کاغذ دیواری راه راه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

یکی از بهترین و پرطرفدارترین کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری های راه راه می باشند. این مدل از کاغذ دیواری ها به دلیل نوع طرحی که دارند معمولاً فضا را بزرگتر نشان می دهند. کاغذ دیواری راه راه مخصوصاً سقف را بزرگ تر از نوع عادی که است نشان می دهد. بنابراین می توان آنها را در فضاهایی با سقف کوتاه استفاده کرد.

کاغذ دیواری راه راه

کاغذ دیواری راه راه بر روی کدام دیوارها بهتر است قرار بگیرد ؟

کاغذ دیواری راه راه را نباید به صورت تنهایی استفاده کرد. استفاده کردن تنها یک طرح و آن هم به صورت راه راه می تواند به طور کلی دکوراسیون منزل شما را به هم ریخته و آن را خراب کند. این دسته از کاغذ دیواری ها را معمولاً بر روی دیوارهای غیرشاخص و به عنوان طرح مکمل استفاده می کنند.

کاغذ دیواری راه راه

این قاعده برای هیچ فضایی مستثنی نیست، حتی اگر شما سقف کوتاهی دارید مجاز به استفاده از تک طرح کاغذ دیواری راه‌راه بر روی دیوار فضای خود نیستید. اگر دقت کنید تمامی طرح های داخل یک آلبوم کاغذ دیواری به همراه کدهای مکمل آن ارائه می شوند، سازنده و تولید کننده کاغذ دیواری این کار را برای این انجام می دهد تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی طرح های مختلف را با یکدیگر هماهنگ کرده و در یک فضا استفاده کنید.

کاغذ دیواری راه راه

بهتر است که طرح هایی همانند طرح داماسک یا گلدار را بر روی دیوار شاخص فضای خود نصب کرده و کاغذ دیواری مکمل راه راه آن را بر روی دیوار مجاور استفاده کنید. بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی معتقدند که کاغذ دیواری راه‌راه را تنها باید بر روی یک دیوار و آن هم دیواری به غیر دیوار شاخص نصب کرد.

کاغذ دیواری طلایی
مشاهده مطلب

کاغذ دیواری راه راه

استفاده از کاغذ دیواری راه راه در فضای پذیرایی

اینکه ما می گوییم کاغذ دیواری راه‌راه را نباید بر روی دیوار شاخص نصب کنید به این معنا نیست که شما نمی توانید آن را در فضاهای مختلف استفاده کنید. یکی از طرح های مکملی که اکثر شرکت ها بعنوان طراحی سبک کلاسیک آن را پیشنهاد می کنند کاغذ دیواری راه راه است. در سبک کلاسیک شما می توانید از کاغذدیواری داماسک را بعنوان دیوار شاخص و طرح راه راه و ساده را برای دیوارهای مجاور استفاده کنید.

کاغذ دیواری راه راه

استفاده از طرح راه راه در اتاق خواب

البته استفاده از این مدل کاغذ دیواری در فضاهایی که سقفف کوتاه دارند می تواند مناسب باشد اما استفاده از این رنگ های تیره این طرح در فضاهایی کوچک اکیداً توصیه نمی شود.

کاغذ دیواری راه راه

بهتر است که از طرح های راه راه فقط در فضای پذیرایی خود استفاده کنید اما اگر یک طرح نظر شما را به خود جلب کرد و خواستید آن را در اتاق خواب خود استفاده کنید، حتماً در نظر داشته باشید که طرح راه راه را به همراه طرح های مکمل ساده استفاده کنید و هرگز رنگ های تیره را برای فضاهای کوچک انتخاب نکنید، چراکه علاوه بر اینکه شما نور را در فضای خود نخواهید داشت، فضاهای کوچک با این طرح همانند یک قوطی بسته خواهد شد و از لحاظ بصری فضا را کاملاً بسته خواهد کرد.

به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهمحصولاتEnglish Siteاینستاگرامتماس با ما