سورمه ای

کاغذ دیواری های رنگ سورمه ای

کاغذ دیواری‌هایی که به رنگ سورمه ای در سایت اکستریم والز – Extreme Walls وجوددارد، در این بخش قرار‌گرفته است. رنگ سرمه ای رنگ بسیار شیک و جذابی است که دارای ابهت می باشد و افراد کمتری جسارت انتخاب کردن این رنگ را دارند.

این کاغذ‌دیواری‌ها بیشتر به سبک کلاسیک و مدرن بوده و برای طراحی‌هایی به این سبک مناسب می باشد. نوع طرحی که در این نوع رنگ به کار می رود معمولاً طرح های پتینه، داماسک، رونده و گل دار می‌باشد. معمولاً این کاغذ دیواری ها مناسب فضای پذیرایی، اتاق خواب یا هال می باشند. شما می توانید از این کاغذ دیواری باشکوه و جذاب برای دیگر فضاهای خود استفاده کنید و فضای خاصی را برای منزل خود ایجاد کنید.

استفاده از کاغذ دیواری هایی به رنگ سورمه ای بهتر است که به همراه کدهای مکمل استفاده شود تا بتوان طراحی کامل تر و مناسب تری را دریافت کرد. توصیه ی ما به شما این است که از کاغذ دیواری های تک رنگ به صورت تکی استفاده نکنید و حتما از مکمل آن برای زیبا شدن دکور خود استفاده کنید.

این کاغذ دیواری مخصوص افرادی است که می خواهند دکوراسیونشان خاص، شیک و تک دیده شود.

کدهایی که در این رده‌بندی قرار می‌گیرند از شش آلبوم معروف اکستریم والز به نام‌های جنرال، اورانیوم، پاور، هیدروژن، اتم، پلوتونیوم می‌باشند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع این کارها را مشاهده بفرمایید.

نمایش دادن همه 18 نتیجه