نقره ای

کاغذ دیواری های رنگ نقره ای

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ نقره ای در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. رنگ نقره ای تشابه خیلی زیادی با رنگ خاکستری دارد و همانند رنگ خاکستری می توان گفت که به هرگونه طیف از رنگ‌های میان سیاه و سفید ، نقره ای می گویند. کاغذ دیواری نقره ای جزو رنگها خنثی می باشد که در دکوراسیون داخلی باعث لوکس و خاص بودن فضا می شود.

این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک پست مدرن، مدرن و کلاسیک بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می رود معمولاً طرح های پتینه می‌باشد. معمولاً این کاغذ دیواری ها مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب، محل کار یا هال می باشند. البته به صورت سلیقه ای می توان آنها را در فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار داد.
استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ نقره ای بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را ایجاد کرد. اکیداً توصیه می گردد که کاغذ دیواری های تک رنگ را به صورت تکی استفاده نکنید.
کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.

نمایش 1–24 از 138 نتیجه