ارغوانی

کاغذ دیواری های رنگ ارغوانی

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ ارغوانی در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجود دارد، در این بخش قرار‌ گرفته است. به شما نمایش خواهیم‌ داد که کاغذ دیواری ارغوانی چگونه باعث با شکوه شدن دکوراسیون منزل شما خواهد‌ شد.

ارغوانی رنگی مابین رنگ بنفش و زرشکی است. می توان این رنگ را با مخلوط کردن رنگ های قرمز و آبی به صورت برابر به وجود آورد. به رنگ ارغوانی، رنگ قرمز تیره نیز می توان گفت.

ارغوانی بسیار نزدیک به رنگ بنفش است. رنگ های ارغوانی مخلوطی از نور قرمز و نور آبی یا بنفش هستند، در حالی که می توان گفت رنگ بنفش رنگ‌های طیفی هستند.

این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می رود معمولاً طرح های آبرنگی، رونده و گل دار می‌باشد. معمولاً این کاغذ دیواری ها مناسب فضای اتاق خواب یا هال می باشند. شما می توانید از این کاغذ دیواری باشکوه و جذاب برای دیگر فضاهای خود استفاده کنید و فضای خاصی را برای منزل خود ایجاد کنید.

استفاده از رنگ ارغوانی بهتر است که به همراه کدهای مکمل باشد تا بتوان طراحی کامل‌تر و مناسب‌تری را دریافت کرد. توصیه ما به شما این است که از کاغذ دیواری های تک رنگ به صورت تکی استفاده نکنید و حتما از کدهای مکمل آن برای زیباتر شدن دکور خود استفاده کنید.

این رنگ کاغذ دیواری همواره می‌تواند دکوراسیون فضای شما را خاص و متفاوت کند.

کدهایی که در این رده بندی قرار می گیرند از سه آلبوم معروف اکستریم والز به نام های آلبوم جنرال، آلبوم اورانیوم و آلبوم پاور می باشند. به شما پیشنهاد می کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.

نمایش دادن همه 13 نتیجه