کاغذ دیواری اکلیلی

کاغذ دیواری های اکلیلی دسته دیگری از کاغذ دیواری‌های نسل جدید هستند که بوسیله دانه‌های شاین نور بیشتری را در محیط بازتاب می‌دهند.

بازتابش نور و طراحی نور یکی از دغدغه‌های افراد در دکوراسیون داخلی بوده و هست، در این میان محصولاتی مانند کاغذ دیواری که سطح گسترده‌ای از محیط خانه را تحت شعاع خود قرار می‌دهند، میزان بازتاب نورشان بسیار حائز اهمیت خواهند بود.

 ویدئو کاغذ دیواری اکلیلی

کاغذ دیواری اکلیلی

اکلیل یا دانه‌های شاین یکی از محصولات پر‌کاربرد در صنایع گوناگون است، اگر از این دانه‌ها بصورت اصولی بر روی کاغذ دیواری استفاده شود، علاوه‌بر زیبایی دو چندانی که به محصول نهایی می‌بخشد باعث بازتاب نور گسترده‌تری در محیط می‌شود.

  آموزش کندن کاغذ دیواری به روش ساده
کاغذ دیواری لاکچری اکلیلی
کاغذ دیواری اکلیلی سلطنتی با رنگبندی فوق‌العاده منحصربفرد مخصوص اتاق نشیمن

کاغذ دیواری‌های اکلیلی به این صورت طراحی و تولید می‌شود که هر محصول بر‌اساس طرح و رنگی که دارد دانه‌های شاین بصورت هدف‌مند در قسمت‌های مختلف چسبیده می‌شود. چسبندگی این دانه‌ها به گونه‌ای است که هرگز از روی کاغذ دیواری جدا نمی‌شوند، حتی اگر مجبور باشید محصول خود را شست‌و‌شو دهید باز هم دانه‌های شاین سر جای‌شان باقی می‌مانند.

بازتابش نور گسترده‌تر

یکی از نقاط قوت کاغذ دیواری‌های نسل جدید PVC بازتاب نور آنها در محیط است، این موضوع بوسیله اکلیل یا دانه‌های شاین تقویت می‌شود و جلوه بیشتری را در محصول نهایی ایجاد می‌کند. فرقی نمی‌کند طرح شما کلاسیک باشد یا مدرن دانه‌های شاین که بصورت هدفمند در محصول نهایی استفاده می‌شود ظرافت و زیبایی محیط شما را افزایش می‌دهد.

  پوستر دیواری چهره
کاغذ دیواری سفید اکلیلی
استفاده از دانه‌های شاین در کاغذدیواری‌های روشن؛ سبب بازتاب نور می‌شود.

کاغذ دیواری رنگ روشن اکلیل دار
کاغذ دیواری رنگ روشن اکلیل دار

 

کاغذ دیواری سفید اکلیل دار
کاغذ دیواری سفید اکلیل دار

کاغذ دیواری های نسل جدید

یکی از ویژگی‌های اصلی کاغذ دیواری‌های نسل جدید و پی‌وی‌سی قابلیت شست‌و‌شوی آنهاست، فرقی نمی‌کند چه حجمی‌ از دانه‌های شاین یا اکلیل بر روی کاغذ دیواری شما کار شده باشد، با شست‌و‌شوی کاغذ دیواری این دانه‌ها از روی کاغذ جدا نخواهند شد.

کاغذ دیواری اکلیل دار رنگی

طلایی یا نقره‌ای

دانه‌های شاین معمولا در دو طیف رنگی طلایی و نقره‌ای عرضه می‌شوند، در هنگام طراحی و تولید کاغذ دیواری تصمیم گرفته می‌شود که از چه رنگ شاینی بر روی کاغذ استفاده شود، این موضوع ارتباط مستقیمی‌ با رنگ و طرح نهایی دارد.

  استفاده از کاغذ دیواری در سرویس بهداشتی
کاغذ دیواری طرح پتبنه اکلیلی
کاغذ دیواری طرح پتبنه اکلیلی

تمامی‌ محصولات مجموعه اکستریم والز کاغذ دیواری‌های اکلیلی هستند که با ظرافت و وسواس خاصی طراحی و تولید می‌شوند. کاغذ دیواری‌های اکلیلی این روزها طرفداران زیادی دارد، خصوصا اگر طرح خود را با سایر اکسسوری‌های محیط داخلی خودتان هماهنگ کنید این ظرافت و زیبایی دوچندان می‌شود. در تصاویر و ویدیوهایی که از محصولات اکستریم والز داخل سایت هستند می‌توانید این جزییات بیشتری از محصول نهایی را ببینید و سپس دست به انتخاب بزنید.

به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *