‌گذارند. برای داشتن خانه‌ای با طراحی دکوراسیون لوکس در فصل سرد زمستان، انتخاب و اولویت نخست، رنگ‌های گرمابخش و پر حرارت می‌باشند؛ کاغذ دیواری‌هایی به این رنگ‌ها، با جذب سرمای فضا، محیطی امن، راحت و صمیمی را برای شما و خانوادتان به ارمغان می‌آورند.

شما می‌توانید برای تهیه‌ی کاغذ دیواری‌های اکستریم والز، به فروشگاه‌های معتبر کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی در سراسر کشور مراجعه کرده و یا برای اطلاع از نزدیک‌ترین فروشگاه به منزل خود با شماره تلفن 02192001955 تماس بگیرید.

سوالات متداول

 

سوالات متداول

1-  بهترین رنگ‌های گرمابخش برای طراحی دکوراسیون داخلی کدام‌اند؟

رنگ‌های خنثایی همچون بژ و کرم، رنگ‌های بولد و غنی مانند طلایی، و رنگ‌های تند و پرشوری مثل قرمز، زرد، نارنجی و … گرما و حرارت خاصی را به دکوراسیون اتاق شما می‌بخشند.

2-  چند ترکیب رنگ مناسب برای دکوراسیون زمستانی نام ببرید؟

ترکیب سفید و خاکستری، ترکیب خاکستری و آبی سرد، ترکیب سفید و آبی یخی، ترکیب آجری و نارنجی، ترکیب سبز زیتونی و سفید، ترکیب بژ و طلایی

3-  آیا رنگ قرمز، رنگ مناسبی برای طراحی دکوراسیون زمستانی است؟

بله؛ اگر دیوارهای خانه‌ی شما به رنگ سفید است؛ از رنگ قرمز می‌توانید به عنوان رنگ فرعی در دکوراسیون خانه‌تان برای ایجاد گرما و انرژی استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *